Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Amazon Oficjalnie wprowadza do Indii swoje urządzenia Echo zasilane przez Alexę

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Amazon Oficjalnie wprowadza do Indii swoje urządzenia Echo zasilane przez Alexę

Amazon rozszerza swoją ofertę inteligentnych urządzeń Echo zasilanych przez Alexę na rynki azjatyckie, zaczynając od Indii, które są również najszybciej rozwijającym się rynkiem. Gigant handlu elektronicznego udostępnił na początek trzy produkty dostępne w kraju – podstawowe modele Echo Dot, Echo i Echo Plus. Będą one początkowo dostępne na zasadzie zaproszenia, a prośby można składać Tutaj.

Najbardziej przystępne Amazon Cena Echo Dot wynosi 150 rupii indyjskich. 4,499 (około 69 dolarów). Zawiera wszystkie typowe funkcje Alexy. Będziesz jednak musiał żyć ze stosunkowo skromną jakością dźwięku. W następnej kolejności Echo będzie dostępne za Rs 9,999. Jest głośniejszy i ma znacznie lepszy sprzęt do słuchania poleceń i reagowania na nie. Wreszcie Echo Plus jest znacznie większym urządzeniem i może również działać jako centrum dla pozostałych gadżetów inteligentnego domu. Jego cena wynosi Rs. 14 999. Amazon Indie rozpoczną wysyłkę głośników Echo do kraju w tygodniu rozpoczynającym się 30 października.

Dla niewtajemniczonych, AmazonLinia produktów Echo to w zasadzie inteligentne głośniki sterowane głosem, które potrafią odpowiadać na pytania, wykonywać czynności takie jak odtwarzanie muzyki i sterować innymi kompatybilnymi urządzeniami. Urządzenia są zintegrowane z firmową technologią dalekiego zasięgu i można je wywołać, mówiąc po prostu „Alexa” z drugiego końca pokoju.

Amazon mówi również, że „kwalifikujący się klienci” będą mogli skorzystać z oferty wstępnej, która obniży cenę dowolnego inteligentnego głośnika Echo o 30 procent. Oprócz tego firma oferuje również roczne członkostwo Prime. Co zaskakujące, po opublikowaniu okresu „tylko na zaproszenie” będziesz mógł kupić te urządzenia w certyfikowanych sklepach offline, w tym Croma, Reliance Digital i kilku innych.

Pierwsi nabywcy będą mieli bezpłatny dostęp do nadchodzącej usługi przesyłania strumieniowego Prime Music firmy również w Indiach. Oprócz aktualizacji katalogu o treści indyjskie, Amazon wspomina, że ​​ta usługa będzie dostępna wyłącznie bezpłatnie dla członków Prime.

Rekommenderad:  Jak zdobyć więcej polubień Facebook: Przewodnik dla początkujących

Ponadto, Amazon dostosowała swoją osobistą asystentkę Alexę do potrzeb rynku indyjskiego. Obsługuje lokalną wymowę i intonację oraz rozumie krajowe nazwy, tytuły muzyczne i miejsca w językach regionalnych. Firma nawiązała współpracę z różnymi indyjskimi programistami w celu dodania szeregu funkcji specyficznych dla danego kraju, takich jak strumieniowe przesyłanie muzyki z Saavn, aktualizacje krykieta z ESPNcricinfo, usługi taksówkowe z Ola i Uber i inne. Obecnie w Indiach dostępnych będzie łącznie 10 000 egzemplarzy.

„” powiedział Dave Limp, starszy wiceprezes, Amazon Urządzenia i usługi. „”