Amazon przedstawia swój „Detektor oszustw” i CodeGuru

Najnowsza konferencja z Amazon Web Services (AWS) re: Invent 2019 był obchodzony wczoraj i już wywołał poruszenie. W tym samym czasie firma była odpowiedzialna za ogłaszanie najciekawszych wiadomości, które wprowadza na własną platformę, a także w ręce użytkowników.

Dzięki temu wielu z nich zaczęło testować nowe oprogramowanie z zamiarem poznania ich prawdziwej przydatności. Na razie to, co firma skomentowała, wydaje się bardzo obiecujące. Wśród wszystkich reklam znalazła się para, która wyróżniała się ważnością, zakresem i funkcjonalnością. Były to Amazon Detektor oszustw i CodeGuru.

Detektor oszustwa będzie dostępny dla wszystkich

Amazon przedstawia swój „Detektor oszustw” i CodeGuru 1

W przypadku tego pierwszego programu pełni on główną funkcję wskazaną przez jego własną nazwę. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI) jest w stanie rozpoznać podejrzane transakcje w zapisach strony.

Aby to osiągnąć, uderza w swoje sistema wszystkie typy danych użytkownika i ich odpowiednik (sprzedawca lub kupujący). W ten sposób jest w stanie wykryć nieprawidłowości i ustalić, na przykład, czy profil należy do prawdziwej osoby, czy nie.

Dzięki temu można mieć pewność, że wykrywacz zareaguje natychmiast i powiadomi właściwe agencje za każdym razem, gdy wykryje przypadek oszustwa w swoim sistema. To teraz będzie działać nie tylko na platformach Amazon, ale jest również otwarty do użytku publicznego.

Co robi CodeGuru?

Amazon przedstawia swój „Detektor oszustw” i CodeGuru 2

Z drugiej strony CodeGuru to analizator kodu, który sprawi, że będą one znacznie wydajniejsze. Twoim zadaniem jest ciągłe sprawdzanie kodów stron.

W ten sposób jest w stanie wykryć zarówno najlepsze segmenty, jak i najlepsze wiersze kodu, a także najbardziej nieefektywne. Dzięki tym informacjom programiści mogą wykonywać bardziej wydajną pracę, szybciej atakując obszary problemowe i próbując naśladować pozytywne cechy najbardziej udanych sekcji kodu.

Amazon Korzysta już z tego programu i zapewnia, że ​​jego obecność poprawiła wydajność kilku jego zespołów o ponad 300% w ciągu zaledwie jednego roku. Teraz zacznie również oferować go, aby jego klienci mogli również czerpać z niego korzyści.

Specjalne wyróżnienie: Kendra

Dwa wyżej wymienione programy nie były jedynymi wiadomościami ogłoszonymi podczas konferencji. W rzeczywistości poświęcili również czas na przedstawienie nowej sztucznej inteligencji znanej jako Kendra.

Jest to narzędzie, które będzie przeznaczone głównie dla firm i sektora biznesowego. Na początek ma dogłębne podstawy uczenia się i uczenia maszynowego, które pozwolą ci dostosować się do pojęć i terminologii w locie.

Mimo to nie zaczyna się od zera. W rzeczywistości ma już bazę danych, która pozwoliłaby na obsługę jej w różnych obszarach, takich jak nauka, rozwój technologiczny, farmacja i handel.

Dzięki temu możesz połączyć zdobytą już wiedzę z tymi, które będą prezentowane w różnych środowiskach pracy. Chociaż dotarła już do opinii publicznej, ta sztuczna inteligencja będzie nadal aktualizowana, aby stać się coraz bardziej wydajną i zacząć oferować użytkownikom szereg bardziej kompletnych funkcji.