Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Amazon Usługa Audible uruchomiona w Indiach, członkostwo zaczyna się od 199 rupii miesięcznie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Amazon Usługa Audible uruchomiona w Indiach, członkostwo zaczyna się od 199 rupii miesięcznie

AmazonUsługa audiobooków Audible jest dość popularna na rynkach zachodnich, takich jak USA, ale do dziś nie była dostępna w Indiach. Amazon Indie wreszcie uruchomiły w tym kraju nową usługę audiobooków za miesięczną opłatę abonamentową w wysokości Rs. 199, wraz z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym. Kiedy rejestrujesz się po raz pierwszy, niektórzy użytkownicy zgłaszają się do 3 miesięcy bezpłatnego okresu próbnego wraz z darmowymi środkami do zakupu do 3 audiobooki za darmo.

Użytkownicy, którzy subskrybują usługę Audible, będą uprawnieni do ponownego słuchania 2 Według firmy Lakh audiobooki można pobierać bezpośrednio ze smartfona, pobierając aplikację na urządzenie z systemem Android lub iOS. Chociaż uważa się, że usługa jest nadal w fazie beta, Amazon mówi, że do katalogu będzie regularnie dodawanych więcej tytułów indyjskich i międzynarodowych.

Jak z Amazon Członkostwo Prime w Indiach, a także członkostwo Audible, jest oferowane ze zniżką w porównaniu z cenami w USA, które wynoszą 14,95 USD i przeliczają się na ponad Rs. 1000, czyli prawie 5 razy więcej niż indyjska opłata abonamentowa. Istnieje jednak małe zastrzeżenie: abonenci Audible w USA mają prawo do trzech tytułów miesięcznie, podczas gdy użytkownicy w Indiach będą ograniczeni do tylko jednego.

Powiązane: Najlepsze alternatywy dźwiękowe

Jedną z najważniejszych zalet Audible jest to, że możesz zachować swoje audiobooki, nawet jeśli w dowolnym momencie zdecydujesz się anulować członkostwo, a nawet możesz przenieść niewykorzystane środki, aby je wykorzystać w kolejnych miesiącach. Amazon oferuje również długoterminowe plany członkostwa dla Audible w cenie Rs. 1,345 za 6pakiet miesięczny, natomiast roczna subskrypcja kosztuje Rs. 2,332.

Oczekujemy, że cennik będzie ofertą wprowadzającą i podobnie jak składka członkowska Amazon Prime, opłata za subskrypcję Audible też może wkrótce wzrosnąć, więc jeśli chcesz podarować sobie subskrypcję w tym sezonie festiwalowym, udaj się na stronę Amazon Indiach i odbierz swoje ulubione tytuły w formacie audio już teraz!

Table of Contents