Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Amazon Wymagania dotyczące ubezpieczenia: często zadawane pytania dla sprzedawców

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Amazon Wymagania dotyczące ubezpieczenia: często zadawane pytania dla sprzedawców

Amazon to jedna z najlepszych metod na zaangażowanie większej liczby klientów. Biorąc pod uwagę, że ponad 25% sprzedawców zarabia ponad 25 000 USD miesięcznie na największym światowym rynku, nie jest zaskakujące, że wielu kupców chce tam prowadzić działalność. Jednak chociaż jest to lukratywne, istnieją pewne szczególne wyzwania związane z utrzymaniem obecności na platformie.

Sprzedawcy muszą bronić się przed odpowiedzialnością, aby chronić swoje aktywa i zyski. Jeszcze lepsze jest to, że platforma rozpoznaje takie ryzyko. Dlatego jego użytkownicy muszą trzymać Amazon ubezpieczenia dla swojej firmy.

Amazon ubezpieczenie sprzedawcy to jedna z tych często pomijanych kwestii biznesowych. Jednak posiadanie dobrej polityki ochrony jest konieczne, aby zabezpieczyć swoją markę e-commerce AMZ na przyszłość, abyś mógł pracować przez długi czas — bez procesu sądowego ze strony klienta, który zrujnowałby wszystko, nad czym tak ciężko pracowałeś.

Od zapalających się suszarek do włosów po eksplodujące waporyzatory — na platformie cały czas toczy się pozwy przeciwko sprzedawcom będącym stronami trzecimi. Oczywiście chcesz być chroniony przed wszelkimi konsekwencjami finansowymi, jeśli Ci się to przydarzy. W tym artykule dowiesz się więcej o ubezpieczeniu sprzedawcy AMZ — jego wymaganiach, znaczeniu i wielu rodzajach ochrony sprzedawcy dostępnej dla handlowców z całego świata.

Co jest Amazon Ubezpieczenie handlu elektronicznego na rynku?

Ubezpieczenie sprzedawcy na AMZ to wymóg stawiany przez platformę dla jej profesjonalnych sprzedawców, którzy sprzedają na niej towary. Ochrona daje środki na pokrycie kosztów związanych z urazami, procesami sądowymi lub wypadkami wynikającymi z zakupów przedmiotów.

Amazon.com od dawna prosi użytkowników o wykupienie ochrony sprzedawcy dla swoich operacji. Ale wcześniej rzadko egzekwował taki wymóg. Dopiero w połowie 2021 roku czołowa światowa platforma handlu elektronicznego wydała zmiany w swoich wytycznych dotyczących ochrony.

Dlaczego potrzebujesz Amazon Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej do sprzedaży na platformie?

AMZ nie chce ponosić odpowiedzialności za wadliwe działanie towaru lub pozwy składane przez niezadowolonych klientów. Dlatego wymaga ochrony od sprzedawców o profesjonalnym profilu sprzedawcy i sprzedaży brutto przekraczającej 10 000 USD.

Ale nie zapominaj, że nawet jeśli nie masz obowiązku posiadania ochrony, aby prowadzić działalność na rynku, i tak warto ją uzyskać. Ubezpieczenie może pomóc uratować Twoje finanse, jeśli coś pójdzie nie tak z Twoją firmą.

Oto jak.

Ktoś kupuje balsam do twarzy, który oferujesz Amazon.com i dostaje ostrej reakcji alergicznej, która doprowadza ich do szpitala i zostawia z mnóstwem rachunków medycznych.

Inny przykład. Akumulator zdalnie sterowanego samochodzika, który sprzedajesz, eksploduje w salonie klienta i pali sofę i dywan, które teraz trzeba wymienić.

Jeśli jesteś ubezpieczony, a klienci pozwą Cię o wymianę uszkodzonego mienia lub pokrycie rachunku medycznego, ochrona pomoże Ci pokryć te koszty w procesie sądowym i zapewnić ewentualne zasądzone odszkodowanie. W przeciwnym razie ubezpieczenie może pomóc w rozwiązaniu problemów przed wniesieniem sprawy do sądu.

Jeśli nie masz ochrony, musisz pokryć takie koszty we własnym zakresie. Może to być kosztowna strata finansowa dla Twojej firmy.

Nawet jeśli sprzedajesz produkty, które nie stwarzają żadnego lub niewielkiego ryzyka, lepiej być chronionym.

Rekommenderad:  Model biznesowy Rapido: jak ta usługa taksówek rowerowych zarabia pieniądze?

Pamiętaj, że ktoś może Cię pozwać, nawet jeśli nie zrobiłeś nic złego. A ochrona sprzedawcy będzie Cię bronić — bez względu na to, jak głupi może być pozew klienta.

Czy są jakieś Amazon Aktualizacje ubezpieczeń biznesowych 2023?

Na początku sierpnia ubiegłego roku platforma wysłała długi e-mail podsumowujący zmiany dotyczące Amazon usługi ubezpieczeniowe i wyceny ubezpieczeń. W tej notatce platforma ogłosiła, że ​​zapewni odszkodowanie za uszkodzenie produktu lub obrażenia w wysokości do 1000 USD.

Od września 1 od tego momentu firmy internetowe, które osiągnęły miesięczną sprzedaż na poziomie 10 000 USD, muszą uzyskać ochronę sprzedawcy w zakresie swoich transakcji i zapasów. Wcześniej ochrona AMZ obejmowała tylko sprzedawców, którzy zarobili 10 000 USD na sprzedaży w ciągu 30 dni przez trzy kolejne okresy.

Jeśli chodzi o rok 2023, wszystko pozostaje bez zmian. Zalecamy jednak okresowe sprawdzanie zasad AMZ, aby być na bieżąco.

Jakie są różne rodzaje Amazon Ubezpieczenie produktu?

Ubezpieczenie odpowiedzialności za produkt

Ta polisa ubezpieczeniowa zwykle obejmuje ogólne problemy z produktem, w tym niedokładne oznakowanie, uszkodzone towary, wady projektowe, problemy produkcyjne i niedostarczenie wielu ostrzeżeń dotyczących użytkowania. Sprzedawcy wycofują go, aby zapobiec stratom finansowym spowodowanym wadami produktu powodującymi szkody majątkowe lub obrażenia ciała. Ochrona od odpowiedzialności za produkt jest najpopularniejszym ubezpieczeniem dla ich działalności.

Ogólne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Ten rodzaj ochrony jest podobny do poprzedniego. Zasady ochrony w ramach tego rodzaju ochrony obejmują jednak niektóre usługi. Zwykle pokrywa szkody majątkowe, obrażenia reklamowe, obrażenia ciała i uszkodzenia wynajmowanej powierzchni. Ogólny Amazon ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za produkt obejmuje opłaty prawne, ugody i koszty postępowania sądowego.

Amazon ubezpieczenie zawieszenia sprzedawcy

Ten Amazon ubezpieczenie domu to nowa forma ubezpieczenia sprzedawcy, specyficzna dla rynku AMZ. Platforma nie wymaga ubezpieczenia zawieszenia od sprzedawców, ale nadal warto wykupić tę polisę dla swoich operacji. Ten rodzaj Amazon Ubezpieczenie FBA chroni sprzedawców przed wszelkimi stratami poniesionymi w przypadku zawieszenia ich profilu AMZ.

Ubezpieczenie przesyłki i ładunku

Problemy z dostawą i wysyłką są nieuniknione. Zawsze istnieje ryzyko zagubienia paczki podczas transportu lub uszkodzenia ładunku, co jest obecnie bardziej popularne wśród rozwijających się sprzedawców. W ten sposób ubezpieczenie ładunku i odpowiedzialności cywilnej związanej z transportem zminimalizuje straty wynikające z ogólnych spraw związanych z wysyłką.

Odpowiedzialność cybernetyczna ubezpieczenie

Jest to specyficzny rodzaj ubezpieczenia biznesowego przeznaczony dla sprzedawców e-commerce i małych firm. Ten rodzaj ochrony dotyczy głównie wrażliwych informacji wymienianych w trakcie transakcji. Na przykład cyberochrona obejmuje firmy w dobie dużych zbiorów danych e-commerce, jeśli dojdzie do naruszenia informacji.

Co Amazon Wymagania dotyczące ubezpieczenia sprzedawcy, które należy wziąć pod uwagę?

W Twoim profilu Seller Central może być niejasne, gdzie szukać informacji o wymaganiach ubezpieczeniowych platformy. Jednak na Zasady programu strona pomocy, Amazon.com zawiera wiele zasad, których jako sprzedawca powinieneś przestrzegać.

Na dole tej listy możesz zobaczyć Wymagania dotyczące ubezpieczenia profesjonalnego handlowca. Tutaj platforma określa swoje wymagania i kryteria ochrony. Więc Amazon polisa ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej sprzedawcy powinna spełniać wszystkie poniższe aspekty:

 • Limity ubezpieczenia muszą wynosić co najmniej $1 milionów na każde zdarzenie i łącznie obejmują wszystkie zobowiązania powstałe w związku z działalnością Twojej firmy lub spowodowane przez nią, w tym obrażenia ciała, produkty i zakończone operacje;
 • Rodzaj ubezpieczenia może być ubezpieczeniem parasolowym, ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej lub ogólnym ubezpieczeniem handlowym i powinno być pisane na podstawie przypadku;
 • Ubezpieczyciel powinien mieć globalne możliwości obsługi roszczeń i rating finansowy AM Best A- lub lepszy i/lub S&P A (jeśli AM Best nie jest używany lub nie jest ważny w kraju, w którym sprzedawcy muszą uzyskać ochronę, jego lokalny odpowiednik to również dozwolone);
 • Firmy ubezpieczeniowe powinny powiadomić AMZ z co najmniej 30-dniowym wyprzedzeniem o zmianie, nieprzedłużeniu lub anulowaniu;
 • Polisa powinna zawierać Amazon.com Services LLC. imię i nazwisko oraz podmioty stowarzyszone i cesjonariusze jako dodatkowi ubezpieczeni;
 • Ubezpieczona nazwa powinna odpowiadać nazwie „osoby prawnej”, o której wspomniałeś Amazon (aby sprawdzić nazwę podmiotu prawnego, przejdź do strony Informacje o koncie);
 • Twoja polisa ubezpieczeniowa powinna obejmować całą sprzedaż towarów, które dodałeś do Amazonstrona internetowa .com;
 • Udział własny w przypadku jakichkolwiek polis nie powinien przekraczać 10 000 USD, a kwota podlegająca odliczeniu powinna być uwzględniona w Amazon certyfikat ubezpieczenia;
 • Polisa powinna być w całości wypełniona i podpisana;
 • Polisa powinna być ważna co najmniej dwa miesiące od daty jej złożenia.
Rekommenderad:  Program partnerski Coinbase: jak to działa, szczegóły płatności i więcej

Zasadniczo, jeśli sprzedaż Twoich produktów przekracza 10 000 USD miesięcznie, będziesz musiał mieć ochronę sprzedawcy za co najmniej 10 000 USD1,000,000 w swoim zasięgu.

Nadal zalecamy posiadanie ubezpieczenia, nawet jeśli dopiero zaczynasz lub jesteś poniżej progu ochrony sprzedawcy. Nigdy nie wiesz, co może się stać z jednym z przedmiotów, którymi handlujesz. I tylko dlatego, że nie spełniasz wymagań platformy AmazonPróg nie oznacza, że ​​nie będziesz ponosić odpowiedzialności, jeśli klient ulegnie wypadkowi.

Jakiego rodzaju ubezpieczenia FBA potrzebujesz?

Amazon potrzebuje kupców, aby mieć $1,000,000 w zasięgu.

Powinieneś mieć ubezpieczenie Umbrella, Excess Liability Insurance i/lub Commercial General Liability (CGL) z limitami nie mniejszymi niż

 • 1 mln USD na wystąpienie;
 • 1 mln USD łącznie za towary i zakończone operacje;
 • W sumie 1 mln USD.

Takie zasady ochrony powinny obejmować produkty/kompletne operacje, odpowiedzialność za produkt, obrażenia ciała, ogólne szkody majątkowe, obrażenia ciała i szerokie zakresy umowne.

Sprzedawcy mogą również spełnić niezbędne granice ochrony, łącząc wszystkie trzy rodzaje ochrony. Skontaktuj się z dowolnym Amazon firmy ubezpieczeniowej, aby uzyskać więcej informacji.

Robi Amazon Wymagać od wszystkich sprzedawców ubezpieczenia sprzedawcy?

Technicznie nie. Platforma potrzebuje jedynie profesjonalnych handlowców do wykupienia ogólnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, jeśli sprzedaż przekroczy określony próg przez trzy kolejne miesiące. Od 2023 r. ta miesięczna kwota wynosi 10 000 USD.

Jednak ten próg sprzedaży może w każdej chwili ulec zmianie. Tak więc, nawet jeśli nie jesteś obecnie profesjonalnym handlowcem i nie wpływa to na Twoją bieżącą sprzedaż, zalecamy ochronę Twojej marki AMZ za pomocą ubezpieczenia dla małych firm.

Sprzedaż zmienia się z miesiąca na miesiąc, a Twoja strategia biznesowa może ulec zmianie. Kiedy Twoje operacje gwałtownie wzrosną lub zdecydujesz się zostać profesjonalnym sprzedawcą, skoncentrujesz się na świętowaniu — a nie na tym, czy osiągnąłeś próg ochrony platformy. Nie chcesz znaleźć się w gorącej wodzie z rynkiem, ponieważ nie kupiłeś ochrony. Zabezpiecz się teraz dzięki ubezpieczeniu biznesowemu e-commerce, a będziesz mógł skupić się na swojej działalności.

Rekommenderad:  Jak ponownie skalibrować swoje rekomendacje Netflix

Czy jest jakieś inne ubezpieczenie zalecane dla sprzedawców i profesjonalnych handlowców?

Zacznijmy od tego, że ogólna ochrona od odpowiedzialności cywilnej to prawdziwy must-have dla właścicieli firm, którzy chcą sprzedawać na rynku. Możesz jednak rozważyć kilka innych polis ubezpieczeniowych od dowolnego Amazon akcelerator ubezpieczeń oparty na potrzebach Twojej marki. Na przykład ochrona własności chroni wartość sprzętu, materiałów i biura sprzedawcy (nawet jeśli jest to biuro domowe). Jeśli używasz jakiegoś pojazdu do przemieszczania towarów, możesz potrzebować komercyjnego ubezpieczenia samochodowego, aby zapewnić ochronę przed szkodami, sporami sądowymi lub wypadkami. Wreszcie, będziesz chciał kupić polisę odszkodowań pracowniczych, gdy masz kilku pracowników. Prawie wszystkie stany USA potrzebują firmy zatrudniającej co najmniej jednego pracownika, aby uzyskać ochronę odszkodowań pracowniczych.

Co robi ubezpieczenie Amazon Oferta?

Robi Amazon mieć ubezpieczenie? Mówi o tym nowa polityka ochrony sprzedawców platformy Amazon pokryje roszczenia odszkodowawcze poniżej $1,000.

Amazon.com rozstrzygnie i zapłaci uzasadnione roszczenia z tytułu obrażeń ciała i szkód majątkowych w stosunku do handlowców o wartości poniżej $1000 na rzecz klientów. Roszczenia poniżej $1,000 to ponad 80% pozwów na naszym rynku Amazon poniesie takie koszty i nie będzie domagać się zwrotu od handlowców, którzy przestrzegają polis i mają ważne ubezpieczenie. Ponadto takie ustępstwa nie wpłyną na odsetek nieudanych zamówień sprzedawcy, który będzie na bieżąco informowany, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich towarów.

Chroń się z Amazon Ubezpieczenie firmy!

I to jest to! Jak widać, zdobywanie Amazon ochrona biznesu nie jest tak trudna, jak myślisz. Poza tym zapewni Tobie i Twojej marce bardzo potrzebne zabezpieczenia (na wszelki wypadek). Innymi słowy, możesz spokojnie skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu na rynku!

W tej chwili nie zapomnij zachować czujności i reagować na nagłe negatywne recenzje produktów. Informacje zwrotne AMZ mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Skuteczne łagodzenie może zmienić negatywne sprzężenie zwrotne w pozytywne; dobra recenzja może również zostać zmieniona na negatywną, co z kolei zaszkodzi Twojej reputacji i sprzedaży. Oprogramowanie do monitorowania opinii SageMailer jest wystarczająco wydajne, aby monitorować bieżące recenzje produktów AMZ. Ponadto wysyła szybkie powiadomienia e-mail, dzięki czemu możesz szybko rozwiązać problemy klienta z szansą na poprawę statusu recenzji.

Zarejestruj się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny i korzystaj z automatycznego zarządzania opiniami!

Table of Contents