Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Amazon wypuszcza nowy zwiastun „Dobrego Omena”

Amazon postanawia rozpocząć Wielki Post w nietypowy sposób, ale zdecydowanie w bardzo udany sposób, ponieważ postanowił wypuścić nowy zwiastun swojej nadchodzącej limitowanej serii „Dobry znak”, opartej na powieści Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta.

Dlaczego mówimy, że premiera jest we właściwym czasie? Rozumiejąc, że odliczanie do Wielkanocy zaczyna się dzisiaj, ta nowa zapowiedź tego, co będzie serialem podążającym za aniołem Aziraphale – granym przez Michaela Sheena – i demonem Crowleyem – granym przez Davida Tennanta – próbujących powstrzymać nadejście apokalipsy. to właśnie było potrzebne.

Po narodzinach Antychrysta Sheen i Tennant łączą siły, aby zapobiec całkowitemu zniszczeniu Ziemi, planety, do której zdobyli pewną sympatię, i chociaż nie są jeszcze prezentowane w zwiastunie, jak potwierdziliśmy, Benedict Cumberbatch daj mu głos szatanowi, a wśród nowych wiadomości ogłaszamy, że Frances McDormand będzie głosem Boga.

Napisany przez Gaimana i wyreżyserowany przez Douglasa Machinnona „Dobry omen” to sześcioczęściowa produkcja, w której fantastyczna obsada, w tym takie nazwiska jak Jon Hamm – który zagra Archanioła Gabriela –, Nick Offerman, Jack White Hall, Miranda Richardson, Adria Arjona, Michael McKean, Anna Maxwell Martin i Mireille Enos.

Choć ze zwiastuna widać imponującą chemię aktorską między postacią Sheen a postacią Tennanta, to trzeba przyznać, że do momentu premiery nie będzie wiadomo dokładnie, czy ta adaptacja odda sprawiedliwość powieści Gaimana i Pratchetta.

Na dotarcie serii do serwisu będziemy jednak musieli poczekać do 31 maja. Amazon Prime Video do oceny wyników badania. Dopóki ten dzień nie nadejdzie, musimy nadal czekać, aż ponownie przyjrzymy się nowemu zwiastunowi.

https://youtu.be/hUJoR4vlIIs