Analiza stwierdza, że ​​„osiągnięcie” w mediach społecznościowych jest tak proste, jak się wydaje

Ci, którzy tworzą życie w sieciach społecznościowych i ubezpieczeniach w mediach społecznościowych, napotykają takie pytania. Co robisz cały dzień, tkwiąc w komputerze? Dlaczego nie wysiadasz z telefonu? a nawet sarkastyczne komentarze, takie jak „robienie tego, co robisz, nie jest takie skomplikowane”. I choć chcielibyśmy bronić tej profesjonalnej linii warstwa po mieczu, obecne analizy mają na celu wyjaśnienie, że praca w tym świecie jest tak prosta, jak się wydaje.

Pamiętajmy, że nie twierdzimy, że praca mediów społecznościowych lub menedżera społeczności nie jest tego warta, zamiast tego raporty zapewniają, że każdy, kto wykazuje zainteresowanie cyfrowym światem, może to zrobić bez obaw, zwłaszcza, że ​​jest wystarczająco dużo narzędzi i technik sprawi, że proces ten będzie mniej kamienisty, i na to należy zwrócić uwagę: osiągnięcie go jest łatwe, ale należy pamiętać o zaangażowaniu.

Podążaj za przykładem, który Facebook dał

Zanim zaczniesz mówić o krokach, technikach lub wskazówkach, ważne jest, aby zwrócić uwagę na sytuacje takie jak Facebook. Miłośnicy sieci społecznościowych muszą przyznać – choć to boli – że prawdą jest, że platforma, która powstała jako FaceMash, obecnie stopniowo maleje, odkąd konkurencja powstała.

Jeśli jednak coś jest kluczowe w całym działaniu platformy Marka Zuckerberga, to jej gotowość do poprawy. Jak powinno się zdarzyć w świecie mediów społecznościowych, Zuckerberg od lat odmawia pozostania w tyle i chociaż nie jest to najbardziej ruchliwa sieć społecznościowa z dnia na dzień, z pewnością jest największa na świecie i nikt nie można usunąć.

Strategie zakupu InstagramWhatsApp, a nawet odważy się spróbować kupić Snapchata, to kroki, które nadal powstrzymują firmę, i jest to kluczowy przykład tego, jak ciągle zmieniać się na nowo w cyfrowym świecie, aby nie stać się przestarzałe.

Analiza stwierdza, że ​​„osiągnięcie” w mediach społecznościowych jest tak proste, jak się wydaje 1

Nie bądź samolubny, podziel się

Jeśli jest coś, co powinno być sygnałem ostrzegawczym podczas podróży w sieci społecznościowe, należy zrozumieć, że samolubstwo musi zostać odłożone na bok, a dzielenie się wszystkim powinno być najważniejsze. Jednak błędem, który wielu popełnia, jest dzielenie się poprzez dzielenie się, ignorując fakt, że sekret polega na dzieleniu się tym, co uważa się za istotne.

Coś, czego wiele osób nie rozumiało na temat sieci społecznościowych, to fakt, że są one bardziej „rzeczywiste”, niż się wydają. Rozumiemy przez to, że nawet gdy koncepcja masowa wierzy w wpływowych, instagrammers, YouTuberzy, marki, między innymi, publikują tylko fałszywe i wymuszone treści, w rzeczywistości są one organiczne, prawdziwe i uczciwe.

I nie, nie mówimy, że teraz wszyscy twórcy treści są dobrymi Samarytanami i są w 100% szczerzy, ale każdy, kto chce odnieść sukces w mediach społecznościowych, rozumie, że tajemnicą jest dzielenie się tym, co lubię, a nie tym, co wiem. wolę ”.

Teraz pytania takie jak na czym polega różnica? Prowadzą nas do wyjaśnienia, że ​​im bardziej „organiczny” i „prawdziwy”, tym lepsze wyniki będą osiągane, a chociaż nikt w to nie wierzy, sieci społecznościowe również opierają się na danych i statystykach. A może to, dlaczego uważasz, że memy są tak ważne i skuteczne? Prawda jest taka, że ​​są, ponieważ szybko wchodzą w interakcje ze społecznością i czymkolwiek się stają, dzielą się treścią.

Analiza stwierdza, że ​​„osiągnięcie” w mediach społecznościowych jest tak proste, jak się wydaje 2

Śmiech jest kluczem do sukcesu

Idąc tym samym wątkiem memów, dochodzimy do kolejnego kluczowego punktu, który być może wielu już odkryło, i dlatego relacje memów, dowcipów i naklejek są dziś najbardziej popularne. Śmiech jest drogą do serca społeczności. Widzisz? Media społecznościowe wcale nie są skomplikowane.

Jeśli jednak nauczyliśmy się czegoś z takich formatów jak komedia na stojąco, śmiech jest sztuką, którą należy traktować z szacunkiem, i dlatego tylko odważni odważą się spróbować. Na szczęście sieci społecznościowe, strony internetowe i aplikacje mobilne to przestrzeń, w której „tchórze” wykazują więcej odwagi niż resztki.

Badania wykazały że rozmowy oparte na humorystycznych treściach właściwie zachęcają do uczestnictwa i włączenia społeczności, w końcu, jeśli jest coś bardziej uniwersalnego niż miłość, to śmiech.

Inną ważną kwestią jest podkreślenie, że gdy publikacja jest zabawna i uznana za taką, społeczność, która ją lubi, zapewnia więcej reakcji i odpowiedzi. W ten sam sposób istnieją możliwości, że jeśli publikacja nie jest naprawdę zabawna, otrzymywanie śmiesznych komentarzy potęguje jej wyniki.

Analiza stwierdza, że ​​„osiągnięcie” w mediach społecznościowych jest tak proste, jak się wydaje 3

Strategia jest kluczem

Teraz wszyscy to przeczytają i powiedzą wow, jakie to proste! Należy jednak pamiętać, że: to nie zadziała, jeśli nie masz zaprojektowanej strategii. Innymi słowy, nie ma sensu publikować treści, które wywołują śmiech i komentarze, jeśli nie zostaną udzielone odpowiedzi tak szybko, jak to możliwe. Bezużyteczne jest publikowanie otrzymujących produkty danej marki, jeśli nie są udostępniane uczciwe rekomendacje na ten temat i tak dalej.

To, co chcemy osiągnąć, to: kiedy ktoś zapyta Cię, dlaczego nie zdejmujesz telefonu komórkowego lub dlaczego musisz robić zdjęcia wszystkiego, odpowiedź powinna być jasna: ponieważ to, co się nie komunikuje, nie istnieje.

Analiza stwierdza, że ​​„osiągnięcie” w mediach społecznościowych jest tak proste, jak się wydaje 4