Android 10: Google wzniósł oficjalny posąg na swoim kampusie

Android 10 ma prawo do swojej oficjalnej statuetki. Kilka godzin po uruchomieniu aktualizacji pikseli, Google wzniósł posąg na stronie swojego kampusu w Moutain View w Kalifornii. Ta dziesiąta wersja Androida, która traci deser, zmaga się z entuzjazmem fanów.

W ostatnich latach ostatnia wersja nowej wersji Androida to już nie jest wydarzeniem. Jednak jeszcze nie tak dawno Google wystawił duży talerz na to wydarzenie. Na przykład w 2016 roku firma zainstalowała posąg Android Nougat w mieście Montélimar.

Wcześniej gigant wyszukiwań organizował także konferencję prezentacyjną (transmisja na żywo), aby odkryć innowacje każdej wersji Androida. Odkąd Android Pie został ogłoszony ze zdziwieniem i nie obchodzi go to, Google ukrył pewne aspekty tego wydarzenia. W przypadku Androida 10 firma niedawno zaktualizowała również oficjalną stronę z Androidem.

Android 10: Google uruchamia oficjalny posąg, znajdź zdjęcie

Google wciąż postanowił szanować tradycję, ustanawiając oficjalna statua Androida 10 na twoim kampusie. Dave Burke, inżynier Google, opublikował zdjęcie posągu na swoim koncie. Twitter. Jak widać, pracownicy firmy podpisali posąg. To rzeczywiście kolejna tradycja w Google.

Przeczytaj także: Oficjalny Android 10: Google rozpowszechnia aktualizacje pikseli

W tym roku Google postanowił nie dodawać więcej nazw deserów do każdej wersji Androida. Nic dziwnego, że rzeźba wzniesiona dla Androida 10 jest znacznie dziwniejsza niż w poprzednich latach. Co sądzisz o sposobie, w jaki Google ogłosił nową wersję sistema operativo? Czy wcześniej było lepiej?

Nowa tradycja rzeźby i podpisu! #android pic.twitter.com/zDyPYgKSPc

– Dave Burke (@davey_burke) 3 Wrzesień 2019 r