Android 11 Beta pojawił się również w OnePlus 8 i 8 Zawodowiec

Kilka dni temu Google zaprezentowało pierwszą publiczną wersję testową Androida 11. Skupia się na kilku obszarach sistema, ulepszając go, aby użytkownicy mogli jeszcze więcej z tego skorzystać sistema.

Jeśli w tym czasie ograniczył tę wersję do swojego sprzętu, przede wszystkim obiecał rozszerzyć bazę testową. Kilka marek już skorzystało z tego projektu, a teraz inna przedstawiła swój program testowy. Mówimy o OnePlus, który ma teraz gotowy system Android 11 Beta smartphones 8 i 8 Zawodowiec.

OnePlus Android 11 Beta Google

Android 11 Beta Google jest już dostępny

Istnieje wiele nowych funkcji, które obiecuje wprowadzić Android 11 smartphones. Pierwsza wersja Beta jest już oficjalnie dostępna po tym, jak Google zdecydowało się anulować oficjalne wydarzenie.

Ta nowa wersja skupia się najpierw na Pixelu, ale marka chce otworzyć tę wersję na inne marki i inne smartphones. Nie ujawnił się w czasie prezentacji, która będzie obsługiwana, ale teraz jest znany z niektórych, wśród nich OnePlus.

OnePlus Android 11 Beta Google

OnePlus Android 11 Beta Google

OnePlus 8 i 8 Pro mają nowość

Najnowszym, który ogłosił nadejście programu poświęconego testom na Androida 11 Beta, był OnePlus. Marka stworzy wersje tego sistema dzięki czemu można je przetestować na OnePlus 8 i w 8 Pro, najnowszy sprzęt.

Oczywiście, podobnie jak wersje Google, wersje OnePlus również testują i mogą powodować problemy. Marka ostrzega, że ​​usunie wszystkie dane ze smartfona podczas instalacji tej wersji smartphones.

OnePlus Android 11 Beta Google

Wersja próbna do ulepszenia

Jeśli chcesz przetestować tę nową wersję Androida 11 Beta, możesz uzyskać dostęp ta publikacja na forum OnePlus i wykonaj wszystkie wskazane kroki. Ponadto dostępne są również wersje niezbędne do przywrócenia tej instalacji do systemu Android 10.

Drzwi są teraz otwarte, aby więcej użytkowników mogło wypróbować system Android 11 Beta. Oprócz OnePlus, Xiaomi ma również otwarty program, a także OPPO. Okaże się, że inne marki również przedstawią swoje plany.