Android 11 może mieć długo oczekiwaną funkcjonalność, która już istnieje na iOS

Google stale go rozwija sistema operativo mobilny Android 10 nie jest jeszcze dostępny na wszystkich obecnych urządzeniach, ale Android 11 jest już w piekarniku i może mieć znacznie oczekiwaną funkcjonalność, która już istnieje na iOS!

Specjalnie skoncentrowany na profilowaniu domen, użytkownik może teraz przełączać się między różnymi trybami w znacznie wygodniejszy i bardziej inteligentny sposób!

Android 11 będzie miał znacznie oczekiwaną funkcjonalność, która już istnieje na iOS

System Android 10 dotarł niedawno do użytkowników – a producenci nie byli bardzo szybcy w procesie aktualizacji – ale Google z pewnością już działa na systemie Android 11.

Na platformie Android Open Source Project znaleziono bardzo interesującą funkcję! Użytkownik, podczas aktywacji trybu samolotowego, będzie miał kilka trybów, które pasują do sytuacji.

Android 11 może mieć długo oczekiwaną funkcjonalność, która już istnieje na iOS 1

Obecnie, gdy tryb samolotowy jest włączony, wszystkie typy połączeń są wyłączone. Obejmuje to Wi-Fi, komórkową transmisję danych i Bluetooth… Jednak ta nowa funkcja sistema operativo nie wyłączy Bluetooth w szczególnych przypadkach!

Mówiąc dokładniej, Bluetooth nie zostanie wyłączony, gdy okaże się, że podłączone są aparaty słuchowe Bluetooth i inne urządzenia korzystające z profilu A2DP.

Android 11 może mieć długo oczekiwaną funkcjonalność, która już istnieje na iOS 2

Z reguły urządzeniami korzystającymi z tego profilu są słuchawki bezprzewodowe i słuchawki! W ten sposób użytkownicy będą mogli aktywować tryb samolotowy, jednocześnie słuchając muzyki bez przerwy.

Takie możliwości są już obecne w iOS, ale nie w Androidzie. W wersji 11 z sistema operativo Google mobile, użytkownicy powinni mieć dostęp do takich możliwości od samego początku!

Najlepsze aplikacje, gry, filmy i książki na Androida z 2019 roku w sklepie Play…