Android 11 może rozwiązać jedno z największych ograniczeń nagrywania wideo

W dzisiejszych czasach smartphones są wykorzystywane do tworzenia wszelkiego rodzaju treści… w tym wideo! Jednak obecne wersje Androida mają ograniczenia dotyczące nagrywania wideo, co można naprawić już w Androidzie 11.

Ta hipotetyczna zmiana wprowadzona przez Google ma sens, zwłaszcza gdy jest ich coraz więcej smartphones nagrywanie w rozdzielczości 4K na plikach o naturalnie dużych rozmiarach.

Android 11 może rozwiązać jedno z największych ograniczeń nagrywania wideo

Nasz smartphones Są wyposażone w różnego rodzaju narzędzia, które pozwalają nam przenieść nasze możliwości na nowy poziom. W multimediach jest to jeszcze bardziej niezwykłe. Można teraz tworzyć filmy o bardzo przekonującej jakości i tylko przy użyciu smartphones czy to Android, czy iOS.

Oczywiście epoka sieci społecznościowych i tworzenia treści spowodowała, że ​​te zmiany zostały przyspieszone. Jednak same systemy operacyjne mają czasem ograniczenia, które uniemożliwiają twórcom dalsze poglądy.

Android 11 może rozwiązać jedno z największych ograniczeń nagrywania wideo 1

Tak jest w przypadku Androida… Jednak według najnowszych informacji Google przygotowuje się do zmiany tego już w Androidzie 11!

Ograniczenie 4 GB na film może już nie istnieć na Androidzie 11

Obecnie, jeśli chcesz utworzyć film na smartfonie z Androidem, będzie on ograniczony do maksymalnie 4 GB. Próba przekroczenia tej wartości spowoduje po prostu zatrzymanie filmu. Ta decyzja została podjęta przez Google w 2014 roku, ale od tego czasu smartphones bardzo się zmieniło.

Android 11 może rozwiązać jedno z największych ograniczeń nagrywania wideo 2

Z demokratyzacją 4K i przy pomocy smartphones Dzięki 512 GB pamięci wewnętrznej Google przygotowuje się do zniesienia tego limitu na Androidzie 11, reagując w ten sposób prośby społeczności. Zostało to odkryte przez Programiści XDAprzez nowe zgłoszenie w sprawie projektu Android Open Source.

Ta nowa funkcja powinna zostać zaimplementowana w następnej dużej aktualizacji sistema operativo Google mobile, który będzie Androidem 11. Z hipotetycznym pojawieniem się smartphones W przypadku nagrywania wideo 8K już w 2020 r. Zmiana ta ma sens!

Edytuj wideo na Androida za pomocą tej aplikacji…