Android miał tylko jedną aktualizację we wszystkich 2019 r

Błąd, który usuwa dane wewnętrzne, mógł być przyczyną tego, że Google nie aktualizował Androida od maja ubiegłego roku, ponieważ jest to garrafalny błąd ze strony firmy.

Ostatni raport wskazuje, że minęły dokładnie 234 dni, odkąd firma Mountain View nie aktualizuje sistema operativo mobilny Chociaż firma twierdziła, że ​​poprawiła Android Pie o 22,6% w sierpniu 2019 r. Google nie przedstawił szczegółów ulepszeń sistema operativo Android we wszystkich swoich najnowszych wersjach, takich jak Android 10, coś, co pozostawia wiele do życzenia głównemu konkurentowi iOS.

Według źródła Google powiedział, że błąd wewnętrzny uniemożliwił aktualizację sistema operativo ponieważ pozwoliło to na usunięcie danych aplikacji, firma obiecała naprawić błąd, ale wygląda na to, że nie zostało to wykonane.

Ostatnio google zapewniony że błąd uniemożliwił aktualizację Chrome, ponieważ dodał ulepszenia, takie jak powiadomienie o skradzionym haśle, ale od tego czasu firma nie mogła również zaktualizować. Wyrok został ukuty sistema System Android WebView.

Może to być główny błąd firmy i podstawa ogólnej aktualizacji sistema operativo, ponieważ Chrome przesyła niektóre informacje z innych aplikacji Google. W tym czasie błąd został zarejestrowany w dziennik platformy, Ale nie podjęto żadnych działań.

Android Police poinformowało, że Google zatrzymało aktualizację Chrome, gdy wynosiła ona 50%, a także w swoim najnowszym raporcie aktualizacji wspomniała tylko o następujących aktualizacjach:

  • Android 9.0 Stopa (sierpień 2018 r.): 10.4%
  • Android 8.0 / 8.1 Oreo (sierpień 2017 r., Grudzień 2017 r.): Do 6.8 wskazuje na 28.3%
  • Android 7.0 / 7.1 Nugat (sierpień 2016 r., Październik 2016 r.): Upadł 9.9 pkt 192%
  • Android 6.0 Marshmallow (październik 2015): spadł 4.4 wskazuje na 16.9%

Do tej pory Google nie ogłosił dat następnych aktualizacji, ani nie zgłosił statusu błędów przedstawionych przez aplikacje, więc nie wiadomo, ile Androida przywróci w 2020 roku.