Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Android przygotowuje kilka wyjątkowych wiadomości dla użytkowników w Wiadomościach Google

Aplikacje, które Google przygotowuje na Androida, są tworzone z myślą o dawaniu mu jeszcze więcej sistema operativo mobilny. Otrzymują okresowo wiadomości i często mieszają możliwości i funkcje, aby być wyjątkowymi.

W tym kontekście wydaje się, że Google przygotowuje wiele nowości, które jeszcze bardziej podniosą jego funkcje. Przechodzą przez kilka obszarów, od wiadomości głosowych po sposób wyrażania siebie przez użytkowników.

Wiadomości o aplikacji Wiadomości Google na Androida

Jak to w Google i innych firmach jest normalne, ich aplikacje są rozwijane w niemal dyskretny sposób, aby nie ujawniać nowości. Są one jednak obecne w kodzie i można je w końcu aktywować, aby ujawnić, co należy przygotować na przyszłość.

Tutaj pojawia się kolejna porcja wiadomości jeden z najczęściej używanych aplikacje Android. Wiadomości Google otrzymują teraz coś, czego wielu się spodziewało. Przede wszystkim mówimy o transkrypcji wiadomości głosowych. Jako możliwość wykorzystywana w innych serwisach, komunikaty dźwiękowe są teraz wykorzystywane przez wielu użytkowników.

To, co Google chce dać swojej aplikacji na Androida, to możliwość zrezygnowania z słuchu przez użytkowników. Za pomocą prostego naciśnięcia przycisku wiadomości te są przekształcane w tekst i można je odczytać bezpośrednio w jego interfejsie. W ten sposób wszystko staje się jeszcze prostsze dla użytkowników.

Kolejna nowość, która wkrótce się pojawi, ma dać użytkownikom możliwość używania wszystkich emotikonów do reagowania na wiadomości. Dzięki temu użytkownicy będą mogli bez ograniczeń korzystać z dowolnego z tych emotikonów w ramach oferty Androida w tym obszarze.

Wreszcie, z tego, co można było aktywować w tej aplikacji Google, jest jeszcze jedna ostatnia nowość. Będzie to w interfejsie wiadomości, w obszarze przeznaczonym do udostępniania zdjęć. Pojawi się nowa galeria z większym użytecznym obszarem, która pozwoli użytkownikom w prostszy sposób wybrać obrazy, które chcą dołączać do wiadomości na Androida.

Nadal nie ma daty, w której ta partia wiadomości dotarłaby do użytkowników. Prace Google wydają się zaawansowane i prawie gotowe, więc można się ich spodziewać wkrótce, ostatecznie po przejściu fazy testów w wersji beta aplikacji Wiadomości na Androida.