Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Android System WebView – Czego nie wiesz?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Android System WebView – Czego nie wiesz?

Może zobaczysz aktualizacje przeglądarki internetowej systemu Android; zaraz po, Masz pytania takie jak; Co to jest przeglądarka internetowa systemu Android, do czego służy, jaki jest pożytek z przeglądarki internetowej systemu Android i wiele innych zapytań.

Oto wszystko, czego potrzebujesz wiedzieć o webview systemu Android. Ta aplikacja jest wciąż trochę tajemnicza. Nikt nie wie o tej konkretnej aplikacji i jej funkcji.

Przeglądarka internetowa systemu Android – co to jest?

Android System Webview to plik APK instalowany na wszystkich urządzeniach z systemem Android smartphones. Ta aplikacja obsługuje inne aplikacje z wbudowanymi funkcjami przeglądania, w tym telegram i Instagram.

Zrozummy to na przykładzie;

Jeśli kiedykolwiek klikniesz link na Instagram, nie otworzy bezpośrednio domyślnej aplikacji przeglądarki, ale link otworzy ją w aplikacji. Przeglądarka internetowa systemu Android to działa.

Spójrz na zrzut ekranu poniżej.

przykład Androida WebView

Pokazuje również to samo, przeglądarka się nie otworzyła, ale przeglądarka internetowa systemu Android pomaga tym aplikacjom przeglądać strony internetowe.

Spójrz także na poniższą definicję systemu Android Webview.

Co to jest przeglądarka internetowa systemu Android?

Android System WebView to składnik systemu, który umożliwia aplikacjom na Androida wyświetlanie treści internetowych. Ta aplikacja jest preinstalowana na wszystkich urządzeniach z systemem Android. Co więcej, ta aplikacja pochodzi od Google. Ta aplikacja to komentarz, który pomaga innym aplikacjom wdrażać strony internetowe lub treści internetowe.

Do czego służy przeglądarka internetowa systemu Android?

Zrzut ekranu przeglądarki systemu Android z Google Play

Służy do wyświetlania stron internetowych lub treści z sieci. A także obsługuje inne aplikacje do wyświetlania żądanej zawartości internetowej. Na przykład, gdy otworzysz łącze z telegramu lub Instagram, zaczyna się w rodzaju przeglądarki, ale nie dokładnie w przeglądarce; funkcją przeglądarki internetowej Androida było udostępnianie aplikacji wyświetlających pojemność stron internetowych w aplikacjach.

Rekommenderad:  Czego szukać w sprzedaży garażowej, aby odwrócić się z zyskiem

Czy potrzebujesz; Przeglądarka systemu Android?

Różni się od osoby do osoby, a jeśli Twoje urządzenie ma dwa lub więcej niż 2 GB pamięci RAM, to zdecydowanie warto je zainstalować. Poza tym, jeśli urządzenie nie ma wystarczającej ilości pamięci RAM lub pamięci lub jest niekompatybilne, możesz go nie potrzebować.

Moja szczera odpowiedź w Android WebView? Czy powinieneś go zachować?

Tak, instalowanie lub usuwanie przeglądarki internetowej systemu Android przyniesie więcej szkody niż pożytku.

Logo Android Webview jpeg

Więc trzymaj tę aplikację zainstalowaną. Jest to aplikacja dostarczona i stworzona przez Google, więc nie ma w niej nic poważnego ani ryzykownego. Jeśli nie możesz go zatrzymać, to jest to zbyt ryzykowne!

Ale najlepiej byłoby, gdybyś go zainstalował i stale aktualizował dla lepszej wydajności. Jednak wydajność nie będzie widoczna podczas aktualizacji.

Automatycznie poprawi podstawową zdolność wyświetlania w sieci.

UWAGA; Ostatnie pytanie brzmi: jak korzystać z webview systemu Android?

Jest to główny, więc poniżej podano odpowiedź pod względem priorytetu.

Jak korzystać z przeglądarki systemu Android?

Po pierwsze, nie możesz korzystać z przeglądarki internetowej systemu Android, otwierając jej aplikację lub klikając jej ikonę.

Android Webview to rdzeń treści internetowych, który pomaga innym aplikacjom wyświetlać żądane treści internetowe. Powyżej podałem już kilka przykładów, ale oto najłatwiejszy do zrozumienia.

Jeśli kiedykolwiek go używałeś, Oczywiście że to zrobiłeś.

Dziesięć na sto razy youtube otwiera linki w przeglądarce internetowej jak okno, które otwiera się za pomocą Android Webview.

Mam nadzieję, że to masz.

Szczegóły widoku internetowego systemu Android

WebView systemu Android
Rozmiar aplikacji: 10-60 Mb (różni się w zależności od urządzenia).
Dostawca: Google LLC
Kategoria: Narzędzia
Pobierz Dostępność: Wstępnie zainstalowane lub aktualizowane

Uprawnienia używane przez aplikację

  1. pełny dostęp do sieci
  2. Wyświetl połączenia sieciowe
Rekommenderad:  10 Alternatif Terbaik WeChat Untuk Telefon Pintar Android pada tahun 2020

Recenzja tego

Oto Top 5 Krytyczne i pozytywne recenzje ze sklepu Google Play dla tej aplikacji.

Za każdym razem, gdy ta aktualizacja jest aktualizowana, kolejna partia aplikacji zaczyna się szarpać. Tym razem zastępuje laboratoria na mojej trójce Z, więc współczynniki proporcji w kilku aplikacjach to bałagan, a kiedy chip nie może zrekompensować, telefon się zawiesza. Tak więc niezmiennie dzieje się tak, że Google aktualizuje to gówno, psuje telefon, a wszyscy twórcy aplikacji wymyślają, jak to obejść, w samą porę, aby Google zrobił kolejny zrzut.

3 Marzec 2023 r. Utknąłem na „aktualizacji”. Odmawia aktualizacji KAŻDEGO. POJEDYNCZY. CZAS. Próbuje edytować co najmniej od listopada 2023 r. Nawet nie to, jaki jest prawdziwy sens tej rzeczy, ale wydaje się, że nic nie robi. Moja przeglądarka Chrome również to robi i jednocześnie zaczął mieć ten problem, ale nie jestem pewien, czy są połączone; Mam nadzieję, że nie są. Przeczytaj tutaj.

17 lipca 2020 r., Ta aplikacja umożliwia innym aplikacjom wyświetlanie stron internetowych bez przełączania się na inną przeglądarkę (np. Chrome). Samo z siebie nic nie robi. Jest to dodatkowy dodatek do innych aplikacji i może być obowiązkowy, aby korzystać z niektórych z tych aplikacji. Przeczytaj tutaj

Ta aplikacja ratuje życie. Miałem problemy w życiu codziennym z wieloma rzeczami. Ale po zainstalowaniu tej aplikacji. Moje życie diametralnie się zmieniło. Och, co za arcydzieło aplikacji. Daje aktualizacje co 2-3 dni. Z tego powodu mam problemy z Google Chrome. W porządku. Ta aplikacja ratuje życie. Przeczytaj tutaj.

Dowiedz się więcej o Android System WebView w formacie Web Story

WebView systemu Android: proste wyjaśnienie

Często zadawane pytania

P1: Czy przeglądarka internetowa systemu Android jest oprogramowaniem szpiegującym?

Odp.: Nie, przeglądarka internetowa systemu Android nie jest oprogramowaniem szpiegującym. Aplikacja firmy Google LLC umożliwia wyświetlanie treści internetowych w systemie Android.

Rekommenderad:  Czy Snapchat blokuje zrootowanych użytkowników? Badanie problemów związanych z bezpieczeństwem w epoce cyfrowej

P3: Gdzie jest przeglądarka internetowa systemu Android?

Odp.: Możesz to pobrać w Google Play lub wejść w Ustawienia > Aplikacje > Wszystkie aplikacje.

P4: Czy istnieje alternatywa dla przeglądarki internetowej systemu Android?

Odp.: Obecnie nie ma alternatywy dla przeglądarki internetowej na Androida, ponieważ zaprojektowanie aplikacji na modele urządzeń wymaga dużego nakładu pracy.