Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Anonymous obala Sąd Najwyższy & Inne witryny rządowe w Indiach

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Anonymous obala Sąd Najwyższy & Inne witryny rządowe w Indiach

Samozwańczy strażnik Internetu, Anonymous, usunął indyjskie strony internetowe, takie jak Sąd Najwyższy I aicc.org.inktóry jest oficjalnym portalem wiodącej partii rządu Indii.

Atak jest odpowiedzią na ogólnokrajowe blokowanie popularnych witryn z torrentami, takich jak i witryn do udostępniania plików wideo, takich jak . Od wczoraj główni dostawcy usług internetowych, tacy jak Airtel, Reliance, MTNL i You Broadband, zablokowali kilka stron internetowych w następstwie Zamówienie Johna Doe przez sąd najwyższy w Madrasie.

Nie spodobało się to większości użytkowników Internetu w kraju i serwisom społecznościowym takim jak Twitter & Facebook wrzało od ludzi, którzy opłakują morderstwo wolności Internetu w kraju. Wygląda na to, że anonimowy był szczególnie zirytowany blokowaniem TPB, dlatego pod tą nazwą przeprowadził zmasowany atak i udało mu się skutecznie usunąć strony internetowe Sądu Najwyższego Indii i AICC.

#Rząd musi zrozumieć. #INTERNET należy do nas!#ZLIKWIDOWANY –> Supremecourtofindia.nic.in & aicc.org.in

— opinia (@opindia_revenge) 17 maja 2012

Obecnie próbują rozstrzelać Strona Departamentu Telekomunikacji, który, nawiasem mówiąc, działa dobrze w momencie pisania tego artykułu. Anonymous twierdzi, że ich następnym celem jest firma Reliance Entertainment i Copyrightlabs, które odwołały się do indyjskich sądów w celu uzyskania nakazów Johna Doe.

@Anon_Central Inny #ZLIKWIDOWANY –>> dot.gov.in Departament Telekomunikacji, powinieneś się nas spodziewać! ~ #opindia

— opinia (@opindia_revenge) 17 maja 2012

W Indiach doszło ostatnio do ogromnego zamieszania w związku ze stale rosnącą ingerencją agencji rządowych w funkcjonowanie i wolność Internetu. Ostatni atak na rządowe strony internetowe pokazuje siłę cyberaktywistów, ale jestem sceptyczny, czy przyniesie pożądane zmiany. Redaktor Techmemów Mahendra Palsule zastanawia się:

Poczekajmy i poobserwujmy.

Table of Contents