Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Anu Shukla o inteligentnym czacie z Botco.ai

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Anu Shukla o inteligentnym czacie z Botco.ai

Zrozumienie zachowań konsumentów jest wyzwaniem dla marketerów. Poznanie umysłów konsumentów jest prawie niemożliwe bez danych i spostrzeżeń.

Ale co ważniejsze, jak te dane wpływają na wyniki biznesowe, budowanie marki i poprawiają wrażenia konsumentów.

Według CMSWire 54% marketerów wyższego szczebla uważa, że ​​analityka marketingowa nie miała oczekiwanego wpływu na ich działania.

Z kolei inne badanie przeprowadzone przez Invesp pokazuje, że marketerzy, którzy przekroczyli swoje cele w zakresie przychodów, stosują techniki personalizacji w 83% przypadków.

Właśnie tam pojawia się inteligentna obsługa czatu — ulepszona personalizacja. W tym wywiadzie Anu Shukla pokazuje nam, w jaki sposób Botco.ai może pomóc Ci poprawić konwersje poprzez inteligentne zarządzanie czatem.

Dlaczego opieka nad czatem jest ważna

Opieka na czacie zapewnia prawdziwą interakcję międzyludzką podczas zakupów online, dając klientom poczucie pewności.

Wcześniej firmy miały trudności z uzyskiwaniem informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym i były mniej poszukiwane ze względu na niską reakcję na wymagania klientów.

Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć prowadzenie czatu w swojej firmie:

 • Przeciętny człowiek dotyka telefonu 2617 razy dziennie.
 • Umożliwia interakcję w czasie rzeczywistym między firmami a ich konsumentami.
 • Bezproblemowa informacja zwrotna. 69% konsumentów preferuje Chatboty, ponieważ udzielają szybkich odpowiedzi.
 • Czat i SMS-y są bardziej bezpośrednie.
 • Umożliwia gromadzenie danych pierwotnych, niefiltrowanych i jakościowych.
 • W jednym z badań 94% klientów proaktywnie zaproszonych do czatu było bardzo zadowolonych z tego doświadczenia.

Znaczenie Botco.ai dla marketerów

Dzięki Botco.ai inteligentne boty przejmują taktyki automatyzacji marketingu ze zmęczonych platform pocztowych i odnawiają je w chatbotach.

Dzięki Botco.ai możesz bezproblemowo integrować obrazy, filmy, przyciski, usługi lokalizacyjne i inne automatyczne konwersacje.

Oznacza to, że klienci mogą prowadzić przyzwoite rozmowy od początku do końca.

Botco.ai pomaga ograniczyć rezygnację z działań marketingowych.

Dowiesz się, co jest ważne, dlaczego warto je wziąć pod uwagę, jak usprawnić proces i kiedy przystąpić do działania.

 • Inteligentne zbieranie czatów w celu wspierania działań związanych z automatyzacją marketingu.
 • Umożliwienie firmom komunikowania się z klientami bez rozbudowanej konfiguracji i szkolenia w zakresie sztucznej inteligencji.
 • Bezproblemowy interfejs interakcji międzyludzkich.
 • Monitorowanie zaangażowania klientów, tworzenie FAQ na podstawie wiarygodnych danych i odpowiadanie odpowiednimi rozwiązaniami.
 • Pomaga konwertować odwiedzających witrynę na potencjalnych klientów.
 • Skrócony proces pozyskiwania klientów.
 • Daje lepszy zwrot z inwestycji.

Kluczowe wnioski z wywiadu

Ten wywiad jest oświeceniem na temat znaczenia czatu i tego, jak podejmować z nim mądrzejsze decyzje marketingowe.

Oto kilka kluczowych punktów, na które należy zwrócić uwagę:

 • Kupujący przyjęli urządzenia mobilne umożliwiające czatowanie i wysyłanie wiadomości tekstowych, co sprawia, że ​​opieka nad czatem jest niezwykle istotna.
 • Opieka na czacie umożliwia marketerom uzyskanie lepszych wyników z wydatków.
 • Przeprowadź dokładne badanie rynku i zidentyfikuj najistotniejsze luki w możliwościach przed rozpoczęciem działalności.
 • Skonfiguruj ścieżkę, aby osiągnąć określone kamienie milowe, aby zebrać fundusze po przyzwoitej wycenie.
 • Odjęcie części ryzyka od inwestorów ułatwia pozyskiwanie funduszy.
 • Potrzebujesz dużo komunikacji, aby poznać mocne i słabe strony swoich współzałożycieli.
 • Posiadanie współzałożyciela, który pociąga cię do odpowiedzialności, jest lepsze niż brak żadnego.
 • Networking oferuje większe możliwości biznesowe i zawodowe.
 • W pielęgnowaniu czatu boty są używane do zaangażowania na czacie i są dość inteligentne.
 • Opieka na czacie może pomóc zarówno firmom, jak i klientom w podejmowaniu mądrzejszych decyzji.
 • Firmy SaaS potrzebują dużo pieniędzy, aby się rozwijać ze względu na ich model oparty na subskrypcji.
 • Inteligentna opieka na czacie spełnia funkcje technologii marketingu przychodzącego, które przechwytują informacje o klientach i dostarczają im wystarczającej ilości informacji, aby poprowadzić ich do następnego kroku.

Moja rozmowa z Anu Shukla

1. Witaj, przedstaw się i powiedz nam, co zainspirowało Botco.ai i jak to działa?

Nazywam się Anu Shukla. Jestem seryjnym przedsiębiorcą z Doliny Krzemowej w Kalifornii.

Znalazłem od czterech do pięciu firm, głównie z branży MarTech, Ad-tech i płatności. Wiele lat temu założyłem swoją pierwszą firmę o nazwie Rubric. Był pionierem w dziedzinie automatyzacji marketingu korporacyjnego.

W rzeczywistości moimi pierwszymi trzema klientami były Cisco, Hewlett Packard (HP) i General Motors (dział pożyczek).

Wymyśliliśmy koncepcje, które są dziś powszechne, takie jak:

 • Marketing kroplowy
 • Pielęgnowanie
 • Segmenty
 • Baza danych
 • Zarządzanie kampanią
 • Marketing przepływu pracy
 • Budżetowanie przepływu pracy i
 • Analityka

Wszystkie te koncepcje wprowadziliśmy około 19 lat temu. I poszedłem swoją wesołą drogą.

Zacząłem przyglądać się dziedzinie automatyzacji marketingu, aby zobaczyć, co nowego i zdałem sobie sprawę, że nic nowego. Rzeczy, które zrobiliśmy 19 lat temu, były zasadniczo tym samym produktem.

Chociaż dodano trochę wideo, społeczności i kilka innych rzeczy. Jednak świat przeniósł się na urządzenia mobilne, czaty i SMS-y, które są bardziej bezpośrednie.

Ale w jakiś sposób te możliwości, które są dostępne na żądanie, nie były wykorzystywane w przedsiębiorstwach dla firm oraz w aplikacjach B2B lub B2C. A to dlatego, że nie było dostępnych narzędzi, które pozwoliłyby firmom niezawodnie z nich korzystać. I nie było wystarczających postępów, zastosowania języka naturalnego i sztucznej inteligencji, aby umożliwić to samo.

I tak pomysł na Botco.ai narodził się z zauważenia tych faktów na rynku. Chcieliśmy umożliwić firmom reagowanie na potrzeby klientów w większym stopniu na żądanie. Chcieliśmy również umożliwić firmom komunikowanie się z klientami bez skomplikowanej konfiguracji i intensywnego szkolenia w zakresie sztucznej inteligencji.

Ale jak wiesz, marketing jest napędzany kampanią. Masz kampanię, wprowadzasz nowy produkt, potem nową kampanię i proces trwa.

Rekommenderad:  Telegram zyskuje wygasające zaproszenia, automatycznie usuwa się na dowolnym czacie, nieograniczoną liczbę grup i nie tylko

Tak więc nikt nie będzie siedział i trenował sztucznej inteligencji przez lata, aby była idealna. Czuliśmy, że jeśli ponownie wprowadzimy te technologie. Moglibyśmy dokonać zmiany platformy w automatyzacji marketingu. I stwórz coś, co wykorzysta popularne kanały, aby umożliwić marketerom uzyskanie lepszych wyników z ich wydatków. Właśnie dlatego wynaleźliśmy Botco.ai.

2. Czy Botco.ai było rozwiązaniem problemów, które Ty lub Twoi współzałożyciele mieli w swoich firmach? Jakie wspólne wartości sprawiły, że to narzędzie odniosło sukces?

Jednym z moich współzałożycieli jest dr Chris Maeda. Był moim współzałożycielem z Rubrik 20 lat temu. Drugim współzałożycielem jest nasza CEO, Rebecca Clyde.

A Rebecca wdrażała w swojej firmie produkty do automatyzacji marketingu. Miała i nadal ma odnoszącą sukcesy agencję marketingu cyfrowego. Pracowała więc z klientami biznesowymi i wdrażała produkty do automatyzacji marketingu i zauważyła znaczny spadek wyników, jakie uzyskiwali klienci.

Uważała, że ​​rynek dojrzał do nowego rozwiązania, które zapewni bardziej inteligentne korzystanie z czatu i przyniesie lepsze wyniki. Więc ona i ja w pewnym sensie podzielaliśmy tę potrzebę w oparciu o nasze doświadczenia.

Poza tym Chris oczywiście trochę podróżował do Azji i zauważył, że wszyscy używają WeChat, w tym firmy.

Wierzę więc, że czat przedstawiony na odpowiedniej platformie, na której przedsiębiorstwa mogą polegać, będzie bardzo przydatny w procesie angażowania pacjentów lub klientów. I to jest jeden z innych powodów, dla których powstało Botco.

3. Z jakimi wyzwaniami musiałaś się zmierzyć jako kobieta w przestrzeni technologicznej i jak zareagowałaś?

Jestem seryjnym przedsiębiorcą od dłuższego czasu, ponad 20 lat. Jestem także partnerem w firmie venture capital — aniołem biznesu.

Myślę, że wyzwania są takie same od 20 lat temu do teraz, rzeczy nie zmieniły się tak bardzo. Ale zawsze widzę ruch we właściwym kierunku.

Jednym z powodów, dla których dołączyłem do forum venture jako partner venture, elevate.vc, była ich misja. Ich misją jest służenie niedocenianym założycielom; czarni, Latynosi, kobiety i inni założyciele mniejszości, którzy są niedostatecznie reprezentowani.

Wydaje mi się, że wcześniej były one niedostatecznie reprezentowane, ponieważ nie ma wystarczającej liczby kobiet, które są inwestorami venture capital. Nie ma wystarczającej liczby niedostatecznie reprezentowanych założycieli, którzy otrzymują fundusze. Po prostu nie mają ustalonych sieci, które ma główny nurt.

Większość wyzwań, przed którymi stoją, to brak sieci ludzi, którzy mogliby potencjalnie sfinansować ich biznes, i nieznajomość ich tak dobrze. Staramy się to teraz zmienić. Staram się to robić poprzez moje działania i inne nadchodzące zmiany.

Widzę pewne pozytywne kroki w tym kierunku. Ale to są problemy, z którymi się borykasz, nie mając połączenia i musisz połączyć się z siecią, aby przeboleć to, co zrobiliśmy.

4. Swoją współzałożycielkę, Rebeccę Clyde, poznałaś na konferencji „Girls in Tech”. Z tego, co wywnioskowałem, organizacja nie ogranicza się wyłącznie do płci żeńskiej. W rzeczywistości jednym z twoich współzałożycieli jest mężczyzna. Czy możesz powiedzieć nam coś o „Girls in Tech”?

„Girls in Tech” to globalna organizacja, której celem jest wzmacnianie pozycji kobiet w branży technologicznej i tworzenie możliwości nawiązywania kontaktów.

Organizują coroczną konferencję, a także mają lokalne rozdziały, które prowadzą własną działalność zbierania funduszy. Jest to ogólnokrajowa organizacja parasolowa, ale mają też lokalne oddziały, które są prowadzone przez lokalnych przedsiębiorców.

To miejsce, w którym kobiety z branży technologicznej mogą się spotykać i pomagać sobie nawzajem poprzez nawiązywanie kontaktów podczas różnych wydarzeń i dzielenie się zasobami.

„Girls in Tech” organizowało krajową konferencję w Phoenix w Arizonie, a ja byłem jednym z prelegentów. Mówiłem o zbieraniu funduszy, gdzie poznałem jedną z moich współzałożycielek, Rebeccę. Była tam jako jeden ze sponsorów lokalnego wydarzenia za pośrednictwem swojej agencji.

5. Botco.ai otrzymał fundusze od AZ Tech Investors, InvestU, Desert Angels i PHX Ventures. Jak finansowanie wpłynęło na Twój biznes? Jak Twoja firma rozwinęła się dzięki temu finansowaniu? Zajmujesz się także finansowaniem innych firm. Jakie lekcje wyciągnąłeś z bycia sfinansowanym, przekazując je ludziom, których sfinansowałeś lub planujesz sfinansować?

W przypadku firm SaaS musisz zebrać dużo pieniędzy, ponieważ firmy SaaS pobierają dużo pieniędzy, aby zacząć działać ze względu na ich model oparty na subskrypcji.

Powiem, że trzeba wytyczyć ścieżkę, na której można osiągnąć pewne kamienie milowe i pozyskać fundusze po przyzwoitej wycenie.

To, co zrobiliśmy, to wiele poświęciliśmy od samego początku, aby wyeliminować część ryzyka związanego z produktem, tworząc produkt o minimalnej żywotności (MVP).

W rzeczywistości jako pierwsi uzyskaliśmy płacących klientów za nasz produkt. Uruchomiliśmy go, zebraliśmy wymagania od naszych klientów, zaczęliśmy uzyskiwać dochody, a następnie uzyskaliśmy finansowanie.

Moja rada dla właścicieli firm polega na tym, aby posunąć się tak daleko, jak to możliwe, aby odciążyć inwestorów od części ryzyka, co ułatwi pozyskiwanie funduszy.

Teraz, gdy otrzymaliśmy fundusze, możemy zatrudniać ludzi, zwiększać skalę działań marketingowych i innych działań, aby odnieść sukces na rynku.

Wiemy, że musimy osiągnąć pewne kamienie milowe, zanim będziemy mogli zebrać nasiona serii, a teraz musimy podnieść Serię A.

Zastanawiamy się, jakie inne kamienie milowe musimy osiągnąć, aby dostać się do finansowania serii A? Czy w sprzedaży panuje dynamika?

Czy jest to określona księgowa stopa zwrotu (ARR), którą musimy osiągnąć? Czy jest to określona liczba klientów lub postęp w podstawowej technologii?

Wszyscy koncentrujemy się na rzeczywistej realizacji naszych celów, abyśmy mogli uzyskać kolejne finansowanie Serii A, a także na podejmowaniu większego ryzyka dla naszych inwestorów.

Rekommenderad:  Instagram teraz pozwoli ci zobaczyć posty na czacie wideo ze znajomymi

6. Kiedy prowadzisz firmę samodzielnie, możesz przyjąć sugestie innych osób lub nie. Chociaż posiadanie współzałożycieli to zupełnie inna gra w piłkę. Jak reagujesz na konflikty współzałożycieli, kiedy się zdarzają?

Tak, to bardzo dobre pytanie.

Właściwie jednego z moich współzałożycieli znałem od co najmniej 20 lat i wcześniej współtworzyłem z nim firmę. Potem trochę poznałem Rebekę, zanim się spotkaliśmy i cała nasza trójka założyła Botco.ai.

Myślę, że jedną z rzeczy, które robisz, jest poznanie osoby, jej mocnych i słabych stron oraz poinformowanie ich o swoich. Następnie musi nastąpić dużo komunikacji między wszystkimi, aby nie tworzyć nieporozumień.

Ale gorąco polecam współzałożycieli. Ponieważ jeśli nie masz współzałożycieli, nie masz nikogo, kto powiedziałby ci, że robisz coś źle. A jeśli podejmujesz jakieś decyzje, które powinieneś kwestionować.

Myślę, że założycielski zespół współzałożycieli znacznie wzmacnia całe przedsięwzięcie. Otrzymujesz pomoc ludzi, którzy Cię znają i którym zależy na sukcesie firmy.

Więc poznaj ich, zanim będziesz z nimi współzałożycielem. Kiedy to robisz, masz dużo komunikacji i naprawdę ważne jest, aby słuchać i być słyszanym. Myślę, że znacznie lepiej i dynamiczniej jest mieć współzałożycieli niż ich nie mieć.

7. Botco.ai umożliwia użytkownikom tworzenie konwersacji i szkolenie sztucznej inteligencji w zakresie ich produktów, usług i domeny. Jak blisko Botco.ai jest replikacja interakcji międzyludzkich?

Botco.ai specjalizuje się w obszarze rozszerzonej sztucznej inteligencji. Nasze boty faktycznie naśladują ludzi.

Zbudowaliśmy bezproblemowy interfejs interakcji międzyludzkich w naszym systemie.

Pamiętasz, jak ci mówiłem, że szkolimy nasze boty, więc nie są one tylko oparte na skrypcie? są również przydatne.

Mogą faktycznie prowadzić rozmowę w języku naturalnym. Jednakże, jeśli ktoś zna programowanie neurolingwistyczne (NLP), będzie wiedział, że istnieje nieskończona ilość pytań.

To znaczy, możesz powiedzieć, Cześć! Możesz powiedzieć „cześć” bez E, możesz powiedzieć „Cześć! Jest tak wiele sposobów na przywitanie się.

Istnieje wiele sposobów robienia innych rzeczy. To, co robimy, polega na przepływie konwersacji, który tworzymy, aby poprowadzić użytkowników określonymi ścieżkami.

Opieramy się na swobodnych wiadomościach lub pytaniach i odpowiedziach poprzez klasyfikację intencji i szkolenie. W ten sposób bot staje się mądrzejszy.

Zajmujemy się również integracją z systemami korporacyjnymi. Abyśmy mogli powiedzieć, sprawdź czyjeś saldo lub pokaż datę wygaśnięcia kontraktu lub cokolwiek innego.

Mamy też przekazanie. Gdy bot czuje, że jest pytanie, którego nie rozumie. Możemy bezproblemowo przekazać do call center, do przedstawiciela lub do przesyłania wiadomości na żywo.

Polegamy na tym wszystkim, ponieważ nie musimy być stuprocentowo poprawni, jak Alexa czy Siri. Musimy być w stanie zaoferować praktyczne rozwiązanie, które jest bardzo bogate, inteligentne i responsywne. Musimy też być w stanie to zrobić szybko i za rozsądną cenę, ponieważ nasze aplikacje są bardzo zorientowane marketingowo.

8. Jak wyszkolić oprogramowanie, aby rozumiało pytanie bez wyrywania go z kontekstu i udzielało właściwej odpowiedzi, która daje satysfakcję?

To oczywiście dotyczy szkolenia botów i sposobu, w jaki wysyłasz boty z początkowymi często zadawanymi pytaniami. Mamy pewną ilość technologii w tej dziedzinie. Oznacza to, że możemy przeglądać często zadawane pytania i transkrypcje rozmów.

Analizujemy je i automatycznie tworzymy parę pytanie-odpowiedź. Na przykład ludzie odwiedzają Twoją witrynę internetową ze słowa kluczowego takiego jak uzależnienie, prawda. Gdy odwiedzają Twoją witrynę, zadają takie pytania, jak:

 • Czy zajmujesz się uzależnieniem od alkoholu?
 • Czy obejmujesz uzależnienie od narkotyków?
 • Czy masz placówki opieki?
 • Masz to w mojej okolicy?
 • Ile to kosztuje?
 • Czy jest to objęte moim ubezpieczeniem?

Następnie odpowiadamy korpusem pytań, na które dana firma lub przedsiębiorstwo udzielało już odpowiedzi wielokrotnie. Tworzymy również najczęściej zadawane pytania w ramach konwersacji, dodając treści w różnych formatach. Na przykład pokaż im film, konkretną grafikę lub pomysł z bloga.

Zaawansujemy je tak bardzo, jak to możliwe, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie powtarzające się pytania. Pozwalamy również na praktyczne zastosowania, takie jak „wyszukanie ubezpieczenia”. Sprawdź, poproś ich, aby umieścili go w niebieskiej tarczy, spójrz na to, a następnie pozwól im udzielić odpowiedzi.

Następnie zaproś ich na spotkanie. Możesz też od razu umówić się z nimi na spotkanie.

Możemy robić wszystko to, co technologie marketingu przychodzącego mają robić. Który zawiera:

 • By uchwycić ich uczucia
 • Przyciągnij ich zainteresowanie
 • Zdobądź informacje i
 • Podaj im wystarczająco dużo informacji, aby mogli przejść do następnego kroku

Może to dotyczyć transakcji lub umówienia się na spotkanie z doradcą. To są rzeczy, na których koncentrujemy się z naszymi klientami.

Wiele z nich to:

 • Ośrodki uzależnień
 • Punkty pilnej opieki
 • Operacje franczyzowe
 • Osobiste zdrowie i nie tylko

Są to wszyscy ludzie, którzy używają naszych aplikacji do robienia dokładnie tego, co opisałem.

9. W niektórych przypadkach, gdy boty otrzymują skargi od klientów dotyczące anulowania subskrypcji i zwrotu pieniędzy, przekazują je agentowi ludzkiemu. Ale klienci tracą pieniądze, gdy agenci nie działają szybko. W jaki sposób Botco.ai pomaga użytkownikom radzić sobie w takich sytuacjach?

Jeśli chcesz przekazywać wiadomości na żywo, musisz mieć personel, który się tym zajmie, prawda?

Ponieważ nie chcemy przenieść się w martwy punkt. Jeśli klient powie spójrz, kiedy spróbuje anulować, chcę, abyś przeniósł go do mojego call center. Dokładnie to robimy.

Rekommenderad:  Czy możesz wysyłać GIF-y w Czacie Google?

Oznacza to, że muszą mieć zasoby, aby móc obsłużyć klienta.

Jeśli chodzi o anulowanie subskrypcji, mieliśmy kilku klientów podczas COVID19, którzy stanęli w obliczu znacznego wzrostu liczby osób anulujących subskrypcje. Przeszkolili nasze boty na swojej stronie internetowej, aby zapobiegały anulowaniu, umieszczając nas na stronie docelowej do anulowania. Następnie zapytaj użytkowników, dlaczego anulowali, i poinformuj ich, że zamiast anulować, mogą wstrzymać się, a to będzie dla nich lepsze finansowo.

W bardzo krótkim czasie byli w stanie wyszkolić bota, ponieważ nasz produkt nie wymaga wielu ustawień. Byli w stanie faktycznie zapobiec anulowaniu subskrypcji, używając bota do celu, do którego nie został pierwotnie zaprojektowany. Został zaprojektowany, aby zachęcić ludzi do subskrypcji, ale szybko został wykorzystany, aby pomóc ludziom nie anulować i byliśmy w stanie to zrobić za pomocą tego samego bota.

Bot to termin, którego używamy bardzo ostrożnie, ponieważ mamy w pełni zautomatyzowaną reakcję. Ale to znacznie więcej rozmowy, czatu, zaangażowania niż tylko to, co oznacza bot. Może coś zbyt głupiego.

Nie jesteśmy, właściwie jesteśmy całkiem inteligentni.

10. Botco.ai był jednym z dziesięciu zwycięzców „Jesiennej rundy 2019 Arizona Innovative Challenge”. Co wyróżnia Cię na tle konkurencji?

Myślę, że skoro jesteśmy firmą kierowaną przez kobiety, w niektórych sytuacjach sprawy wyglądają trochę inaczej. Zyskaliśmy też świetną przyczepność. Mamy kilku świetnych klientów, którzy uzyskują dobre wyniki dzięki naszemu oprogramowaniu.

Będąc w interesującej kategorii, w której staramy się tworzyć wartość na ogromnym rynku, opieka zdrowotna i marketing są ogromne. Robimy coś bardzo wyjątkowego i z powodu COVID19 ludzie zdają sobie sprawę, że wirtualność już tu zostanie. W związku z tym cyfrowe inicjatywy zdrowotne, które pozostawały w tyle, wysunęły się na pierwszy plan i potrzebujemy wirtualnych poczekalni dla tego rodzaju pilnych spraw.

Musimy mieć cyfrowe zaangażowanie pacjentów, ponieważ nie chcemy, aby pacjenci przychodzili, prawda? Chcemy jednak, aby rozmawiali ze swoim lekarzem, umawiali się na wizyty i robili inne rzeczy. Chcemy więc nawiązać z nimi kontakt i musimy to zrobić wirtualnie z powodu COVID, a nasz produkt bardzo dobrze wpasowuje się i jest właściwie niezbędny również w tym obszarze.

11. Czy korzystanie z Botco.ai eliminuje konieczność korzystania z formularzy na Twojej stronie? Jeśli tak, to jak? A jeśli nie, to jak się uzupełniają

Tak.

Jest konwersacyjny, dzięki czemu można uzyskać ogromną formę około 50 pól. Ale ludzie często robią to z telefonu. Tak więc mamy przepływ konwersacyjny, w którym mówimy:

 • Jak masz na imię?
 • Jaki jest Twój adres?

I rozumiemy to w rozmowie. A tak naprawdę dzieje się tak, że na zapleczu tworzymy formularz i przekazujemy go dalej, aby nasi klienci mogli umieścić go w swoim systemie zgłoszeń. Może to być Zendesk, system CRM w Salesforce lub ich system marketingowy w Marketo lub jakikolwiek system rejestrowania, którego używają.

Poniższe dwie zakładki zmieniają zawartość poniżej. Nicholas Godwin jest badaczem technologii, który opowiada historie dochodowych marek, które uwielbiają nabywcy technologii i firmy. Porusza tematy technologiczne na swojej stronie internetowej TechWriteResearcher.com i pracował nad projektami dla firm z listy Fortune 500, globalnych korporacji technologicznych i najlepszych firm konsultingowych, od Bloomberg Beta, Accenture, PwC i Deloitte po HP, Shell i AT&T.

Table of Contents