Anytrans: ostateczne rozwiązania wszystkich problemów z przesyłaniem plików dla Androida

Największy koszmar i ból głowy dla każdego, kto nosi smartphones W tej umowie jest przesyłanie plików między nimi. Wszyscy wiedzieliśmy, że w krótkim czasie dokonaliśmy rewolucji cyfrowej na całym świecie, która wciąż trwa. Jednak przesyłanie plików jest jednym z dużych problemów. Istnieje wiele tak zwanych aplikacji, a nawet programów, które mogą rozwiązać ten problem, ale w rzeczywistości wszystkie nie zapewniają pełnego komfortu użytkownikom. Okej, ale nie ma się czym martwić. Mamy na to rozwiązanie. Kompletny program, zawierający wszystkie jego funkcje i zdecydowanie zmieniający grę. ANYTRANY Jest to kompletny menedżer do przesyłania plików między iPhone, Android i Cloud. Pomaga bardzo łatwo przesyłać pliki między urządzeniami za pomocą różnych metod. W tej recenzji omówimy wszystkie funkcje.

AnyTrans, najlepszy menedżer Androida

Przesyłanie plików z Androida na komputery jest możliwe, prawda? Ale dzięki temu pełnemu menedżerowi możesz to wszystko zrobić w bardzo krótkim czasie. Najlepsze jest to, że nie musisz czekać na połączenie lub poszukać kabli USB, aby je podłączyć. Ten zmieniacz gier jest całkowicie bezprzewodowy. Możesz pobrać i śledzić proces instalacji, aby go ukończyć. Oprócz tego można również korzystać z narzędzia bez instalowania, możesz korzystać z aplikacji bezpośrednio do swoich wymagań.

Przesyłaj pliki między Androidem bezprzewodowo

Pierwsze wrażenie jest najlepsze? Byłem bardzo poruszony, aby zobaczyć opcję bezprzewodowego transferu w tym produkcie. W naszym biurze staraliśmy się to sprawdzić. Dla nas wszystko poszło dobrze. Nie mieliśmy problemów z telefonowaniem. Jeśli chcesz ustawić tę funkcję jako konfigurację aplikacji, wykonaj następujące kroki.

  • Zainstaluj aplikacje AnyTrans na smartphones A także na komputerze w biurze lub w domu.
  • Po zakończeniu upewnij się, że oba urządzenia są podłączone do tej samej sieci; Możesz używać wielu urządzeń jednocześnie.
  • Wypróbowaliśmy również nasz przenośny hotspot, który jest dość znany większości z nas, a także działa dobrze.
  • Teraz wystarczy otworzyć AnyTrans na dowolnym urządzeniu i zeskanować wygenerowany kod QR.
  • Po zeskanowaniu kodu QR telefonem komórkowym zakończy się ono powodzeniem między telefonami z Androidem a komputerem i możesz rozpocząć pracę.

Anytrans: ostateczne rozwiązania wszystkich problemów z przesyłaniem plików dla Androida 1

Anytrans: ostateczne rozwiązania wszystkich problemów z przesyłaniem plików dla Androida 2

Co robić w przypadku braku sieci bezprzewodowej? Próbowaliśmy również tego. Jeśli nie masz połączenia bezprzewodowego, nie panikuj. Możesz podłączyć urządzenie między kablem USB, jak zwykle. Pamiętaj, że po udanym połączeniu musisz włączyć debugowanie USB w urządzeniu, aby wykonać udane połączenie.

Jak połączyć się i zacząć korzystać z narzędzia Menedżer urządzeń?

Po pomyślnej instalacji i konfiguracji otrzymasz wiadomość powitalną w systemie. Na tym samym ekranie możesz dokładnie zapoznać się z rodzajem plików w urządzeniu. Stąd możesz sprawdzać zdjęcia, kolekcję muzyki, filmy, pliki audio, wiadomości tekstowe, dzienniki połączeń, kalendarze i inne dokumenty, aplikacje i pliki, takie jak APK i Zip.

Pomaga nam również sprawdzić wszystkie te pliki, a także może mieć podgląd w taki sposób, że wszystkie te pliki są już w twoim systemie. Naprawdę podobał mi się interfejs użytkownika tej platformy, oferuje nam dobrą wygodę i łatwość nawigacji, jeśli chcesz coś zrobić.

Technicznie rzecz biorąc, kiedy mówisz o przesyłaniu plików między sobą, możesz skopiować wszystkie swoje pliki zbiorczo bezpośrednio z urządzenia na komputer. W razie potrzeby możesz również przesłać indywidualnie z urządzenia na komputer.

Na początku powiedziałeś, że naprawdę lubimy wszystkie jego funkcje, prawda? Tak, jesteśmy. Jest kilka funkcji, które sprawiają, że naprawdę mi się podoba. Nie widzę żadnych innych platform. To tak, jakbyś mógł skopiować całą wiadomość i dziennik połączeń otrzymany w formacie HTML lub tekstowym. W trakcie przejścia można również przenosić kontakty i kalendarze w formacie CSV lub HTML. Całe ustawienie jest dla mnie bardzo dobre, a także można wprowadzić niewielką modyfikację, jeśli chcesz skontaktować się ze swoimi kontaktami pod dowolnym nazwiskiem lub numerem dowolnej osoby.

Nie tylko do przesyłania, ale możesz także pobierać pliki na urządzenie. Wystarczy tylko wybrać wymagane pliki, które zostaną automatycznie skopiowane do odpowiednich kategorii na urządzeniach.

Narzędzie Android Mover

Tak jak wskazuje nazwa, służy do przesyłania plików między urządzeniami.

Anytrans: ostateczne rozwiązania wszystkich problemów z przesyłaniem plików dla Androida 3

Możesz przełączać się między starym telefonem a nowym na Androida i iOS. Można to zrobić w trybie podwójnym, z iOS na Androida lub z Androida na Androida i odwrotnie. Istnieje również opcja jednoczesnego wyciągnięcia obu telefonów podłączonych do systemu i wybrania trybu transmisji wymaganego do przesłania całych danych między sobą. Opcja jednego kliknięcia jest naprawdę przydatna dla użytkowników, którzy mogą przywrócić zarówno iTunes, jak i iCloud bezpośrednio, aby wrócić do telefonu z Androidem. Bardzo pomaga, jeśli chcesz zmienić stary telefon iPhone na nowy telefon z Androidem.

Media Downloader

Anytrans: ostateczne rozwiązania wszystkich problemów z przesyłaniem plików dla Androida 4

To narzędzie pomaga pobierać filmy z wszelkiego rodzaju platform pobierania multimediów, takich jak YouTube, SoundCloud, Vimeo, Ted, Jamendo itp. Wszystko, czego potrzebujesz, to pobierz wszystko, jeśli chcesz, a następnie możesz przenieść je do systemu modeli urządzeń. Daje to również wybór i możesz wybrać plik audio lub wideo, aby zakończyć przesyłanie. Zależy od twoich potrzeb. Możesz także wybrać oba pliki. Jeśli coś jest nie tak z poprzednimi pobraniami, to narzędzie może ci pomóc.

Jeśli nadal masz problemy z przesyłaniem plików, możesz uzyskać pełne wsparcie od administratorów. połączenie Zespół wsparcia dla szybkiej naprawy.

Pakiety i ceny

Jeśli bardzo szukasz tego Trans Trans w swoim urządzeniu, musisz uzyskać jedną licencję za 39,99 USD. Pamiętaj, że ta licencja dotyczy tylko jednego systemu. Jeśli szukasz wielu urządzeń, musisz zapłacić tylko 59,99 USD. Możesz pobrać go z oficjalnej strony i zaskoczyć się tym doskonałym narzędziem.

Pobierz tutaj

Jeśli jesteś osobą, która przesyła pliki między telefonami do systemu w dowolnym celu, myślę, że to narzędzie jest najlepszą opcją. Możesz to zrobić w krótkim czasie.