Aparaty słuchowe z rozszerzoną rzeczywistością mogą pochodzić z ręki Apple

Apple Mógł ponownie zaimponować swoim klientom i tym razem robi to najlepiej, ponieważ zgodnie z opublikowanym patentem firma Cupertino najwyraźniej coraz bardziej stawia na innowacje ze słuchawkami z rozszerzoną rzeczywistością (AR).

Patent opublikowany przez Oczywiście Apple ujawnia kolejny postęp technologiczny w każdym swoim urządzeniu z Apple, ponieważ firma opublikowała dokument opisujący rozwój nowych słuchawek z technologią rozszerzonej rzeczywistości.

Raport z 9to5Google zauważył to Apple Ogłosił, że zamierza nie tylko wypuszczać na rynek swoje pierwsze okulary AR, ale także rozwija swoje nowe słuchawki z technologią AR. Przedstawiony patent opisuje słuchawki, które pozwolą ci usłyszeć, gdzie jest dana osoba, nawet bez konieczności fizycznej obecności.

Patent na Apple. 1 Poniżej zilustrowano przykład wyjaśniający rozszerzoną inteligentną konferencyjną rozmowę audio; Ryc. 2 ilustruje schemat blokowy w celu wyjaśnienia sistema audio dla inteligentnych, rozszerzonych połączeń audio.

Aparaty słuchowe z rozszerzoną rzeczywistością mogą pochodzić z ręki Apple 1

Apple Opisuje go jako procesor zdolny do odbierania sygnału audio od dowolnego dzwoniącego. Jego konstrukcja pozwoli na korzystanie z niego znacznie dłużej, a także z lepszą baterią.

Według publikacji w The Information aparaty słuchowe będą nieco podobne do cieńszej wersji Oculus Quest.

Aparaty słuchowe z rozszerzoną rzeczywistością mogą pochodzić z ręki Apple 2

Te pogłoski wcale nie są nowe, ponieważ od pewnego czasu mówi się o tym możliwym wkładzie faktycznie powiększonym przez firmę Apple.
Wyraźnie wszystko wskazuje, że te urządzenia z AR mogą zastępować iPhone'y i wydaje się, że tak Apple Jest doskonale przygotowany do wielkiego skoku w przyszłość nowego rynku technologicznego.

„Świetny pomysł na przyszłość, nie musimy myśleć, że iPhone dotyczy określonej grupy demograficznej, kraju lub rynku wertykalnego. Myślę, że AR są tak duże, że mogą podbić przyszłość”, skomentował Tim Cook, CEO firmy Apple.

Szacuje się, że te nowe słuchawki z technologią AR Apple, zostaną wprowadzone na rynek w połowie 2022 r., nieco przed okularami AR, które są spodziewane do 2023 r.