APKPure Mobile AppStore v3.14.1 [Mod] [Latest]

APKPure Mobile AppStore v3.14.1 [Mod] [Latest] 1

Najlepszy mobilny program do pobierania APK

Aplikacja APKPure (APK Downloader) została oficjalnie wydana! Dzięki APKPure możesz natychmiast pobrać region zablokowany (niedostępny w Twoim kraju), wstępnie zarejestrowane gry i wiele innych aplikacji na urządzenia z Androidem. Odkryj i zainstaluj nowe gry za pośrednictwem aplikacji APKPure. Nigdy nie przegapisz żadnych aktualizacji swoich ulubionych gier, włączając powiadomienia APKPure, gdy będą dostępne nowe aktualizacje. Od łamigłówek i gier karcianych po strzelanki i strategiczne gry RPG, zainstaluj APKPure już dziś i zacznij z nią grać.

 1. Lepsze miejsce do pobierania i aktualizowania niedostępnych aplikacji
  Tylko APKPure, darmowy użytkownik Androida z regionu blokady Google Play, aby pobrać niedostępne aplikacje apk, którego nie można nawet znaleźć w wynikach wyszukiwania w Sklepie Play. Odkryj nowe gry na Androida i przeżyj ekscytujące przygody dzięki APKPure.
 2. Lekki, ale bardziej wydajny Android Appstore
  Aplikacja APKPure to zbiór samodzielnych, łatwych do zainstalowania narzędzi do zarządzania aplikacjami dla Androida Ice Cream Sandwich 4.0.3 do 6.0 Marshmallow, w tym: Instalator XAPK, zarządzanie aplikacjami i APK, APK Downloader i inne. Spróbuj teraz!

 3. Zainstaluj bezpłatne aplikacje i aplikacje APK i XAPK jednym kliknięciem
  Zainstaluj dowolne darmowe pliki .apk lub .xapk gry na Androida za pomocą jednego kliknięcia i zawsze będą aktualne. Gdy tylko APKPure zostanie zainstalowany, możesz zacząć.

 4. Nigdy nie używaj zbyt dużej baterii
  Rozmiar aplikacji APKPure jest tylko 2.5 MB. Uważamy, że aplikacja powinna być możliwie jak najlżejsza. Aby zapewnić płynne działanie całego urządzenia, niewielka aplikacja APKPure oznacza długą żywotność baterii i mniej miejsca do przechowywania. APKPure nadaje się do korzystania z urządzeń o wysokiej wydajności, a także do optymalizacji dla urządzeń z niższej półki. Bez krzykliwych interakcji, bez zbędnych funkcji.

 5. Dostosuj Androida w łatwiejszy sposób
  APKPure ułatwia pobieranie, aktualizowanie ulubionych aplikacji i gier, takich jak Whatsapp, Facebook, Instagram, YouTube i wiele aplikacji uruchamiających.

 6. Funkcje będą dostępne wkrótce
  Chcemy Cię poinformować, że Twoja opinia jest bardzo doceniana, dlatego zapraszamy do wypróbowania aplikacji APKPure i podzielenia się swoimi przemyśleniami w komentarzach lub przekazania nam informacji na stronie FB tutaj: https://facebook.com/apkpure

CO NOWEGO

2019-01-03
– naprawiony błąd odpowiedzi nie działa poprawnie.

Przedstawiamy:
– Nagłówek .. Nowy sposób odkrywania nowych rzeczy, które ci się podobają APKPure! Wprowadziliśmy kilka ulepszeń do naszego algorytmu rekomendującego i mam nadzieję, że ci się spodoba.
– Post. Twórz krótkie posty bez tytułu i dodaj do nich maksymalnie dziewięć zdjęć. Tekst i obrazy w postach będą wyświetlane osobno.
– Fabuła. Napisz dłuższe wyrafinowane historie i dodaj zdjęcia jako okładkę i tekst, aby wyglądały ładniej.
– Hashtagi. Dodaj Hashtagi do swojego postu, aby inni mogli je zobaczyć, i użyj Hashtagów do filtrowania postów i znajdowania trendów, o których mówią ludzie.

INNE ULEPSZENIA
– Dodano ustawienia regionu i opcje prywatności.
– Ulepszenia pod maską dla twojego ogólnego APKPure doświadczenie.

★★★ MOD Bez reklam ★★★
Reklamy zostały usunięte;
Analytics wyłączone;
Usunięto układ sponsorowanego banera;
Wszystkie połączenia reklam i usług z Aktywności zostały usunięte;
Usunięto układ wszystkich banerów reklamowych w trybie tabletu;
Usunięto natywny układ appwall + układ banerów reklamowych mopub;
Bez wymuszonej aktualizacji;
Brak instalacji automatycznego skrótu.
Języki: angielski, rosyjski, ukraiński.

Zrzuty ekranu

APKPure Mobile AppStore v3.14.1 [Mod] [Latest] 2

Pliki do pobrania

APKPure Mobile AppStore v3.14.1 (Mod) / Lustro / Lustro

APKPure Mobile AppStore v3.13.2 (Mod) / Lustro / Lustro / Lustro

APKPure Mobile AppStore v3.12.1 (Mod) / Lustro / Lustro / Lustro

APKPure Mobile AppStore v3.11.2 (Mod) / Lustro / Lustro / Lustro