Aplikacja ArriveCAN nie będzie dostępna w grudniu 9 i 14 na dwie godziny

Zakłócenia usługi Arrivecan

Według rządu federalnego w aplikacji ArriveCAN nastąpi przerwa w świadczeniu usług w grudniu 9, 2021, od 6:00 do 8:00 czasu wschodniego (3:00-5:00 czasu wschodniego) i 14 grudnia 2021 r. od 21:00-22:00 ET (18:00-19:00 PT).

Przestój jest częścią „zaplanowanej aktualizacji” aplikacji i systemu. Przestój oznacza, że ​​podróżni nie będą mogli uzyskać dostępu do aplikacji ArriveCAN, która jest obowiązkowa dla wszystkich podróżnych przybywających do Kanady drogą powietrzną, lądową, kolejową lub statkiem morskim.

ArriveCAN umożliwia podróżnym przesłanie informacji o szczepionkach i dowodach szczepienia.

„Radzimy podróżnym, aby przesłali swoje informacje ArriveCAN przed lub po zaplanowanym czasie konserwacji. Możesz to zrobić za pośrednictwem aplikacji mobilnej ArriveCAN lub platformy internetowej do 72 godzin przed przyjazdem do Kanady” – wyjaśnił rząd federalny.

Niedawne zamieszanie z aplikacją ArriveCAN i zasadami szczepień spowodowało, że niektórzy Kanadyjczycy poddali się przymusowej 14-dniowej kwarantannie. Jednak ostatnio rząd federalny zezwolił na udostępnianie informacji osobistych na granicy, w związku z problemami z aplikacją ArriveCAN.