Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Aplikacja Dark Sky na iOS dokładnie przewiduje, kiedy w Twojej lokalizacji będzie padał deszcz lub śnieg

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Aplikacja Dark Sky na iOS dokładnie przewiduje, kiedy w Twojej lokalizacji będzie padał deszcz lub śnieg

W sklepie iTunes znajdziesz mnóstwo aplikacji na iPhone’a lub iPada; nie ma co do tego wątpliwości. Jednak fakt, że zgłaszane są nowsze rozwiązania, jasno pokazuje, że nadal jest wiele do zrobienia.

Dlatego chcemy Państwu przedstawić Ciemne niebo aplikacja dla urządzeń z systemem iOS, który osiągnął już swój 5.0 wersja. Dlatego aplikacja dodaje teraz kilka funkcji, które czynią ją godną uwagi.

Aplikacja została odnowiona i ma zupełnie nowy układ, który zawiera szczegółowy harmonogram godzina po godzinie na następne 24 godziny, a także na każdą następną godzinę. 7 dni. Aplikacja zapewniała już aktualne powiadomienia o deszczu na następną godzinę, ale teraz umożliwia użytkownikom tworzenie niestandardowych alertów na następne 24 godziny. W ten sposób możesz obserwować temperaturę, opady, nagromadzenie śniegu, wiatr i inne. DarkSky informuje również, że będzie teraz przesyłać ostrzeżenia o trudnych warunkach pogodowych z rządowego serwisu pogodowego. Należy pamiętać, że aplikacja działa obecnie głównie w USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią na temat lokalnej pogody i tego, co dokładnie dzieje się na zewnątrz, możesz to teraz zrobić dzięki nowemu reporterowi pogody. Ponadto iPhone’a 6 użytkownicy mogą teraz wyrazić zgodę, aby ich urządzenia automatycznie dostarczały dane z czujnika ciśnienia, co znacznie poprawia prognozy krótkoterminowe.

Apple Watch właściciele mogą również korzystać z aplikacji, ponieważ jest ona dla nich dostępna. Aplikacja jest teraz znacznie szybsza i ma teraz indeks UV, a także tryb poziomy dla użytkowników iPadów, czyli funkcję, o którą prosiło wielu użytkowników.

To, co czyni tę aplikację wyjątkową, to fakt, że jest uważana za jedną z najdokładniejszych aplikacji, jakie można obecnie znaleźć dla wszystkich urządzeń iOS. Otrzymuje także piękną animację pogody i pozwala oglądać wzorce pogodowe w miarę ich ewolucji na całym świecie. Spróbuj i daj nam znać, co o tym myślisz, ponieważ bardzo nam się podobało!

Table of Contents