Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Aplikacja Mi Fit Xiaomi została całkowicie odnowiona! Teraz możesz wydobyć więcej z Mi Band

Aby wesprzeć sukces swojego Mi Band, Xiaomi ma aplikację Mi Fit jako centrum kontroli i zbierania informacji. Jest to niezbędna aplikacja dla każdego, kto korzysta z tego smartbandu, aby mieć dostęp do wszystkich parametrów i informacji.

Jak zwykle ta aplikacja otrzymuje również nowości i ulepszenia. Najnowsza wersja była całkowicie destrukcyjna, a Mi Fit Xiaomi został całkowicie odświeżony. Teraz możemy mieć dokładniejszy widok i przede wszystkim wydobyć więcej z Mi Band.

Aplikacja Smartband Mi Fit Xiaomi Mi Band

Xiaomi odnowiło Mi Fit

Każdy, kto ma Mi Band, przyzwyczaił się już do korzystania z aplikacji Mi Fit do zarządzania wszystkim, co jest związane z tym smartbandem. Tutaj możesz skonfigurować wszystkie powiązane parametry, ale także uzyskać przydatne i niezbędne informacje o ich użyciu.

Z biegiem czasu przeszedł kilka ulepszeń, ale teraz otrzymał nowy interfejs, który został całkowicie odnowiony. Jest z pewnością prostszy w użyciu i daje użytkownikowi bardziej ogólny widok, ale bardziej koncentruje się na jego danych dotyczących użytkowania.

Aplikacja Smartband Mi Fit Xiaomi Mi Band

Mi Fit – przed

Aplikacja Smartband Mi Fit Xiaomi Mi Band

Mi Fit – Po

Więcej informacji o smartbandach w aplikacji

Wielka zmiana, którą przyniosło Xiaomi, znajduje się właśnie w zakładce głównej. Tutaj informacje wydają się bardziej uporządkowane, z łatwiejszą wizualizacją, co znacznie ułatwia czytanie i interpretację. Różnice są bardzo duże, co widać chociażby na powyższych zdjęciach.

Ponieważ informacje zostały usunięte i dodane do tego panelu, użytkownik musi nawigować i rozumieć, gdzie znajdują się dane, które chce odczytać i zinterpretować. Na pierwszy rzut oka mamy więc konkretną zakładkę na ćwiczenie, w której możemy rozpocząć wszystkie czynności. Na głównym ekranie mamy teraz informacje o baterii Mi Band.

Aplikacja Smartband Mi Fit Xiaomi Mi Band

Aplikacja Smartband Mi Fit Xiaomi Mi Band

Dostosuj to, co wysyła do nas Mi Band

Oczywiście personalizacja nie została pominięta, a użytkownicy mogą również wybrać to, co chcą mieć na głównym ekranie. Sposób na uporządkowanie jest prosty, wystarczy przeciągnąć każdy wpis we właściwe miejsce lub, przy limicie, umieścić go w obszarze, w którym nie jest wyświetlany.

Każdy, kto chce mieć dostęp do tej nowej wersji, musi zaktualizować Mi Fit do wersji 5.6.0. To już jest w sklepie z aplikacjami na Androida oraz w App Store firmy Apple. Wypróbuj tę nową wersję i odkryj przede wszystkim wszystko, co poprawiło Xiaomi, abyśmy mogli jeszcze lepiej korzystać z Mi Band.

Table of Contents