Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Aplikacja na Instagram i jak z nią pracować

Nasz dzisiejszy świat jest powiązany z sieciami społecznościowymi i oprogramowaniem do przesyłania wiadomości. Najbardziej znaną siecią społecznościową na świecie jest oprogramowanie Instagram. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego oprogramowania, czytaj dalej.

Możliwości oprogramowania Instagram

Oprogramowanie Instagram to super aplikacja. Jego najważniejszą funkcją jest udostępnianie żądanych treści w postaci filmów, zdjęć i tekstu. Wszyscy użytkownicy Instagrama mają możliwość udostępniania treści w tej przestrzeni.

Pełni funkcję zaawansowanego komunikatora w sekcji bezpośredniej. Możesz wysyłać wybrane treści do znajomych i odbiorców. Można także rozmawiać, wysyłać głosy i wymieniać się wybranymi zdjęciami i filmami.

Możliwość wysłania wiadomości

Korzystając z funkcji wysyłania wiadomości w oprogramowaniu Instagram, będziesz mógł także kontaktować się z gwiazdami. Oczywiście ze względu na ilość wiadomości wysyłanych codziennie do celebrytów i celebrytów, prawdopodobieństwo otrzymania od nich odpowiedzi jest bardzo niskie.

Oprogramowanie Instagram jest własnością firmy Meta Company. Po raz pierwszy opracowany przez Kevina Systroma i Mike’a Kriegera w 2010 roku. W początkowej wersji Instagram był dostępny tylko dla oprogramowania iOS. Ale w 2012 roku opracowano także wersję na Androida i wersję internetową.

Zainstaluj i utwórz konto oprogramowania Instagram

Instalacja oprogramowania Instagram jest bardzo prosta. Wystarczy pobrać program i kliknąć przycisk instaluj. Po instalacji należy wejść do programu i krok po kroku uzupełnić wymagane informacje. Jeśli masz już konto na Facebooku, Instagram umożliwia logowanie się za pomocą Facebook. W przeciwnym razie musisz podać swój adres e-mail lub numer telefonu komórkowego.

nazwa użytkownika

Wpisując nazwę przechodzisz do kolejnego kroku i musisz wybrać hasło do swojego konta. Następnym krokiem jest wybranie nazwy użytkownika. Pamiętaj, że nazwa użytkownika musi być unikalna i nikt wcześniej jej nie wybrał.

CZYTAĆ:  5 Najlepsze płatne aplikacje i gry do wypróbowania w tym tygodniu

Wspólne warunki

Nawet jeśli nigdy nie byłeś w świecie Instagrama, być może słyszałeś te warunki od innych. W tej sekcji zajmiemy się najbardziej znanymi terminami dotyczącymi oprogramowania Instagram.

Post

Posty to treść w postaci filmów i zdjęć. Aby opublikować post w oprogramowaniu Instagram, po prostu dotknij pozytywnej ikony wśród ikon na dole strony. Pamiętaj, że na tym etapie musisz zezwolić oprogramowaniu na dostęp do albumu mobilnego (galerii). Następnie wybierz żądany plik lub pliki.

W kolejnych krokach możesz nadać wybranemu obrazowi efekt, aby wyglądał lepiej.

Film lub zdjęcie w poście

W oprogramowaniu Instagram istnieje możliwość publikacji kilku filmów lub zdjęć w jednym poście. Po prostu przytrzymaj dłużej palec na pliku, który chcesz wyświetlić jako pierwszy slajd. Następnie możesz wybrać plik dla pozostałych slajdów. Pamiętaj, że kolejność wybranych zdjęć lub filmów zależy od wybranej kolejności. Oczywiście liczba umieszczona na wybranych plikach pokazuje również kolejność plików.

Tagowanie

Tagowanie można przetłumaczyć jako odnoszące się do stron lub innych osób. Tagować można na różne sposoby. Aby oznaczyć osobę w wybranym poście, dotknij opcji oznaczania osób przed opublikowaniem wpisu. Następnie dotknij części obrazu, w której chcesz wyświetlić stronę osoby, którą chcesz wyświetlić. W tej sekcji możesz wpisać identyfikator żądanej strony lub stron.

Jeśli chcesz pokazać znajomym konkretny post lub treść, możesz wpisać je w sekcji komentarzy po naciśnięciu klawisza @ID. Podobnie jak @przykład. W ten sposób osoba, którą oznaczysz, będzie mogła łatwo zobaczyć żądany post.

Podpis

Podpis to kolejny termin, z którym się spotkasz. Podpis to tekst zapisywany w każdym poście. Ten tekst często zawiera wyjaśnienia tekstu. Podpis jest dodawany przed publikacją posta. W podpisie istnieje także możliwość oznaczenia wybranej osoby lub osób.

CZYTAĆ:  Web3: Co to jest? Czy to prawda? Wszystko co musisz wiedzieć

Podążać

Podążanie, podążanie, podążanie to kolejne terminy, które prawdopodobnie usłyszysz częściej niż w innych przypadkach w oprogramowaniu Instagram. Następujące można uznać za najbliższe tłumaczenie słowa follow. Kiedy obserwujesz jakąś osobę, opublikowane przez nią posty i historie będą widoczne w głównej części Twojej strony. Twoja strona pojawi się także na liście obserwujących osoby, które obserwujesz.

Sekcja eksploratora

Osoby, które obserwujesz, znajdą się na Twojej liście obserwujących. Po prostu skorzystaj z opcji śledzenia. Ta opcja jest dostępna u góry postów Odkrywcy lub na pierwszej stronie strony każdej osoby. Po wybraniu tej opcji klawisz zmieni nazwę z follow na follow.

Lista obserwujących

Jeśli chcesz usunąć stronę z listy obserwujących, po prostu przestań ją obserwować. Aby to zrobić, kliknij następującą opcję, a następnie wybierz Anfaloo z menu, które zostanie otwarte.

Pamiętaj, że niektóre strony są prywatne lub osobiste. Posty na takich stronach są ukryte.

Oczywiście jeśli właściciel strony pozwoli, istnieje możliwość ich przeglądania. Po wybraniu opcji obserwowania na takich stronach Twoja prośba o dalsze działania zostanie wysłana do właściciela strony. Ta osoba może zaakceptować lub odrzucić Twoją prośbę. Na stronie prywatnej nie ma możliwości wysyłania postów.

Historia i wyróżnienie

Historię można uznać za treść tymczasową w oprogramowaniu Instagram. Każda historia trwa tylko 24 godziny. Po tym okresie będzie poza zasięgiem i nie będzie już widoczny.

Oczywiście właściciel strony może wyróżnić historię, korzystając z sekcji archiwum. Dzięki temu historia jest trwała i można ją oglądać do czasu usunięcia jej przez wydawcę.

Zarabiaj na Instagramie

Oprogramowanie Instagram to nie tylko narzędzie do rozrywki i wypoczynku. Wiele osób zarobiło pieniądze dzięki tym programom. Instagram ma około miliarda widzów, co czyni go dobrą platformą do świadczenia usług i sprzedaży produktów.

CZYTAĆ:  Jak naprawić Tinder, który nie działa na Twoim urządzeniu w 2024 r

Założenie strony i jej sprzedaż to jeden z najłatwiejszych sposobów sprzedaży wybranych produktów. Strona na Instagramie i sprzedaż produktów w ten sposób ma wiele zalet w porównaniu ze sprzedażą fizyczną.

Produkcja treści i pozyskiwanie odbiorców również pomagają uzyskać wysokie przychody.

Pobieranie premium motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressPobierz motywy WordPresskurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie HuaweiPobieranie premium motywów WordPressbezpłatny kurs online