Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Aplikacja na Twoim telefonie zawiera wiadomości, które sprawią, że będzie jeszcze ciekawsza na Windows

Postawa Microsoftu na Androida nie jest nowa i nie ogranicza się do podstawowej integracji między tymi systemami. Gigant oprogramowania ma już wiele z tego, co jest potrzebne w swoich systemach i nadal ulepsza tę integrację.

Po włączeniu aplikacji Twój telefon WindowsMicrosoftowi udaje się zagwarantować bezpośredni interfejs dla smartfona. To właśnie ta aplikacja zyskała nowy interfejs, dzięki czemu jest bliżej wiadomości niż Windows zyskuje w ostatnich miesiącach.

Telefon Windows Interfejs Microsoft Android

Aplikacja Twój telefon to prawdopodobnie, najprostszy i najbardziej bezpośredni sposób na integrację Androida z Windows. Ten związek się rozrósł i z każdą nową wersją pojawiają się ulepszenia i nowości, szczególnie w przypadku marek, którym bliżej jest Microsoft.

Tak widzieliśmy powiadomienia, połączenia, a nawet odbicie lustrzane ekranu na komputerze. Microsoft posunął ten związek jeszcze dalej i nawet teraz pozwala na uruchamianie aplikacji na smartfony na Windows, na obraz tego, co jednak również przyniosło Windows 11.


Poprzednie Następne

Ta propozycja ma teraz bardzo ciekawą nowość dla tych, którzy przyzwyczaili się do korzystania z niej na co dzień i na stałe. Jego interfejs został przeprojektowany i jest teraz bardziej intuicyjny, co ułatwia korzystanie i dostęp do wszystkich informacji na smartfonie.

Zmiany są wyraźnie widoczne i teraz pokazują powiadomienia na lewym pasku bocznym. Dodatkowo wszystkie menu zostały umieszczone na górze tego interfejsu, co ułatwia korzystanie z funkcji oferowanych przez aplikację O seu Telephone.

Jest to wyraźnie przybliżenie do tego, co już mamy w interfejsie Windows 11 i wkrótce stanie się to domyślne. Oprócz tego nowego interfejsu aktualizacja wydana przez firmę Microsoft nie wnosi żadnych dodatkowych wiadomości do Windows.

Nawet z Androidem działającym natywnie Windows 11, wydaje się, że Microsoft nie zrezygnował z aplikacji Twój telefon. Jest to most, dzięki któremu użytkownik musi uzyskać dostęp do swojego smartfona na komputerze, a tym samym wchodzić w interakcje bez konieczności odblokowywania urządzenia.