Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Aplikacja pogodowa na iOS 15: Co robi barras temperatury?

Dzięki iOS 15 iPhone ma teraz jedną z najbardziej fantastycznych i kompletnych aplikacji pogodowych. Za pomocą aplikacji Pogoda możesz sprawdzić pogodę w swojej bieżącej lokalizacji lub w innym miejscu. Możesz przeglądać prognozę pogody na następne 10 dni, przeglądać informacje o złej pogodzie, przeglądać mapy pogodowe, otrzymywać powiadomienia o opadach i wiele więcej.

Dzięki nowej wersji aplikacji Meteorology niektórzy barras temperatury. Co znaczy?

Aplikacja pogodowa na iOS 15: Co robi barras temperatury?

Nowa aplikacja Weather, która pojawiła się wraz z iOS 15, ma mnóstwo funkcji. Oprócz przeprojektowanego interfejsu graficznego aplikacja zawiera teraz inne bardzo ważne informacje dla użytkowników.

Dzięki aplikacji Pogoda możesz zobacz lokalną pogodę: Dane dotyczące bieżącej lokalizacji są dostępne po otwarciu aplikacji, a aktualizacje i ostrzeżenia o złej pogodzie (na przykład burze zimowe i powodzie) pojawiają się u góry ekranu.

Możesz wyświetlić prognozę godzinową, przesuwając palcem po ekranie prognozy godzinowej w lewo lub w prawo. Możesz wyświetlić prognozę 10-dniową, a także szczegóły dotyczące jakości powietrza. Możesz przeglądać mapy pogody (mapa temperatur, opadów lub jakości powietrza w okolicy) w Twojej okolicy itp.

W aplikacji Meteorology znajduje się również kilka „modułów”, które dostarczają informacji o indeksie UV, o zachodzie słońca, wietrze, opadach, zakresie temperatur, wilgotności, ciśnieniu itp.

Jak „czytać” barras Temperatura aplikacji pogodowej?

W praktyce barras w aplikacji Pogoda wskaż minimalną i maksymalną temperaturę na następne 10 dni. Załóżmy na przykład, że minimalna i maksymalna temperatura dla danego miasta to odpowiednio 10°C i 15°C.

Pasek będzie znajdował się pomiędzy tymi dwoma kolorami, a po bokach pojawi się informacja o minimalnej i maksymalnej temperaturze. W bieżącym dniu pojawi się również wskaźnik, który pokaże temperaturę na ten dzień.

kolor tych barras jest powiązany z prognozą. Im bardziej czerwony lub pomarańczowy, tym wyższa temperatura. Z drugiej strony kolory takie jak zielony czy niebieski oznaczają niższe temperatury.

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś nowej aplikacji Pogoda, skorzystaj z sugestii! Będzie lubił.

Table of Contents