Aplikacja Readdle Calendars zyskuje natywną integrację z programem Outlook Exchange i wiele kont

Aplikacja Readdle Calendars zyskuje natywną integrację z programem Outlook Exchange i wiele kont 1

Ukraiński programista Readdle opublikował aktualizację swojego Oprogramowanie produkcyjne kalendarzy wprowadzając ulepszenia, w tym natywną integrację z Exchange i obsługę wielu kont.

Ten znakomity lekki planer dzienny umożliwia teraz połączenie konta Microsoft Outlook (Exchange) w celu łatwego zarządzania kalendarzami służbowymi w jednym centralnym miejscu. Mogłeś to zrobić wcześniej, ale musiałeś przejść przez uciążliwy proces dodawania konta Exchange w ustawieniach systemu iOS, zanim będzie można go używać w aplikacji Kalendarze.

Był to przełom dla osób, które chciały zachować prywatność i życie zawodowe i nie chciały dodawać kont firmowych do swoich urządzeń osobistych. Ale dzięki tej aktualizacji możesz szybko połączyć swój kalendarz Exchange w ustawieniach Kalendarzy: dotknij Dodaj konto> Exchange.

„Bezpośrednia obsługa programu Outlook (Exchange) to istotna poprawa dla tysięcy osób korzystających z kalendarzy przez Readdle na swoich kontach firmowych”, Readdle notatki. Obsługa rodzimej wymiany sprawiła, że ​​cały kalendarz jest bardziej płynny i stabilny.

Ponadto obsługa wielu kont (dostępna w wersji pro) umożliwia połączenie wielu kalendarzy Google, iCloud, Exchange i innych oraz korzystanie z nich jednocześnie.

Kalendarze zawsze oferowały połączenie jednego konta Google. Aby uzyskać dostęp do wszystkich innych kalendarzy, musisz dodać je do iPhone'a w ustawieniach iOS i zsynchronizować za pomocą lokalnych kalendarzy. Ta procedura była dość nieoczywista i wymagała wielu dodatkowych kroków. Wielu użytkowników poprosiło o opcję dodania wielu kont bezpośrednio w aplikacji i cieszymy się, że możemy to zrobić.

Możesz podłączyć dowolną liczbę osobistych kalendarzy Google, połączyć kilka kalendarzy Exchange lub po prostu cieszyć się iCloud – nie musisz kopać w aplikacji Ustawienia ani zajmować się AppleWbudowana aplikacja Kalendarz.

Witryna Readdle ma więcej informacji na temat różnic między wersją zwykłą i profesjonalną aplikacji.

Aplikacja Readdle Calendars zyskuje natywną integrację z programem Outlook Exchange i wiele kont 2

Readdle był zajęty dodawaniem nowych możliwości do innych aplikacji zwiększających wydajność.

Jego klient poczty elektronicznej Spark został niedawno odświeżony dzięki zupełnie nowemu projektowi i ulepszeniom, takim jak awatary skrzynki odbiorczej, niestandardowe działania poczty e-mail, obsługa trybu ciemnego, gesty wydajności iPada i inne.

A Readdle's Documents, prawdopodobnie najlepszy menedżer plików na iOS, ma teraz pełny edytor PDF, ma przerobiony wygląd i zwiększa produktywność dzięki obsłudze nowych funkcji wielozadaniowości iPada w iPadOS i tak dalej.

Chwyć kalendarze od Readdle bezpłatnie w App Store.