Aplikacja Rewound zamienia iPhone'a w iPoda z dotykową reakcją

Aplikacja Rewound zamienia iPhone'a w iPoda z dotykową reakcją 1

Nostalgia ma sposób zatapiania pazurów i najwyraźniej nadszedł czas, aby kółko kliknięcia iPoda przyciągnęło uwagę.

Wchodzić "Rewound„, Podstawowy odtwarzacz muzyki, który jest teraz dostępny w iOS App Store. Teraz aplikacja jest bezpłatna i jest teraz dostępna, ale jest to możliwe Apple złapie go niedługo (zwłaszcza, gdy zyska więcej zasięgu) i pociągnie go. Więc jeśli chcesz to wypróbować, możesz zainstalować aplikację wcześniej niż później.

Biorąc to pod uwagę, sama aplikacja jest tylko odtwarzaczem muzyki, który obsługuje skórki do pobrania, aby zmienić wrażenia. Jedna z tych skór do pobrania zmieni odtwarzacz w iPoda, kółko do klikania i inne. Najlepsze jest to, że aplikacja obsługuje dotykowe informacje zwrotne, więc podczas korzystania z tego kółka kliknięcia wydaje się ono podobne do wrażenia, które prawdopodobnie pamiętasz, aczkolwiek na nowoczesnym ekranie dotykowym.

Oto Tom Warren z The Verge popisywanie się:

mój iPhone jest teraz iPodem pic.twitter.com/3EXQKVmxvS

– Tom Warren (@tomwarren) 10 grudnia 2019 r

Rewound został opracowany przez Louisa Anslowa z agencji Rethought i był w trakcie opracowywania przez ostatni rok.

Chodzi o przywrócenie idei przycisków i nostalgii za urządzeniami takimi jak iPod. „Możesz zaprogramować wygląd urządzenia”, wyjaśnia Anslow w wywiadzie dla The Verge. „Może stać się czymkolwiek”.

Rewound łączy się z Apple Biblioteka muzyki na razie, ale Anslow twierdzi, że przyszła wersja aplikacji może również obsługiwać bibliotekę muzyczną Spotify. Aplikacja obsługuje również skórki do pobrania innych firm, dzięki czemu inni projektanci i programiści będą mogli tworzyć nowe funkcje dla tej aplikacji.

Aplikacja otrzyma również widżet na iOS w pewnym momencie w przyszłości.

Jeśli wszystko to wydaje się znajome, to dlatego, że w listopadzie informowaliśmy o podobnej aplikacji. Niestety, ten nie był wówczas dostępny w App Store, a twórca, Elvin Hu, nie był pewien, czy aplikacja kiedykolwiek pojawi się w cyfrowym sklepie.

Więc jeśli chcesz tego rodzaju wrażeń na swoim iPhonie, brzmi to jak Rewound jest dość solidną opcją – szczególnie biorąc pod uwagę, że jest teraz dostępna w App Store.

Czy planujesz to sprawdzić?