Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Aplikacja Twój telefon również otrzyma zmianę, aby dostosować się do Windows 11

Chociaż obecnie dużo się mówi o integracji Androida w Windows 11, prawda jest taka, że ​​jest to temat, który był już bliski temu sistema. Wszyscy znają aplikację You Phone i pomost między tymi dwoma systemami operacyjnymi.

Zostało to zatrzymane i nic nowego, ale teraz pojawiły się ciekawe informacje. W ostatniej prezentacji Microsoftu aplikacja Twój telefon pojawiła się dyskretnie, ale z radykalną zmianą jej wizerunku. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce dostosuje się do Windows 11.

Twój telefon Windows 11 nowych aplikacji interfejsu

Ponieważ przedstawił Windows 11, że Microsoft ulepsza interfejs swoich aplikacji. Są one bliższe temu, co jest teraz interfejsem Windows 11, dostosowując się tym samym do tego, co to sistema daje użytkownikom w tym obszarze, który jest bardzo ważny.

Ostatnia prezentacja Microsoftu, która przyniosła nam tak wiele wiadomości, miała jedną ukrytą na widoku. rozmawiamy nowej twarzy z aplikacji Twój telefon, która była widziana z całkowicie przebudowanym projektem i tym samym dostosowana do tego sistema.

Z tego, co mogliśmy zobaczyć, pojawiły się ciekawe zmiany, a powiadomienia przenoszą się teraz na lewą stronę tej aplikacji. Dzięki temu są łatwiejsze w zarządzaniu przez użytkowników, ponieważ przepływają w sposób ciągły i naturalny.

Nastąpiła również zmiana w różnych obszarach, w których aplikacja Twój telefon daje dostęp do nowego, bardziej naturalnego i prostszego miejsca. Mówimy o jego nowej pozycji w górnej części interfejsu, dzięki czemu jest on bardziej dostępny i jeszcze łatwiejszy do znalezienia przez użytkowników.

Twój telefon Windows 11 nowych aplikacji interfejsu

Ta głęboka zmiana nie ma jeszcze daty, którą można by przedstawić opinii publicznej, ale z pewnością nie potrwa długo, zanim stanie się rzeczywistością. O Windows 11 osiąga 5 Październik i do tego czasu powinniśmy mieć wiadomość o tej zmianie, która nastąpi.

Rekommenderad:  Składane smartfony Samsunga zmieniają nazwę z powodu wojny na Ukrainie

Przy tak wielu zmianach nadchodzi Windows 11, naturalne jest, że Microsoft rozszerza obecność tych elementów na inne aplikacje. Widzieliśmy to w aplikacjach takich jak Photographs i Snipping Tool, z bardzo pozytywnymi wynikami, które cieszyły użytkowników.