Aplikacje nie są włączone na pełnym ekranie Note 10 – Jak to naprawić

Czasami flagowy smartphones masz problemy związane z oprogramowaniem. Te problemy można rozwiązać za pomocą prostych problemów. W tym samouczku pokażemy, co robić, gdy aplikacje nie są wyświetlane na pełnym ekranie Note 10

Jeśli kupiłeś nowy Galaxy Note 10, świetnie się z tym czujesz w dłoni. Z 6.3 cale wyświetlacza, wygląda cienko i wydaje się lekki. Ekran z Galaxy Note 10 jest nieco mniejszy niż Galaxy Note 9 jak rozmiar ekranu Note 9 jest 6.4 cale. To duży wyświetlacz w najbardziej kompaktowej obudowie. Może to zabrzmieć dziwnie, że większość aplikacji nie używa całego ekranu, a ludzie mogą się zastanawiać, czy istnieje technika wyświetlania wszystkich aplikacji na pełnym ekranie Galaxy Note 10. Samsung dodał funkcję w ustawieniach Galaxy Note 10, który nazywa się trybem pełnoekranowym. Z tej funkcji można korzystać w aplikacjach, które nie są w stanie wyświetlić na pełnym ekranie Note 10

Niektóre aplikacje są zoptymalizowane do wyświetlania w nieskończoności, a niektóre nie. Mogą nie wypełniać całkowicie ekranu telefonu. Dostępnych jest kilka opcji, za pomocą których możesz zmienić aplikacje na pełny ekran. Jedną z opcji jest zmiana skali aplikacji podczas działania, a drugą opcję włączenia ustawień pełnoekranowych dla innych aplikacji. Oto kilka przydatnych opcji, aby naprawić aplikacje, które nie są pełnoekranowe.

Zobacz także: Jak to naprawić Galaxy Note 10 problemów z przegrzewaniem

Niektóre aplikacje mogą być powiększane i rozciągane ręcznie. Jeśli używasz aplikacji i nie wypełnia ona ekranu, możesz łatwo zmienić aplikację na pełnoekranową, wykonując następujące czynności.

 • Stuknij ikonę Ostatnia aplikacja
 • Stuknij ikonę Powiększ
 • Teraz twoja aplikacja jest przeskalowana
 • Korzystając z tego ustawienia, możesz wybrać aplikacje, które chcesz otworzyć w trybie pełnoekranowym.

  Jest to bardziej zaawansowana opcja, która pozwala zmienić proporcje obrazu w Ustawieniach.

 • Aby znaleźć tę opcję, przejdź do Aplikacje> Ustawienia
 • Wybierz Display
 • Wybierz opcję „Aplikacje pełnoekranowe”. Tam okaże się, że nie będzie można go skonfigurować dla niektórych aplikacji. Aplikacje z szarym odcieniem nie będą konfigurowalne, a aplikacje wspierające będą ogólnie jaśniejsze.
 • Znajdź aplikację, którą chcesz zobaczyć w trybie pełnoekranowym
 • Po znalezieniu żądanej aplikacji przełącz „Pełny ekran” na „Włącz”
 • Gdy następnym razem otworzysz tę aplikację, system Galaxy Note 10 zapamięta twoje preferencje i automatycznie wyświetli je w nowym formacie.
 • Note: Jeśli okaże się, że niektóre aplikacje nie wyświetlają opcji trybu pełnoekranowego w ustawieniach, oznacza to, że te aplikacje nie są kompatybilne z opcją pełnego ekranu.

  Jeśli wypróbowałeś obie techniki, aby zmienić rozmiar aplikacji, aby wyświetlały się w trybie pełnoekranowym, ale zdałeś sobie sprawę, że niektóre aplikacje innych firm nie mają trybu pełnoekranowego w ich programowaniu, nie ma opcji, aby je powiększyć, z wyjątkiem używania ich, ponieważ są.