Aplikacje TikTok: Os 5 Essentials

TikTok jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się sieci społecznościowych, z nieskończoną liczbą filmów, z których wiele jest świetnych. Jest to platforma, która bardzo przypomina Vines i ma wiele podobieństw do Instagram i Snapchat. Filmy są ograniczone do 15 sekund, ale łatwo jest połączyć kilka, aby utworzyć dłuższy. W tym artykule pokażemy, jakie aplikacje Tiktok są niezbędne na Twoim smartfonie.

1. Video Downloader dla mediów społecznościowych

Jest to ekskluzywna aplikacja na Androida opracowana przez Avalon Inc., która umożliwia pobieranie wideo z platformy w bardzo prosty sposób. Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować i wkleić odpowiedni link do filmu, który zostanie pobrany. Jeśli chcesz pobrać tylko dźwięk bez wideo, ta aplikacja pozwala to zrobić.

Jest to jedna z najlepszych aplikacji tego rodzaju, a jednym z powodów jest to, że usuwa znak wodny TikTok, umożliwiając użytkownikowi łatwe korzystanie z pobranych treści. Aby zobaczyć więcej o tej aplikacji z naszej listy, przejdź do do sklepu z aplikacjami do pobrania.

Jeśli używasz iOS, niestety nie ma takiej aplikacji dla tej platformy, ale możesz skorzystać z niektórych stron internetowych jak to aby pobrać pliki, nawet jeśli nie usuwają znaku wodnego z filmu.

Video Downloader For Social Media najlepsze aplikacje dla Tiktok

2. TikTokforWeb

Jedną rzeczą, której brakuje TikTok, jest możliwość korzystania z niego na swoim komputerze, ponieważ istnieją tylko aplikacje na Androida i iOS, a ta strona na to pozwala. To wersja przeglądarkowa jednej z największych obecnie platform wideo, która zajmuje miejsce, które platforma pozostawiła otwarta.

Jednym z problemów związanych z tą witryną jest to, że nie pozwala ona zalogować się na swoje konto, co sprawia, że ​​strona ta umożliwia oglądanie losowych filmów, a także pozwala im wyszukać konto lub hashtag, który znają, i pozwala im wybrać kraj do oglądania. co jest dla Ciebie najbardziej istotne.

Umożliwia także przeglądanie kanałów TikTok na żywo, które są na żywo, oraz oglądanie telewizji TikTok, która umożliwia wielu użytkownikom jednoczesne oglądanie tych samych filmów na tym samym kanale. Oferuje także możliwość pobierania filmów z platformy. Aby zobaczyć więcej, przejdź do strony.

3. Hashtagi dla TikTok

Jeśli chcesz zyskać popularność na tej platformie lub chcesz zarabiać dzięki TikTok, ważne jest, aby dobrze używać hashtagów, aby zwiększyć zasięg. A jeśli nie wiesz, których użyć lub chcesz poprawić marketing, ta aplikacja jest dla Ciebie idealna.

Łatwo jest utworzyć hashtag dla nagranego filmu; Jeśli strzeliłeś do startującego samolotu, możesz go łatwo wsiąść. Teraz napisz to w tej aplikacji, ponieważ wygeneruje listę od 15 do 20 hashtagów, które możesz łatwo skopiować i wkleić do swojego filmu TikTok.

Biorąc jednak pod uwagę, że TikTok jest dość nowym narzędziem, jest bardzo prawdopodobne, że ta aplikacja będzie korzystać z najpopularniejszych hashtagów innych aplikacji, takich jak Instagramjako podstawa do wygenerowania nowej listy. Jeśli podoba Ci się ten element, po prostu kliknij link, który przejdzie na oficjalnej stronie.

Hashtagi TikTok

4. TikTok Lite

To jest dla tych, którzy prawie nic nie wkładają na platformę, ale lubią być na bieżąco z nowościami, ponieważ główna aplikacja zużywa dużo baterii. Jak każda aplikacja „Lite” zajmuje znacznie mniej miejsca niż inna wersja i zużywa mniej danych, co jest ważne dla tych, którzy mają limit zużycia.

Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników pasywnych, ponieważ nie jest wymagane logowanie. Aby z niego skorzystać, wystarczy pobrać aplikację i nie trzeba rejestrować innej aplikacji, co w końcu chroni twoją prywatność.

Umożliwia przesyłanie filmów, ale z ograniczeniem rozmiaru do 10 MB, a narzędzie do przesyłania jest znacznie bardziej szczątkowe niż to w głównej wersji. Możesz również pobrać filmy z aplikacji, aby obejrzeć je później, co jest bonusem. Aby pobrać wersję Lite tej niesamowitej sieci społecznościowej, po prostu kliknij ten link.

5. Vizmate

To zdecydowanie najlepszy edytor wideo dostępny obecnie na platformie. Jako bonus jest dostępny zarówno na iOS, jak i Androida.

Ma dwie wersje, bezpłatne i płatne; jeśli nie chcesz płacić, nie martw się, ponieważ nawet za darmo masz dostęp do wielu narzędzi do edycji: wycinaj lub zmniejszaj filmy, scalaj filmy, aby uzyskać dłuższy, utwórz film z wielu różnych obrazów, w tym muzyki w tle, dodawać efekty dźwiękowe i nagrywać filmy przez samą aplikację, dodając utwory i filtry podczas nagrywania.

W wersji płatnej masz dostęp do jeszcze większej liczby utworów, usuniesz limit obrazów w filmach, usuniesz znaki wodne i uzyskasz wiele nowych motywów i efektów wizualnych. Aby pobrać na Androida, kliknij ten link, a jeśli używasz iOS, to po prostu idź do sklepu z aplikacjami.

Najlepsze aplikacje Vizmato dla Tiktok

Co sądzisz o najlepszych aplikacjach dla TikTok?

Jeśli znasz już tę sieć społecznościową, prawdopodobnie niektóre aplikacje z naszej listy były dla Ciebie interesujące. Jeśli nie, możesz zacząć używać go najlepiej, jak potrafisz, korzystając z tego artykułu. Teraz, jeśli chcesz korzystać z głównej aplikacji, mamy kilka wskazówek, jak korzystać z TikTok. Zostaw w komentarzach, co myślisz o liście i czy to było dla ciebie pomocne.