Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

[App Blog] „Apple Byłem zbyt przestraszony, żeby mnie zdobyć”: szalona aplikacja pogodowa na szalone czasy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: [App Blog] „Apple Byłem zbyt przestraszony, żeby mnie zdobyć”: szalona aplikacja pogodowa na szalone czasy

Dlaczego mielibyśmy mówić o aplikacjach pogodowych w czasie, gdy miliony z nas zostały poproszone o pozostanie w domach? Cóż, ponieważ Carrot Weather nie jest tak naprawdę typową aplikacją pogodową. Rozmawialiśmy o aplikacji wcześniej, ale biorąc pod uwagę Apple’S nabytek Dark Sky (i całkowicie usunąć go z Androida), uważamy, że zasługuje na ponowne zapoznanie się z nim. Co ciekawe, Carrot Weather pobierała dane pogodowe z Dark Sky i będzie to kontynuować do końca 2021 r. Ale nie dlatego znowu o tym rozmawiamy. To, co sprawia, że ​​Carrot Weather jest aplikacją, którą warto teraz pobrać, to jej szaleństwo. Mam na myśli aplikację, która deklaruje:

„”

Tak, dobrze przeczytałeś – aplikacja poświęcona czymś tak rutynowym, jak pogoda, zawiera mnóstwo bezczelności. Pierwszą wskazówką, jaką otrzymasz, jest to, że podczas instalacji nazwie Cię „workiem z mięsem” (słowo, które będziesz słyszeć bardzo często). Oczywiście informuje Cię o pogodzie, podając informacje na dany dzień i nadchodzący tydzień, takie jak temperatura, opady, wiatr, widoczność, ciśnienie, wilgotność, punkt rosy i tak dalej. Ma bardzo ładny, przejrzysty i przejrzysty interfejs – wystarczy przesuwać palcem po różnych dniach lub dotykać w określonym czasie, aby uzyskać więcej informacji na ten temat. Grafika u góry aplikacji odzwierciedla warunki pogodowe na zewnątrz.

Ale nie da się ukryć szaleństwa, które czai się pod tą normalnością. Nawet jeśli wyświetla informacje o pogodzie, na górze pojawi się pikantny cytat, a jeśli pozostawisz dźwięk, usłyszysz mechaniczny głos, który go odczyta. Być ostrzeżonym; być może będziesz musiał usłyszeć takie rzeczy jak: „” Nie przeszkadza nam to wcale, ale jeśli jesteś typem, który może się obrazić, możesz ustawić poziom, cóż, agresji na różnych poziomach, dostosowując „Osobowość” aplikacji – o tak, możesz to zrobić.

Przechodzi od stosunkowo wyrafinowanego „profesjonalisty” do bardziej sympatycznego „przyjaznego”, zaczyna robić się sarkastyczny w „złośliwym”, włącza pełny cynizm w „Homicidal” i naprawdę pozwala to mieć w „Overkill”. Możesz także określić rodzaj polityki, jaką chcesz – wybrać centrową, liberalną, konserwatywną, libertariańską i komunistyczną lub po prostu wyłączyć ją za pomocą opcji „Bez polityki”. W obecnym scenariuszu zachowaliśmy osobowość Homicidal i różnicujemy politykę w zależności od tego, kto co mówi na całym świecie.

To nie wszystko – w aplikacji dostępna jest także podróż w czasie, dzięki której można sprawdzić warunki pogodowe sprzed kilku lat – nie cofa się tak daleko, jak wskazują opcje (nic poza rokiem 2004 nie dostaje odpowiedzi), ale każda podróż jest towarzyszy złośliwa uwaga. Istnieje również gra, która każe Ci szukać niezbyt tajnych lokalizacji, nawet jeśli aplikacja stara się umniejszać Twoje wysiłki, a jeśli nawet to wystarczy, dostępny jest tryb AR, który rzuca duży obiekt przypominający oko, który aplikacja wywołuje swój czujnik okularowy i wyświetla informacje o pogodzie. Chcesz więcej? Stuknij czujnik oka, aby usłyszeć oburzone uwagi aplikacji na temat tego, że nie lubi dotykania czujnika.

Brzmi szalenie, prawda? Cóż, to oraz fakt, że bardzo dobrze radzi sobie z pogodą (hej, korzysta z danych z Apple’s Dark Sky) sprawia, że ​​jest to prawdopodobnie najlepsza aplikacja pogodowa do wykorzystania w tych szalonych czasach. Możesz pobrać go za darmo na Androida, chociaż zawiera reklamy i ogranicza Cię do ogólnych funkcji (nie możesz korzystać z takich rzeczy jak Time Machine), ale możesz pozbyć się reklam za USD 00,99 lub USD 30,99 rocznie. Na iOS będziesz musiał zapłacić od razu: USD 40,99 za aplikację.

Nieczęsto zdarza się, że uśmiechasz się, przeglądając szczegółowe informacje o pogodzie w telefonie. Carrot Weather gwarantuje, że tak się stanie, niezależnie od pogody. I uwierzcie nam, to ma ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach.

Możesz pobrać pogodę marchewkową z:
Google Play Store
Sklep z aplikacjami iTunes

Table of Contents