Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Apple 100 fajnych aplikacji i gier dostępnych za jedyne 10 rupii w App Store

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Apple 100 fajnych aplikacji i gier dostępnych za jedyne 10 rupii w App Store

Apple niedawno wprowadzono niższe ceny dla Indii i pięciu innych krajów. Do tej pory najtańsza cena, jaką można było sprzedać za aplikację, wynosiła 60 rupii. Programiści mogli ustalić cenę w wysokości 60 dolarów00,99 jako cena podstawowa i wtedy Apple przeliczy ją na walutę lokalną danego kraju, biorąc pod uwagę takie rzeczy, jak podatki lokalne.

Teraz programiści będą mogli ustawić specjalny (10 Rs / ¢15) I (30 Rs / ¢ 45) ceny aplikacji, jeśli się na to zdecydują. W rzeczywistości ta struktura jest już dostępna w chińskim sklepie App Store. Ta zmiana dotyczy tylko sklepu iOS App Store, a nie Mac App Store.

Aby uczcić ten fakt, w App Store przygotowaliśmy dziś specjalną ofertę „100 aplikacji i gier w nowych, niskich cenach” w App Store. A jeśli dopiero zaczynasz korzystać z iOS lub nigdy nie myślałeś o kupowaniu aplikacji, czeka Cię gratka. Ponieważ niewiarygodnie duża liczba aplikacji objętych wyprzedażą to must-have.

Pixelmatorna przykład udostępnia narzędzia do edycji zdjęć na komputerze stacjonarnym na iPhonie i iPadzie. Zwykle kosztuje 620 Rs. W tej chwili? 10 rupii – to mniej więcej tyle 15 centów! To samo dotyczy mojego ulubionego czytnika plików PDF – Dobry Czytelnik. Readdle jest znakomity Skaner Pro 6 jest również na liście.

Mówiąc o aplikacjach fotograficznych, jest Wyblakły, Facetune I Laps It Pro które warto sprawdzić.

Jeśli chodzi o grę, mamy niesamowite gry logiczne, takie jak ZŁA KRAINA (osobisty faworyt), Shadowmatic, Duet (zbyt okrutnie), Symulator kozy (zbyt bezsensowne), OTCHŁAŃ, Pokój drugi i lista jest długa.

Ale są gry głównego nurtu, takie jak Spider-Man 2Dead Space, Mass Effect, Rayman Jungle Run i nie tylko.

Chciałbym, żeby w nowej strukturze cenowej było dostępnych więcej aplikacji związanych z produktywnością. Nie sądzę, że w najbliższym czasie będę mógł kupić Omnifocus lub Ulysses za 10 Rs, ale mając aplikacje takie jak Jasne i wersje robocze w tej nowej przestrzeni byłyby świetne dla początkujących zaawansowanych użytkowników iOS.

Oprócz Indii nowe ceny w ramach alternatywnego poziomu są również dostępne w Indonezji, Meksyku, Rosji, Republice Południowej Afryki i Turcji. W USA $4Aplikacja .99 kosztuje tyle, co filiżanka drogiej kawy Starbucks. W Indiach przeliczona cena to satysfakcjonujący obiad dla dwojga. Jest oczywiste, że warunki gospodarcze w krajach rozwijających się są inne i to jest wspaniałe Apple robi postępy w tej dziedzinie.

Przy cenie zaledwie 10 rupii tarcie między naciśnięciem tego przycisku będzie znacznie mniejsze. W końcu przyglądamy się tutaj kategorii zakupów pod wpływem impulsu. Oczywiście oznacza to znaczne zmniejszenie przychodów dla programistów, ale miejmy nadzieję, że będą w stanie to nadrobić i jeszcze więcej ze względu na wolumen.

Powiedziałem o tym znajomemu, który właśnie kupił swój pierwszy iPhone i był ekscentryczny. Ale następną rzeczą, którą powiedział, było „”. I nie jest tu sam. Jeśli Apple naprawdę chce rozpowszechniać płatne aplikacje w Indiach, musi włączyć alternatywne kanały płatności. Karty podarunkowe, integracja kart debetowych, a nawet rozliczenia z operatorem bardzo by pomogły. Czy słyszysz Apple?

Table of Contents