Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Apple Aktualizacje iPada i iMaca, Anonabox w obliczu sprzeciwu i nie tylko… [Tech News Digest]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Apple Aktualizacje iPada i iMaca, Anonabox w obliczu sprzeciwu i nie tylko… [Tech News Digest]

Ponadto Twitpic zawodzi, aktualizacje PS4 i Xbox One, darmowy weekend Steam, retro zegarki Casio i musical Netflix.

Apple Prezentuje nowe iPady, nowy iMac

Apple zaprezentowała nowe iPady i nowego iMaca na konferencji prasowej w Cupertino w Kalifornii. Nie są to zupełnie nowe urządzenia, a jedynie aktualizacje istniejących linii produktów. Co oznacza niekończące się relacje prasowe i podekscytowanie konsumentów obserwowane po wrześniowym przemówieniu — kiedy iPhone 6iPhone’a 6 Plus i Apple Watch zostały ogłoszone – tym razem jest znacznie bardziej stonowany.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

iPada Air 2 jest bardzo cienki (6.1 mm) iPad z lepszym ekranem, szybszym procesorem i nieco ulepszonymi przednimi i tylnymi aparatami w stosunku do swojego poprzednika. Zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się dzisiaj (17 października) w cenach od 499 USD. iPada mini 3 jest bardzo podobny do swojego poprzednika, tylko z Touch ID i dodaną opcją w kolorze złotym. Ceny zaczynają się od 399 USD, co czyni iPada mini 2 za 299 USD to prawdziwa okazja.

Nowy iMac z Retiną to bestia komputera typu „wszystko w jednym” z 27-calowym wyświetlaczem o ultrawysokiej rozdzielczości, 3Procesor .5 GHz i 1 terabajt pamięci. Nie jest to jednak tanie, a ceny zaczynają się od $2499. Mac Mini również został zaktualizowany, a jego cena została obniżona do 499 USD. Wszystkie one obsługują system OS X Yosemite, który jest teraz dostępny do bezpłatnego pobrania na wszystkie komputery Mac spełniające minimalne wymagania specyfikacji.

Anonabox podnosi pieniądze i gniew

Kampania Anonabox na Kickstarterze do tej pory zebrała ponad 500 000 $, ale istnieją poważne zarzuty oszustwa i wprowadzenia w błąd pod adresem Augusta Germara, człowieka stojącego za projektem.

Rekommenderad:  Co to jest efekt przenikania wideo?

Anonabox to urządzenie sieciowe, które obsługuje cały ruch internetowy przez Tor, zapewniając anonimowość, stąd nazwa. Niestety, niektóre twierdzenia Germara na temat Anonabox, a konkretnie, że jest to niestandardowy sprzęt, którego opracowanie zajęło cztery lata, wydają się fałszywe. Krytycy twierdzą, że sprzęt Anonabox jest w rzeczywistości gotowym chińskim routerem.

Są też inne problemy, między innymi twierdzenia, że ​​Anonabox nie jest wcale taki bezpieczny. Doprowadziło to niektórych sponsorów do anulowania swoich zobowiązań, a niektórzy wzywają Kickstarter do całkowitego anulowania projektu. Pełną historię można zobaczyć w tym wątku Anonabox Reddit.

W końcu Twitpic się zamyka

W końcu Twitpic zostanie zamknięty, a usługa zostanie wyłączona 25 października. To kończy sagę „”, w której Twitpic ogłosił swoje zamknięcie, a następnie zmienił zdanie, gdy znalazł się nabywca, zanim ostatecznie zadzwonił. na dobre.

Firma twierdzi, że „” przed podjęciem ostatecznej decyzji o zamknięciu swoich drzwi. Wina jest kierowana bezpośrednio na Twitter, który wcześniej zażądał od Twitpic rezygnacji ze zgłoszenia znaku towarowego. Ponieważ bandyci.

PS4 i Xbox One otrzymują aktualizacje

PlayStation 4 i Xbox One otrzymują istotne aktualizacje swoich interfejsów użytkownika.

PS4 2.0 aktualizacja wprowadza motywy, odtwarzacz muzyczny USB, nowe polecenia głosowe i lepszy sposób organizowania zawartości. Żadna data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Xbox One otrzymuje mniej monumentalną aktualizację, ale doda uwierzytelnianie dwuskładnikowe, ulepszony odtwarzacz multimedialny i możliwość ukrycia wszelkich gier zaśmiecających twój system. Ta aktualizacja powinna być już dostępna dla wszystkich posiadaczy Xbox One.

Darmowy weekend na Steam już trwa

Steam organizuje obecnie darmowy weekend z 10 grami na PC, w które można grać bez żadnych pieniędzy. Darmowy weekend trwa do niedzieli (19 października). Wyszczególniliśmy 10 dostępnych gier, abyś mógł lepiej określić, w które z nich spędzić czas.

Rekommenderad:  Apple Fitness+ wyda nowe odcinki „Time to Walk” 28 czerwca

Casio przeznaczony dla hipsterów

Casio ponownie wprowadziło kilka zabytkowych zegarków na rękę do swojej klasycznej oferty, które powinny być idealne dla hipsterów, którzy cenią szyk retro ponad rzeczywistą estetykę. To jaskrawe złote i srebrne wzory, które nosili mężczyźni z wąsami w latach 80. Więc to może być idealne dla każdego, kto skrycie pragnie zostać Magnum, PI

Musical Netflixa

I wreszcie, miliony ludzi, którzy obecnie subskrybują Netflix, powinny móc identyfikować się z Netflix Musical autorstwa George’a Shawa. To parodia Krainy lodu, tylko z Netflix jako tematem. I fantastycznie zrealizowany. I z tym muszę odejść, aby obejrzeć trochę więcej Netflix.

Twoje opinie na temat dzisiejszych wiadomości technicznych

Czy jesteś podekscytowany nowymi urządzeniami? Apple odsłonił? Czy kontrowersje wokół Anonabox są uzasadnione? Czy jesteś smutny, widząc zamykanie Twitpic?

Daj nam znać, co myślisz o wiadomościach technicznych dnia, publikując w sekcji komentarzy poniżej. Ponieważ zdrowa dyskusja jest zawsze mile widziana.

Źródło zdjęcia: Veronica Belmont za pośrednictwem Flickr