Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Apple Aktualizuje MacBooka Pro za pomocą nowego procesora Intel 8-Procesory rdzeniowe i lepsza klawiatura

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Apple Aktualizuje MacBooka Pro za pomocą nowego procesora Intel 8-Procesory rdzeniowe i lepsza klawiatura

Applew ramach niespodziewanego posunięcia zaktualizowała linię swoich MacBooków Pro o procesory Intel 8. i 9. generacji 8-core, co jest nowością w MacBookach, ponieważ nawet topowy 15-calowy wariant do tej pory był wyposażony w chipy hexacore. Według AppleNowa 8-rdzeniowy procesor będzie działał dwa razy szybciej niż czterordzeniowe MacBooki Pro i będzie działał o 40% lepiej niż warianty sześciordzeniowe.

Nowe 13-calowe MacBooki Pro, jak zwykle, będą wyposażone wyłącznie w procesory czterordzeniowe 6 I 8 Podstawowe procesory są ograniczone do modelu 15-calowego. Poza zmianami wewnętrznymi w nowych MacBookach niewiele się zmieniło, ale to tylko wynika z komunikatu prasowego marki, gdyż The Loop wskazał, że nowe laptopy mają zaktualizowaną klawiaturę ze względu na słabe opinie na temat klawiatur Butterfly obecnej generacji można znaleźć w najnowszych MacBookach.

Według The Verge użytkownicy MacBooka Pro i MacBooka Air 2018 korzystającego z procesora Butterfly gen 3 design może wymienić klawiatury na nowe w przypadku jakichkolwiek problemów. Wyświetlacz nowych maszyn ma jasność 500 nitów i gamę kolorów P3 Appleznak firmowy technologii True Tone. Potem jest oczywiście Appleukład zabezpieczający T2 obsługujący TouchID i Thunderbolt 3 portów lub zasilania oraz podłączenie dodatkowych akcesoriów i wyświetlaczy wraz z głośnikami stereo.

„” powiedział Tom Boger, Applestarszy dyrektor ds. marketingu produktów Mac. „”

Ceny nowych MacBooków Pro będą zaczynać się od dolarów1Ceny za wariant 13-calowy będą wynosić 799 dolarów, a ceny za wariant 15-calowy będą zaczynać się od dolarów2,399. Należy pamiętać, że oba te warianty są wyposażone w pasek Touch Bar i nie ma aktualizacji dla 13-calowej wersji bez paska Touch Bar.

W Indiach ceny 13-calowego MBP będą rozpoczynać się od rupii indyjskich 1,59 900, podczas gdy 15-calowy MBP będzie zaczynał się od rupii indyjskich 1,99,900. Co ciekawe, MRP 15-calowego MacBooka Pro spadła o prawie 25 000 rupii, biorąc pod uwagę cenę wywoławczą 15 rupii 2,24 900 wcześniej, a 13-calowy MacBook Pro odnotował spadek ceny o 10 000 rupii (wcześniej MRP wynosiło 5 rupii 1,69,900).

Kupić Apple Najnowszy model MacBooka Pro

Table of Contents