Apple Arcade – wszystko, co musisz wiedzieć AppleUsługa subskrypcji gier

Apple uruchomił nową miesięczną usługę gier subskrypcyjnych we wrześniu 2019 r. pod nazwą „Apple Arkada." Apple Arcade to zasadniczo miesięczna usługa subskrypcji gier, która umożliwia dostęp do wielu ekskluzywnych gier (które nie wymagają żadnych dodatkowych zakupów w aplikacji). Oto pełne podsumowanie Apple Zręcznościowe i wszystko, co musisz o tym wiedzieć poniżej.

Co jest Apple Arkada?

Apple Arcade jest AppleUsługa subskrypcji gier mobilnych i Macintosh, która pozwala użytkownikom grać w ekskluzywne gry stworzone specjalnie dla tej usługi. Możesz myśleć o tym jak o usłudze „Netflix do gier”, pozwalając Apple użytkownicy odtwarzają ekskluzywne treści. Apple twierdzi, że „dobrał” wszystkie gry dostępne w usłudze, dlatego oferuje najlepsze dostępne gry. Wszystkie gry są dostępne do gry offline, więc stałe połączenie z Internetem nie jest wymagane.

Apple  Arkada

Należy pamiętać, że programiści, którzy tego nie wybierają Apple Arcade będzie nadal wypuszczać swoje gry bezpośrednio w App Store, jak zwykle. Apple Arcade to tylko dodatkowa subskrypcja gier, którą można kupić na ekskluzywne gry i treści.

Jakie gry są w zestawie?

Apple Arcade obejmuje obecnie ponad 100 nowych i ekskluzywnych gier, dla których Apple nawiązał współpracę z różnymi twórcami gier. Usługa nie obejmuje żadnych gier, które już istnieją w App Store. Podobnie wszystkie gry oferowane w Apple Arcade nie ma żadnych zakupów w aplikacji ani dodatkowych zakupów, więc miesięczna subskrypcja to jedyne pieniądze, które musisz wydać.

Niektóre gry obecnie potwierdzone Apple Zręcznościowe to między innymi Frogger w Toy Town, Lego Arthouse, Pac-Man Porty Royale, Rayman Mini i Sonic Racing.

Które urządzenia mogą Apple Arcade Be Play On?

Apple mówi Apple Arcade będzie dostępna na iPhone'a, iPada, Maca i Apple TELEWIZJA. W pewien sposób wspiera także Handoff. (Możesz zacząć od miejsca, w którym skończyłeś w grze – nawet jeśli zmienisz urządzenie). Subskrypcja jest jednak obecnie dostępna tylko na iPhonie, iPadzie i Apple TELEWIZJA. Nie ma słów, kiedy będzie dostępny na komputery Mac.

Apple  Urządzenia zręcznościowe

Czy ma kontroler?

Wszyscy wiedzą, że poważną grę można wykonać tylko na ergonomicznym kontrolerze, co jest jednym z powodów, dla których widzieliśmy tak wiele zmian w Dualshock Playstation i kontrolerze Xbox One, aby poprawić wrażenia z gry. Apple nie ogłosił konkretnego kontrolera Apple Arcade jeszcze, ale iOS 13 obsługuje łączność bezprzewodową dla Dualshock 4 i kontrolery Xbox One. Dlatego możesz używać tych kontrolerów w grach, które obsługują kontrolery MFi Bluetooth.

Ile to kosztuje?

Usługa subskrypcji kosztuje $4.99 / AED 19,99 / £4.99 / AU $70,99 miesięcznie, z miesięcznym bezpłatnym okresem próbnym. Jest to nieco taniej w porównaniu do Xbox Games Pass i PS Now. Dodatkowo, Apple Plan Arcade Family Sharing pozwala ci dzielić subskrypcję z ponad sześcioma członkami rodziny bez dodatkowych kosztów.

Apple  Arcade Iphone Setup

Jak się zarejestrować?

Nie ma oddzielnej dedykowanej aplikacji dla Apple Arkada. W iOS 13 jest dostępny za pośrednictwem App Store. Przycisk Arcade znajduje się na dole aplikacji App Store. Zostanie wyświetlony formularz rejestracji z przyciskiem „Wypróbuj za darmo”. Jak wspomniano powyżej, pierwszy miesiąc jest bezpłatny, po czym zostanie naliczona opłata w wysokości $4.99 na miesiąc.

Apple  Arcade App Store

Po rejestracji sekcja Arcade w App Store pokaże wszystkie dostępne gry. Aby uzyskać dostęp do gry, dotknij jej w App Store, a następnie dotknij przycisku Pobierz. Po zainstalowaniu przycisk Pobierz zmieni się w przycisk Graj, który możesz następnie stuknąć, aby uruchomić grę. Ikona aplikacji do gry pojawi się również na stronie głównej urządzenia, gdy będziesz mieć do niej bezpośredni dostęp i grać.

Czy interesujesz się Apple Zręcznościowe czy wolisz normalne pobieranie gier ze sklepu App Store? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Czy ten artykuł jest przydatny?

The Definitive Guide to Gaming na PC "class =" responsive-leniwy alignleft

Przewodnik po grach na PC

Czy kiedykolwiek chciałeś grać w gry na komputerze, ale nie masz pewności, czy Twój komputer jest na dobrej drodze? W tym definitywnym przewodniku po grach na PC ebook nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć grę na komputerze.

Zdobądź to teraz! Więcej ebooków »