Apple Będzie trzymał „Apple Tego lata obozy dla dzieci w domu

Apple Będzie trzymał „Apple Tego lata obozy dla dzieci w domu 1

Ludzie i firmy nadal dostosowują się i przezwyciężają w obliczu trwającego globalnego kryzysu zdrowotnego i wygląda na to, że nie zwolni AppleZwykła kolekcja letnich zajęć.

Wiemy już, że WWDC 2020 będzie kontynuowane mniej więcej tak, jak planowano pod względem tego, co Apple zaprezentuje, które bez wątpienia obejmie najnowsze ważne aktualizacje iOS, iPadOS, macOS, watchOS i tvOS, a może nawet zawierać nowy fajny sprzęt. Jedyna różnica polega na tym, że odbywa się on online, a nie osobiście, co oznacza, że ​​przyniesie korzyści wielu innym programistom.

Oczywiście WWDC to wielka sprawa, więc to oczywiste Apple zamierzał znaleźć sposób na uruchomienie tego, bez względu na wszystko, ale firma nie przestaje się organizować dzięki swoim sztandarowym wydarzeniom i okazuje się, że planuje nawet zorganizować coroczne wolne lato Apple Obozy dla dzieci, ze zwykłym zdalnym zwrotem akcji w erze dystansu społecznego.

Apple już działa Apple Obozy w ciągu ostatnich kilku lat z krótkimi sesjami w sklepie dla dzieci w wieku 8–12, aby pomóc im nauczyć się nowych umiejętności twórczych przy użyciu Apple technologia. Na przykład uwzględnione zeszłoroczne sesje Tworzenie własnej piosenki za pomocą GarageBand, Projektowanie swojego wymarzonego parku z iPadem, Podstawy kodowania i roboty programistyczne, i Reżyserowanie własnego filmu za pomocą klipów i iMovie, każdy składa się z trzech 1.5-godzinne sesje w ciągu tygodnia, odbywające się lokalnie Apple Sklepy w całej Ameryce Północnej.

Apple Obóz w domu

Nawet jeśli Apple Sklepy powoli otwierają się ponownie na całym świecie, wciąż robią to z dużą ilością ograniczeń, więc Apple jeszcze nie zamierza ich udostępniać grupom dzieci. Nie rezygnuje jednak całkowicie z pomysłu – podobnie jak inne działania, po prostu znalazł sposób na przeniesienie go do sieci.

Tegoroczna inicjatywa, nazwana Apple Obóz w domu nieco inaczej się zmieni, uruchamiając 30–60 minutowe sesje za pośrednictwem Webex, zapewniając jednocześnie zeszyt ćwiczeń, który dzieci mogą przeglądać lub wydrukować Apple„s Strony app.

Chociaż poszczególne sesje nie zostały jeszcze ogłoszone, Apple zauważa, że ​​będzie kombinacja 30-minutowych sesji „orientacyjnych” i 60-minutowych sesji „Pytania i odpowiedzi”, w zależności od programu, wszystkie prowadzone przez Apple Sklep Kreacje.

Z drugiej strony, Zeszyt ćwiczeń będzie prowadzony samodzielnie z ćwiczeniami, które dzieci mogą wykonywać we własnym tempie.

Podczas gdy dzieci będą mogły uczestniczyć w wygodzie i bezpieczeństwie w swoich domach, sesje będą prawdopodobnie bardziej ograniczone niż w poprzednich latach, ponieważ nie wszystkie dzieci będą miały takie same zasoby. Podczas AppleW sklepie Apple Obozy, firma zwykle zapewnia niezbędne akcesoria, takie jak iPady, Apple Ołówki i roboty kodujące dla dzieci.

Jak dotąd Apple listy Strony jako jedyny wymóg niezbędny do uzyskania dostępu do zeszytu ćwiczeń, nie jest jasne, czy niektóre sesje mogą być ograniczone do dzieci, które już posiadają określone urządzenia, takie jak iPad lub Mac.

Same sesje będą prawdopodobnie dotyczyły podobnych tematów jak w poprzednich latach Apple odnotowując wideo, sztukę i projektowanie oraz kodowanie jako niektóre z tematów, i wygląda na to, że będzie to głównie samodzielne, z Apple Store Creatives organizujące sesje przede wszystkim w celu wprowadzenia tematów i odpowiedzi na wszelkie pytania, które mogą mieć dzieci podczas pracy nad ćwiczeniami.

Apple nie otworzył jeszcze rejestracji dla Apple Obóz, ale na podstawie poprzednich lat prawdopodobnie zobaczymy więcej informacji w przyszłym tygodniu. Zainteresowani rodzice mogą zarejestrować się, aby otrzymywać powiadomienia na stronie Apple Strona internetowa Camp at Home.