Apple Fitness + promuje się dalej Instagram

Apple Fitness + promuje się dalej Instagram 1

Nowa usługa Apple Fitness + zostało ogłoszone przez markę Apple przy okazji komunikatu prasowego Apple Watch Seria 6 i to. Od tego czasu stopniowo nabiera kształtu. W ten weekend to instruktorzy programu sportowegoApple którzy wyszli na jaw na ich koncie? Instagram poszczególny. Każdy z nich pojechał tam ze swoim filmikiem promocyjnym nowej usługi.

Zapowiedziany kilka tygodni temu program sportowyApple powinna zostać uruchomiona w najbliższych tygodniach, najpierw w Stanach Zjednoczonych, potem na arenie międzynarodowej, a zatem we Francji.

Przypominamy, że program został uruchomiony w ofercie: 9, 99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie. Pozwoli Ci śledzić sesje sportowe w wideo z iPhone’a, iPada, Maca lub Apple TELEWIZJA.

Idealnie jest być również wyposażonym w Apple Watch aby mieć jednocześnie dane kardiologiczne i kaloryczne podczas sesji, aby mieć lepszy przegląd wykonanego wysiłku i tego, co pozostaje do zrobienia.

Program powinien być również dodany do oferty od momentu jego uruchomienia Apple Taki, który ma znaczenie w tej chwili Apple TV+, Apple Muzyka, Apple Arcade+ oraz subskrypcja iCloud.

W ofercie amerykańskiej Apple News + jest już dostępny z tą subskrypcją grupy, do której w związku z tym zostanie dodany Apple Fitness + w najbliższych tygodniach.