Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Apple Jeden plan subskrypcji w Indiach i USA: ile faktycznie oszczędzasz?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Apple Jeden plan subskrypcji w Indiach i USA: ile faktycznie oszczędzasz?

ApplePodczas wczorajszego wydarzenia specjalnego zaprezentowano nowe iPady oraz dwa nowe Apple Zegarki, które są Apple Watch Seria 6 i bardziej przystępne Apple Watch SE. Wraz z tymi produktami, Apple ogłosiła również pewne aktualizacje swoich usług opartych na subskrypcji, w tym nową usługę o nazwie Fitness+. Apple Wprowadzenie ułatwiło także użytkownikom subskrypcję wielu usług Apple Jeden.

Co jest Apple Jeden

Apple Jeden to kompleksowy plan oferujący wiele subskrypcji Appleusług i upraszcza je w taki sposób, że konsument końcowy musi po prostu zapłacić za jedną subskrypcję, zamiast płacić indywidualnie za wiele usług. Apple Jeden zawiera wszystkie Appleusługi m.in Apple Muzyka, Apple telewizja+, Apple Arkada, Apple Wiadomości+, Apple Fitness+, a nawet iCloud do przechowywania w chmurze, co stanowi dodatkowy bonus. Apple Jedna z nich została udostępniona w ponad 100 regionach i można z niej korzystać w dowolnym Apple urządzenie.

Od Apple Jeden zawiera wszystkie Appleniezbędnych usług w ramach pakietu, powinna istnieć pewna zachęta dla konsumentów decydujących się na takie usługi Apple Jeden nad abonentami, którzy wybierają tylko pojedyncze usługi. Zróbmy trochę obliczeń i zobaczmy, ile zaoszczędzisz, jeśli się na to zdecydujesz Apple Jeden w Indiach, zamiast płacić osobno za usługi, z których korzystasz.

Apple Jeden plan w porównaniu z cenami indywidualnymi

Plan indywidualny

Po pierwsze, indywidualny plan Apple Jedna w Indiach obejmuje subskrypcję Apple Muzyka, Apple telewizja+, Apple Arcade i 50 GB miejsca w iCloud. Jeśli dodamy indywidualne koszty wszystkich tych usług, otrzymamy sumę –

  • Apple Muzyka – 1000 zł 99
  • Apple Telewizja+ – 1500 zł 99
  • Apple Arkada – 1000 zł 99
  • 50 GB miejsca na dysku w iCloud – Rs. 75

Razem – Rs. 372

Jeśli jednak zdecydujesz się na indywidualny plan Apple Po pierwsze, będziesz musiał tylko zapłacić rupii 195 ($20,64) miesięcznie, co daje oszczędności w wysokości rupii 177 miesięcznie lub rupii 2,124 rocznie.

Plan rodzinny

Jeśli zdecydujesz się na plan rodzinny, w którym możesz dzielić korzyści z maksymalnie 6 członków, koszty indywidualne kształtują się następująco –

  • Apple Muzyka – 1000 zł 149
  • Apple Telewizja+ – 1500 zł 99
  • Apple Arkada – 1000 zł 99
  • 200 GB miejsca na dysku w iCloud – Rs. 219

Razem – Rs. 566

Ale decydując się na plan rodzinny Apple Jeden oznacza, że ​​musisz zapłacić kwotę rupii 365 ($5) co miesiąc, co oznacza, że ​​będziesz oszczędzać rupii 201 miesięcznie lub rupii 2,412 rocznie.

Apple Jedna cena w USA

Podobnie, jeśli jesteś w USA, plan indywidualny pozwoli Ci zaoszczędzić aż do $6 co miesiąc, a plan rodzinny pomoże Ci zaoszczędzić $8 każdego miesiąca. W USA< Apple oferuje również Apple Jeden plan Premier, który obejmuje również Apple News+ i Fitness+ oraz inne korzyści z planu rodzinnego, a także 2 TB przestrzeni dyskowej iCloud za jedyne 29,95 USD miesięcznie. Obliczane indywidualnie subskrypcje sumują się do 54,94 USD, co daje oszczędności netto w wysokości 25 USD, co czyni go najbardziej godnym z trzech planów, jeśli zamierzasz korzystać ze wszystkich świadczonych usług.

Subskrypcja Apple Jedna uprawnia użytkowników do 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego każdej z usług przed rozpoczęciem naliczania opłat zgodnie z wybranym planem. Ceny indyjskie za Apple Jedna wydaje się bardzo dobra w porównaniu z cenami w USA i może skłonić do korzystania z niej większą liczbę konsumentów w Indiach Appleregularnie korzystać z usługi abonamentowej.