Apple Może ogłosić te cztery nowe komputery Mac na WWDC 2022, twierdzą źródła

Apple Może ogłosić te cztery nowe komputery Mac na WWDC 2022, twierdzą źródła 1

Według osób związanych ze sprawą, Apple może ogłosić cztery komputery Mac na WWDC – choć nie jest jasne, czy Apple ogłosi wszystkie cztery albo nie. Tak czy inaczej, przedstawię je wam.

Mac Pro

Apple od jakiegoś czasu pracuje nad komputerem Mac Pro; firma dokuczała mu nawet podczas ostatniego wydarzenia, a nie ma lepszego miejsca niż Worldwide Developers Conference na zaprezentowanie takiego komputera. To ma sens.

Nie jest jeszcze technicznie gotowy, ale produkty sprzętowe ogłoszone na WWDC są zwykle dostępne dopiero kilka miesięcy później, a biorąc pod uwagę bieżące problemy produkcyjne Apple i jej partnerzy przechodzą, ten scenariusz jest prawdopodobny.

Jak powiedziałem wcześniej, ten Mac Pro może zostać zaprezentowany wraz z nowym wyświetlaczem mini-LED.

MacBook Air, MacBook Pro

Apple mogliby wykorzystać to wydarzenie, aby porozmawiać o nowym chipie M2, a nawet zapowiedzieć nowego MacBooka Air i/lub MacBooka Pro. Moje źródła nadal twierdzą, że te MacBooki nie zostaną uruchomione przed trzecim kwartałem, ale to się nie skończy Apple od ich odsłonięcia w czerwcu.

Mac mini

Jak ci właśnie powiedziałem, Apple może zaprezentować chip M2 na tym wydarzeniu, a jest Mac mini z chipem M2 gotowym do odsłonięcia. Nie wiem, czy to będzie przeprojektowany, czy nie.

Moje źródła wskazują, że „Pro” Mac mini pojawi się gdzieś w tym roku lub w przyszłym, więc nie jestem pewien, czy tym razem nastąpi przeprojektowanie. Gdybym miał się założyć, powiedziałbym, że Mac mini będzie wyglądał dokładnie jak obecny, ale mam nadzieję, że się mylę.

Jestem podekscytowany, aby zobaczyć co Apple zapowiada następny i nie mogę się doczekać nowych systemów operacyjnych. Jeśli masz jakieś pytania, daj mi znać przez Twitter.

Daj mi znać, co myślisz o tych nowych komputerach Mac w komentarzach poniżej. Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny. Jak zawsze, miłego dnia.

[The information provided in this article has NOT been confirmed by Apple and may be speculation. Provided details may not be factual. Take all rumors, tech or otherwise, with a grain of salt.]