Apple Nieoficjalnie potwierdza iPhone’a 12

Apple Nieoficjalnie potwierdza iPhone'a 12 1

Apple nieoficjalnie potwierdził, że działa na dziewięciu nowych modelach telefonów w kilku różnych liniach produktów. Modele te zostały zauważone przez MySmartPrice, która znalazła je wśród ostatnich zgłoszeń regulacyjnych na platformie certyfikacyjnej EWG.

Zgodnie ze świadectwem EWG produkty wymienione w zgłoszeniu to „smartphones z Apple Marka.” Numery produktów nie pasują do żadnego AppleIstniejące iPhone’y, co zdecydowanie sugeruje, że są przeznaczone dla nadchodzącej serii iPhone 12. Numery obejmują A2176, A2172, A2341, A2342, A2399, A2403, A2407, A2408 i A2411. Zgodnie z certyfikacją wszystkie te modele miały system iOS 13.

Oprócz iPhonów baza danych certyfikacji EWG zawierała również wpis dotyczący nowego modelu komputera Mac z systemem macOS 10.15. Produkt został opisany jako „komputer osobisty Apple Marka ”i miał numer produktu A2330.

Szczegółowe informacje o produkcie nie zostały zawarte w certyfikacji, więc nie jesteśmy tego pewni, ale może to być nowy model iMaca, o którym podobno ma się pojawić w drugiej połowie roku.

Apple podobno działa również na komputerze Mac z procesorem ARM. Niektórzy uważają, że przejście na tę nową architekturę można odkryć już w WWDC 2020. Apple może po raz pierwszy ogłosić w tym roku odejście od układów Intela, a następnie wypuścić swój pierwszy komputer Mac z procesorem ARM w 2021 r.

Najlepsze dopasowanie ApplePierwszym komputerem z procesorem ARM jest obecnie wycofany 12-calowy MacBook. Mniejszy rozmiar laptopa krzyczy o przenośności i może skorzystać z oszczędności energii oferowanych przez chipset ARM.

Apple organizuje WWDC 2020 od 22 czerwca w nowym całkowicie cyfrowym formacie dostępnym tylko online. Uczestnicy konferencji będą mogli obejrzeć prezentację i obejrzeć prezentacje warsztatowe przez Internet Apple witryna programisty lub Apple aplikacja dla programistów. Programiści mogą się nawet łączyć AppleInżynierów za pośrednictwem nowego forum internetowego i sesji programistycznych jeden na jednego.