Apple oferuje bezpłatne naprawy dla uprawnionych Apple Watch Seria 5 oraz Apple Watch Użytkownicy SE

Apple oferuje bezpłatne naprawy dla uprawnionych Apple Watch Seria 5 oraz Apple Watch Użytkownicy SE 1

Apple oferuje bezpłatne naprawy dla uprawnionych Apple Watch Seria 5 oraz Apple Watch Użytkownicy SE z problemami z ładowaniem, w przypadku których zegarek nie ładuje się po przejściu w tryb rezerwy energii. watchOS 7.3.1 został wydany, aby rozwiązać ten problem, ale jeśli ten problem nadal nie zostanie rozwiązany, Twój Apple Watch Seria 5 lub Apple Watch SE może kwalifikować się do bezpłatnej naprawy.

Apple mówi, że bardzo mała liczba Apple Watch Seria 5 oraz Apple Watch Właściciele SE mogli napotkać problemy z ładowaniem urządzenia po wejściu w tryb rezerwy energii w systemie watchOS 7.2 lub watchOS 7.3. Podczas Apple wydał już aktualizację oprogramowania, aby rozwiązać ten problem, ale jeśli ten problem nadal występuje po aktualizacji, Apple zaleca umieszczenie twojego Apple Watch na ładowarce, której zwykle używasz przez co najmniej 30 minut, a jeśli nadal się nie ładuje, musisz się skontaktować Apple Pomoc w zorganizowaniu bezpłatnej naprawy wysyłkowej. Twój Apple Watch zostanie najpierw zbadany pod kątem kwalifikowalności tej bezpłatnej naprawy.

Użytkownicy mogą również przygotować kopię zapasową zegarka przed wysłaniem go do naprawy. Kopia zapasowa jest automatycznie tworzona przez ich iPhone’a, ale jeśli ktoś chce mieć najnowszą kopię zapasową dostępną na sparowanym iPhonie, musi usunąć sparowanie Apple Watch z ich iPhone’a, który utworzy kopię zapasową i usunie całą zawartość i ustawienia na Apple Watch. Zaletą tego jest to, że kiedy twój Apple Watch jest sparowany w zasięgu iPhone’a, Twój zegarek może być natychmiast zapisany w kopii zapasowej przez iPhone’a, ale jeśli iPhone jest poza zasięgiem podczas odłączania, najnowsze dane mogą nie być dostępne po przywróceniu kopii zapasowej, ponieważ nowa kopia zapasowa nie została wykonane podczas procesu rozparowywania. Gdy kopia zapasowa iPhone’a zostanie utworzona na komputerze lub iCloud, będzie to zawierać Apple Watch Dane i jeśli Apple Watch została skonfigurowana dla członka rodziny, kopia zapasowa danych jest tworzona bezpośrednio na iCloud.

Czy napotkałeś ten problem na swoim? Apple Watch? Czy zostało to naprawione w tej nowej aktualizacji? Daj nam znać dalej Twitter na @appleosophy

Bądź na bieżąco z najnowszymi Apple wiadomości w Appleosophy i śledź nasz kanał informacyjny Telegram tutaj. Dołącz do społeczności Appleosophy na Telegramie tutaj.