Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Apple ogłasza zupełnie nowego iPada Air 10.5 i iPada Mini z Apple Ołówek

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Apple ogłasza zupełnie nowego iPada Air 10.5 i iPada Mini z Apple Ołówek

Apple ogłosiła dzisiaj wprowadzenie dwóch nowych iPadów, iPada Air i iPada Mini, które odświeżą istniejącą ofertę iPadów. iPad Mini jest wyposażony w 7.9-calowy ekran i smuklejsza konstrukcja, podczas gdy iPad Air ma większy ekran 10.5-calowy ekran. Oba iPady obsługują pierwszą generację Apple Pencil i zaczynają się od 399 dolarów za iPada Mini i 499 dolarów za iPada Air.

iPad Air ma ultracienką konstrukcję z 10.5-calowy wyświetlacz z chipem A12 Bionic AppleNeural Engine, który zapewnia 70-procentowy wzrost wydajności i dwukrotnie większą wydajność graficzną. Jest wyposażony w zaawansowany wyświetlacz Retina z AppleTechnologia True Tone i wsparcie dla pierwszej generacji Apple Ołówek. Można powiedzieć, że nowy iPad Air w dużej mierze przypomina poprzedni model, z wyjątkiem zwiększenia rozmiaru wyświetlacza. Jeśli chodzi o resztę specyfikacji, jest taki sam jak starszy model i jest wyposażony w TouchID do uwierzytelniania, port Lightning do ładowania i przesyłania danych oraz 3Gniazdo audio 0,5 mm. Jeśli chodzi o aparat, specyfikacje są podobne do starszego modelu, z aparatem 8 MP z tyłu, który może nagrywać w rozdzielczości 1080p, oraz aparatem 7 MP z przodu do rozmów FaceTime i selfie.

Z drugiej strony iPad Mini otrzymuje poważną aktualizację dzięki nowemu chipowi A12 Bionic, który twierdzi, że poprawia prędkość działania nawet trzykrotnie i prędkość grafiki nawet dziewięciokrotnie. Podobnie jak iPad Air, iPad Mini również jest wyposażony w tę funkcję AppleTechnologia True Tone i wsparcie dla pierwszej generacji Apple Ołówek. To uaktualnienie firmy oznacza piątą generację iPada Mini, który został wcześniej odświeżony w 2015 roku.

Phil Schiller powiedział:

Ceny i dostępność iPada Mini i iPada Air

Zupełnie nowe iPady Mini i iPad Air są dostępne w trzech kolorach: srebrnym, gwiezdnej szarości i złotym oraz w dwóch konfiguracjach pamięci: 64 GB i 256 GB. Model iPada Mini Wi-Fi kosztuje 399 dolarów, natomiast model Wi-Fi + Cellular kosztuje 529 dolarów. Z drugiej strony model iPada Air wyposażony wyłącznie w Wi-Fi kosztuje 499 dolarów, a model Wi-Fi + Cellular – 629 dolarów. Oba iPady są dostępne na Appleoficjalna strona internetowa firmy, sklepy detaliczne offline i wybrani przewoźnicy.

Jeśli chodzi o Indie, iPad Mini Wi-Fi i Wi-Fi + Cellular kosztują odpowiednio 34 900 i 45 900 rupii, a iPad Air Wi-Fi i Wi-Fi + Cellular kosztują odpowiednio 44 000 i 55 900 rupii. Urządzenia będą dostępne w Indiach od przyszłego tygodnia. Oprócz dwóch nowych iPadów, Apple sprzedaje także swoje akcesoria, czyli pierwszą generację Apple Ołówek za 1000 zł 8,500, inteligentna klawiatura z ponad 30 układami językowymi dla iPada Air 10.5 za 13 900 rupii poliuretanowe inteligentne nakładki w kolorach Charcoal Grey, White, Pink Sand i Papaya dla iPada Mini za 5 rupii 3500, a za iPada Air w cenie Rs 3,700.

Kup iPada Mini (2019)

Table of Contents