Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Apple: Ogłoszono najlepsze aplikacje i gry roku 2023

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Apple: Ogłoszono najlepsze aplikacje i gry roku 2019

Kontynuując trend świętowania najlepszych aplikacji i gier roku, Apple zaprezentowała dziś listę „Najlepszych” aplikacji i gier na różnych platformach. Gigant z Cupertino mówi: „”

W tym roku wśród aplikacji, które wyznaczyły trend i znalazły się na liście Trendów aplikacji roku, znalazły się aplikacje, które uprościły opowiadanie historii. Aplikacje te oferują swoim użytkownikom możliwość lepszego wyrażania siebie poprzez wspomnienia, zdjęcia i głos. Niektóre z tych aplikacji to Anchor, Canva, Unfold, Steller, Spark Camera, Over i Wattpad. Podobnie w przypadku trendu roku w grach pojawiło się więcej przeróbek i hołdów popularnych i ukochanych serii z przeszłości. Jednak pomimo przeróbek, gry te zostały przeprojektowane z lepszą rozgrywką, zachowując jednocześnie ich wygląd retro. Niektóre z tych gier to Mario Kart Tour, Dr. Mario World, Minecraft Earth, Pokemon Masters, Call of Duty i inne.

Mówiąc o najlepszych aplikacjach i grach roku 2019, mamy wyjątkowego zwycięzcę w obu aplikacjach i grach na każdą platformę (iPhone, iPad, Mac i Apple TELEWIZJA).

Najlepsza aplikacja i gra na iPhone’a w roku 2019

The Kamera widmowa (od Lux ​​Optics) zostaje uznana za najlepszą aplikację roku na iPhone’a. Spectre Camera to aplikacja aparatu oparta na sztucznej inteligencji, która umożliwia użytkownikom wykonywanie zdjęć z długim czasem naświetlania. W połączeniu z bardzo wydajnymi aparatami iPhone’a, aplikacja w pełni wykorzystuje moc obliczeniową telefonu, aby umożliwić użytkownikom robienie zdjęć z długim czasem naświetlania, co w innym przypadku nie byłoby możliwe w przypadku standardowej aplikacji aparatu (z wyjątkiem nowej serii iPhone’a 11).

W kategorii gier, Niebo: Dzieci Światła (od thatgamecompany) otrzymuje nagrodę dla najlepszej gry roku na iPhone’a. W grze gracze latają przez piękne i malownicze krajobrazy, aby pomóc niebiańskim istotom znaleźć drogę z powrotem do niebios.

Rekommenderad:  Dodatki do Gmaila: jak dodawać i usuwać, 8 Najlepsze na 2023 rok

Najlepsza aplikacja i gra na iPada w roku 2019

Z iPadem, Apple zawsze przesuwa granice tego, co mogą osiągnąć twórcy cyfrowi. A wraz z wprowadzeniem nowych i niedrogich iPadów z Apple Obsługa ołówka, coraz więcej twórców zaczyna używać iPada jako podstawowego narzędzia. Opierając się na tym, twórcy aplikacji wykorzystują i oferują liczne funkcje w aplikacji, aby zapewnić jak najbardziej realne wrażenia. Jedna z takich aplikacji pochodzi od firmy Moleskine Srl. Zwany Przepływ przez Moleskineaplikacja na iPada umożliwia użytkownikom pełne wykorzystanie możliwości Apple Ołówek, rysuj i szkicuj cyfrowo, z doświadczeniem, które nie odbiega zbytnio od prawdziwego doświadczenia rysowania.

Kolejną rzeczą, do której wielu użytkowników używa iPada, są gry. A w tym roku Hiperlekki włóczęga (od Abylight SL) otrzymuje nagrodę dla najlepszej gry roku na iPada. Hyper Light Drifter to pełna akcji gra o przetrwanie, która na nowo przeżywa nostalgię za klasycznymi 16-bitowymi grami przygodowymi.

Najlepsza aplikacja i gra na Maca w roku 2019

AppleMac z biegiem lat staje się coraz potężniejszy i powoli sprawdza się jako profesjonalna maszyna, która poradzi sobie z większością zadań, jakie przed nim postawisz. Użytkownicy korzystają z mocy obliczeniowej swojego komputera Mac i korzystają z szerokiej gamy aplikacji w sklepie App Store, aby wykonywać swoją pracę. Jedną z takich aplikacji jest Wydawnictwo Affinity (od Serif Labs), która została nagrodzona tytułem najlepszej aplikacji na komputery Mac w tym roku. Affinity Publisher, jak sama nazwa wskazuje, to profesjonalne oprogramowanie wydawnicze, które oferuje wydawcom różnorodne funkcje umożliwiające tworzenie najlepszych układów ich publikacji.

Chociaż komputer Mac nie jest preferowanym wyborem do grania, istnieje kilka gier, z których użytkownicy mogą nadal korzystać w wolnym czasie. The GRIS (od Devolver / Nomada Studio) jest jednym z takich tytułów, który otrzymuje tytuł najlepszej gry na komputery Mac w tym roku. Gra jest platformówką z łamigłówkami, z piękną grafiką i wciągającymi łamigłówkami, które zapewniają wciągające wrażenia.

Rekommenderad:  Jak mogę włączyć aplikację Medibang?

To, co najlepsze Apple Aplikacja i gra telewizyjna na rok 2019

Odkrywcy (z The Explorers Network) to najlepsza aplikacja telewizyjna tego roku. Umożliwia ogromnej społeczności odkrywców, naukowców i artystów spotkanie się i stworzenie kompleksowej wizualnej inwentaryzacji świata za pomocą zdjęć i filmów.

Jeśli chodzi o najlepszą grę telewizyjną roku, to Cudowny chłopiec: Smocza pułapka (z DotEmu) plasuje się na szczycie listy. Gra jest przygodową platformą akcji i stanowi remake popularnej gry Wonder Boy III: The Dragon’s Trap z lat 80., z lepszą animacją i zmienioną ścieżką dźwiękową.

To, co najlepsze Apple Gra zręcznościowa roku

Apple udostępnił swój najnowszy serwis gier, Apple Arcade, kilka miesięcy temu. I przez ten okres udało mu się sprostać oczekiwaniom użytkowników. Dodając do swojej listy najlepszych aplikacji i gier, firma nagradza także najlepszą grę na platformie, czyli Dzikie serca Sayonary (od Simogo). Chociaż na platformie dostępnych jest ponad 100 gier, Sayonara Wil Hearts pozostawia po sobie ślad piękną grafiką i wciągającą ścieżką dźwiękową.

Oprócz tytułu Najlepsze aplikacje i gry, Apple opublikowała także listę najczęściej pobieranych aplikacji i gier w roku 2019.

Najlepsze bezpłatne aplikacje

 1. YouTube
 2. Instagram
 3. Snapchat
 4. TIK Tok
 5. Posłaniec

Najlepsze płatne aplikacje

 1. FaceTime
 2. Gorące harmonogramy
 3. Pogoda na ciemne niebo
 4. Cudowne tygodnie
 5. Funkcja AutoSleep Śledź sen na zegarku

Podobnie, oto najlepsze gry, podzielone na bezpłatne i płatne.

Najlepsze darmowe gry

 1. Wycieczka Mario Kartami
 2. Kolorowy guz 3D
 3. aquapark.io
 4. Call of Duty: Mobilne
 5. BitLife

Najlepsze płatne gry

 1. Minecrafta
 2. Heads-up!
 3. Plaga Inc.
 4. Bloons TD 6
 5. Kreska geometrii

Apple twierdzi, że jej App Store to najbezpieczniejszy i najbardziej tętniący życiem rynek aplikacji na świecie, oferujący ponad pół miliarda aplikacji, które zarobiły twórcom na całym świecie 120 miliardów dolarów.

Rekommenderad:  Apple Aby zaoferować opcje wideo 4K 120 i 240FPS na telefonie iPhone 12