Apple Oryginalny iPhone został wprowadzony na świat przez Steve'a Jobsa trzynaście lat temu

W całej historii technologii pojawił się sprzęt, który zaznaczył pokolenia. IPhone z Apple niewątpliwie jeden z nich… Dzisiaj dzień 9 Od stycznia 2020 roku, 13 lat temu, oryginalny model został wprowadzony na świat przez Steve'a Jobsa.

Od tego czasu ten smartfon otworzył drzwi wielu urządzeniom, które podążyły śladem iPhone'a 2G i zmieniły świat. Od momentu pojawienia się smartfona sposób, w jaki wchodzimy w interakcje z technologią, zmienił się dramatycznie!

Apple  Oryginalny iPhone został wprowadzony na świat przez Steve'a Jobsa trzynaście lat temu

To był dzień 9 od stycznia 2007 r., dokładnie 13 lat temu, że Apple pokazał światu, co było jednym z jego największych dzieł. IPhone, którego wszyscy tak dziś znają, oznaczał zmianę na wielu poziomach, od interfejsu do funkcji telefonu.

Sześć miesięcy po prezentacji został ostatecznie sprzedany i obecnie ma ponad miliard egzemplarzy sprzedanych na całym świecie. Do tej pory jest to najbardziej udany produkt Apple.

Apple  Oryginalny iPhone został wprowadzony na świat przez Steve'a Jobsa trzynaście lat temu

Historia iPhone'a zaczyna się 9 Styczeń 2007. Steve Jobs, założyciel Apple i jego wieczny CEO, wyszedł na scenę Macworld przedstawić publicznie urządzenie, które na zawsze zmieni historię technologii. Z pewnością przez długi czas Steve Jobs czekał na ten dzień.

Prezentacja oryginalnego iPhone'a autorstwa Steve'a Jobsa…

To dzięki swemu golfowi, charakterystycznym dżinsom i białym tenisówkom Steve Jobs mógł ponownie odcisnąć swoje piętno na świecie. Ale tym razem było inaczej… To nie był „tylko” inny komputer lub inna wersja tego znanego iPod. Jobs przyniósł nam oryginalnego iPhone'a, którego efektów nie można wyrazić słowami.

Nie spałam mrugnąć ostatniej nocy…

| Steve Jobs

Według raportów Steve Jobs powiedział, że po pojawieniu się iPhone'a świat nigdy nie będzie taki sam. I jak miał rację…

Steve Jobs iPhone 2G

Dziedzictwo…

Nie można nie zauważyć wpływu iPhone'a na wszystkie kultury i społeczeństwa, zarówno zachodnie, jak i wschodnie. Przede wszystkim utorował drogę większej liczbie producentów smartphones. The smartphones Android, zwłaszcza we wczesnych latach, rozwijał się w formach stworzonych przez iPhone'a.

Obecnie iPhone nie jest prezentowany w styczniu, ale w słynnym Keynote we wrześniu. Konkurencja jest silniejsza, a smartfon Apple To już nie jest punkt odniesienia pod każdym względem… Mimo to firma Tima Cooka nadal produkuje jedne z najlepszych smartphones dzisiaj!

Z drugiej strony, ile iPhone'ów posiadałeś? Czy ktoś ma iPhone'a 2G, oryginał? Jeśli masz doświadczenie, udostępnij je w komentarzach!

Pplware był z tobą, gdy pierwszy smartfon z Apple zostało przedstawione… Sprawdź to!