Apple potwierdzając harmonogram WWDC 2020, głównym przemówieniem będzie 22 czerwca

Od miesięcy wiemy, że WWDC 2020 odbędzie się w czerwcu z „zupełnie nowymi formatami online”, ale poza tym Apple nie podał wiele szczegółów na tegorocznej konferencji programistów. Dzisiaj się zmieniło.

Apple dzisiaj potwierdził podstawowy harmonogram WWDC 2020, w tym Keynote wydarzenia specjalnego, które odbędzie się o 22:00 PDT 22 czerwca. Będzie nadawany w dniu Apple.com, który Apple Aplikacja telewizyjna, która Apple Aplikacje dla programistów oraz YouTube.

„The Apple Worldwide Developers Conference rozpoczyna się od nowych ekspozycji, inspiracji i możliwości dalszego tworzenia najbardziej innowacyjnych aplikacji na świecie ”. Apple słowa. „Dołącz do społeczności programistów na całym świecie, aby przyjrzeć się przyszłości Apple platforma, prosto z Apple Park. „

Chociaż WWDC jest wydarzeniem skoncentrowanym na programistach, myśl przewodnia była ekscytująca nawet dla tych z nas, którzy nie byli. Apple zwykle zapewnia podgląd następnej ważnej wersji iOS oraz kilka nowych funkcji, które należy uwzględnić. Jednak tegoroczny WWDC może być w nowym formacie online Apple podczas tej przemowy wciąż mogę zobaczyć iOS 14 i iPadOS 14.

Po twoim wystąpieniu Apple będzie gospodarzem Platforms State of Union 22 czerwca 2: 00 pm PDT. Następnie w dniach 23–26 czerwca odbędzie się ponad 100 sesji inżynieryjnych z filmami technicznymi i projektowymi stworzonymi przez Apple inżynierowie pomagający programistom w tworzeniu aplikacji. Apple zaoferuje również 1-do-1 Twórcy laboratorium z terminami dla przełożonych, którzy chcą bardziej szczegółowych wskazówek.