Apple potwierdził, że pojawienie się nowego iPhone’a 12 na rynku zostanie przełożone

W ostatnich tygodniach iPhone 12 wywołał wiele dyskusji. Oprócz wszystkich plotek i pierwszych rzekomych zdjęć tego smartfona, najczęściej omawianym tematem jest data premiery i pojawienie się na rynku.

Czy prezentacja będzie zgodna ze standardami Apple w przypadku tej premiery prawda jest taka, że ​​nastąpi zmiana w jej wejściu na rynek. THE Apple potwierdził teraz, że ten moment zostanie przesunięty i że iPhone 12 trafi na rynek później.

iPhone Apple odłożyć rynek październikowy

Plotki opóźniają iPhone’a 12

Data pojawienia się nowego iPhone’a na rynku nie jest jeszcze znana, ale kilka tygodni temu, jeśli dowody wskazują, że nastąpi to później, głównie z powodu wszystkich problemów produkcyjnych, które miały i mogą mieć Chiny.

Przedstawiono wiele dowodów, a nawet firmy takie jak Qualcomm przyszły, aby pokazać to, co wydawało się oczywiste dla wszystkich. Nastąpi opóźnienie w stosunku do tego, co normalne, ale bez kwantyfikacji tego opóźnienia ani jego rzeczywistych przyczyn.

Apple potwierdzone opóźnienie w smartfonie

Podczas prezentacji wyników finansowych potwierdzono Apple a nawet opóźnienie, które będzie. To był dyrektor finansowy Apple, Luca Maestri, co ujawniło, że firma spodziewa się, że sprzęt będzie dostępny kilka tygodni później.

Więc patrząc na co Apple w zeszłym roku iPhone 12 trafi na rynek już po wrześniu. Marka już odłożyła premierę zeszłorocznego modelu na 2019 rok, rozpoczynając sprzedaż pod koniec września.

Apple potwierdził, że pojawienie się nowego iPhone'a 12 na rynku zostanie przełożone 1

Nie podano powodu zmiany

Nawet jeśli nie podano uzasadnienia dla tego opóźnienia, przyczyny muszą być poza kontrolą Apple. Problemy z łańcuchami dostaw zmuszą giganta z Cupertino do zmiany harmonogramu.

W rzeczywistości nie jest to pierwszy raz Apple jest zmuszony odłożyć start. Kiedy wprowadziła iPhone’a X w 2017 roku, marka wprowadziła go do sprzedaży dopiero w październiku, długo po iPhonie 8. Również iPhone XR został wprowadzony we wrześniu (2018) i pojawił się w październiku, rzekomo z powodu problemów w produkcji ekranów LCD.