Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Apple Prezentuje aktualizacje MacBooka Pro podczas WWDC 2023

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Apple Prezentuje aktualizacje MacBooka Pro podczas WWDC 2017

Zgodnie z oczekiwaniami, Applena corocznej konferencji programistów (WWDC) odbywającej się w San Jose ogłosiła niewielkie ulepszenia wydajności swoich MacBooków z najnowszymi procesorami i szybszymi dyskami SSD. Niestety reszta pozostała taka sama, bez żadnych zmian.

12-calowe MacBooki i MacBooki Pro z paskiem TouchBar i bez niego zostaną wzbogacone o najnowsze procesory Intel siódmej generacji Kaby Lake. Co więcej, te nowe ultrabooki będą także wyposażone w o pięćdziesiąt procent szybszą pamięć. Dodatkowo 15-calowy MacBook Pro jest modernizowany o lepsze karty graficzne. Wszystko to będzie dostępne już dziś. Ceny 12-calowego MacBooka będą zaczynać się od 1299 dolarów, 13-calowego MacBooka Pro bez paska dotykowego również od 1299 dolarów, 13-calowego MacBooka Pro z paskiem dotykowym od 1799 dolarów, a 15-calowy MacBook Pro będzie zaczynał się od 2399 dolarów. Niestety, nie podnieśli maksymalnej pojemności pamięci RAM.

Przypomnę, Apple ogłosił wprowadzenie nowych MacBooków Pro w październiku ubiegłego roku. Te nowe komputery mają na górze wrażliwy na dotyk pasek, który rozpoznaje kontekst i zastępuje rząd funkcji fizycznych. Gładzik również został znacząco ulepszony, a jego rozmiar został radykalnie zwiększony w nowych MacBookach Pro. Wszystkie są wyposażone wyłącznie w porty USB typu C, dlatego przygotuj się na dużą inwestycję w klucze sprzętowe.

Table of Contents