Apple promuje „slofie” iPhone'a 11 w nowych reklamach

Wygląda na to, że Apple W każdym razie stara się nie tylko promować slofie swojego aparatu iPhone 11, ale nie tylko rejestruje markę, ale także chce sprzedawać jeszcze więcej dzięki nowej serii filmów promocyjnych.

Jeśli nadal nie wiesz, termin Slofie został wydany przez Apple jako pomysł na promowanie swojego selfie w zwolnionym tempie z iPhone'a 11. Przedni aparat iPhone'a 11 może nagrywać wideo w zwolnionym tempie, innowacyjny pomysł, który firma Cupertino zdecydowała się opatentować – termin – być może zakładając, że to Byłoby bardziej znane niż jest.

Prawda jest taka Apple Opatentował markę „slofie” tylko dla nich i nadal nalega na nią w swoich ostatnich i zabawnych filmach reklamowych, w których zachęca swoich klientów do korzystania z przedniej kamery.

Aparat autoportretów iPhone'a 11 różni się od poprzednich, ponieważ ma aparat, który nagrywa z prędkością 120 klatek na sekundę, czyli 120 klatek na sekundę, co pozwala na nagrywanie w zwolnionym tempie, stąd nazwa opatentowana slofi przez Apple.

„Przedstawiam cię w slofie. Wszystko wygląda fajniej przy 120 fps, nawet jeśli mówisz tylko o serze, machasz lub potrząsasz włosami na wietrze. A teraz możesz dodać więcej wszystkiego do swoich selfie dzięki nowej kamerze TrueDepth 12MP. Wystarczy obrócić iPhone'a w poziomie, a aparat automatycznie pomniejszy się, by zmieścić więcej. ”

Wśród serii filmów opublikowanych przez Apple Pokazuje, jak robić nagrania w grupowym slofi, z bardzo zabawnym pomysłem i reprezentacją.

Przenieś selfie grupowe na wyższy poziom dzięki niesamowitemu spowolnieniu na przednim aparacie iPhone'a 11.

Dostępne również na iPhone'a 11 Pro i Pro Max.

Kolejny film opisuje, jak iPhone 11 może uchwycić slofie w deszczu, pokazuję wszystkie możliwości przedniej kamery terminala Apple.

Apple zarejestrował markę „Slofie” we wrześniu 2019 roku, aby w konkursie nie przyznano terminu, który oprócz reklam nie spowodował wystarczającego hałasu. Poczekaj, co będzie kolejnym krokiem firmy i jak zamierza wykorzystać tę funkcję w swoim nowym iPhonie 11.