Apple przedstawia program WWDC 2020, w tym wydarzenie specjalne 22 czerwca

Apple przedstawia program WWDC 2020, w tym wydarzenie specjalne 22 czerwca 1

Keynote wydarzenia specjalnego 22 czerwca, godz. 18.00

Odkryj nowe i ekscytujące innowacje i aktualizacje, które dotrą na wszystkie platformy Applepod koniec tego roku. Główne przemówienie będzie nadawane bezpośrednio z Apple Parkuj przez apple.com, aplikację Apple Deweloper, strona Apple Deweloper, aplikacja Apple TV i YouTube, i będą również dostępne do odtwarzania na żądanie po zakończeniu transmisji.

Dla widzów w Chinach sesja główna będzie transmitowana w Tencent, iQIYI, Bilibili i Youku.

Platformy o stanie Unii – 22 czerwca, godz. 22.00

Słuchaj bezpośrednio od liderów inżynierii w Apple jednocześnie zagłębiając się w najnowsze osiągnięcia na iOS, iPadOS, macOS, tvOS i watchOS. Stan Unii będzie dostępny na żądanie za pośrednictwem aplikacji Apple Deweloper i strona internetowa Apple Deweloper. Będzie również dostępny do odtwarzania w Tencent, iQIYI, Bilibili i YouKu, dla widzów w Chinach.

Ponad 100 sesji inżynieryjnych, 23-26 czerwca

Od 23 czerwca programiści będą mogli dowiedzieć się, jak tworzyć następną generację aplikacji za pomocą ponad 100 sesji technicznych i skoncentrowanych na projektach, prowadzonych przez inżynierów z Apple. Filmy będą publikowane codziennie o godzinie 18:00 i będą dostępne w aplikacji Apple Deweloper na iPhonie, iPadzie i Apple Telewizja, a także na stronie internetowej Apple Deweloper.

Wszystkie nowe fora Apple Deweloper, Nowy projekt, 18 czerwca

Nowe fora programistów pod adresem Apple połączy społeczność programistów z ponad 1000 inżynierów z Apple, aby odpowiadać na pytania i brać udział w dyskusjach technicznych. Od pierwszego dnia WWDC każdy może wyszukiwać i przeglądać następujące dyskusje na forum oraz członków programu dla programistów Apple będą mogli zadawać własne pytania i uczyć się bezpośrednio od ekspertów Apple.

1-na-1 Laboratoria programistów (po uzgodnieniu) – 23-26 czerwca

Programiści będą mogli poprosić o spotkanie z inżynierami Apple które pomogły zbudować najnowsze osiągnięcia na platformach Apple, oferując indywidualne wskazówki techniczne i szczegółowe informacje na temat wdrażania nowych funkcji.

Laboratoria programistów będą otwarte dla członków programu Apple Deweloper, ponieważ przestrzeń jest dostępna. 16 czerwca Apple wraz z programistami z całego świata świętować będzie wraz z ogłoszeniem finalistów konkursu Swift Student Challenge, który będzie okazją dla uczniów w każdym wieku do wykazania zamiłowania do kodowania poprzez stworzenie własnego placu zabaw Swift.

Zachęcamy programistów do pobrania aplikacji Apple Deweloper, w którym dodatkowe informacje z WWDC20 zostaną udostępnione przed 22 czerwca. Informacje zostaną również udostępnione w Internecie Apple Deweloper i e-mailem.