Apple TV + dodaje ekscytujący izraelski thriller szpiegowski do swojej oferty

Apple TV + dodaje ekscytujący izraelski thriller szpiegowski do swojej oferty 1

Apple idzie z tym wszystkim Apple TV + usługa przesyłania strumieniowego. Firma współpracuje z dużymi dostawcami treści, takimi jak HBO, ale produkuje również własne wysokiej jakości treści, aby przyciągnąć widzów. Najnowszym dodatkiem do jego oferty jest Teheran, thriller szpiegowski od izraelskiego nadawcy Kan that Apple pomoże w koprodukcji.

Fabuła?

Izraelsko-irański thriller koncentruje się na Tamar Rabinyan, granej przez aktorkę Niv Sultan. Rabinyan jest hakerem komputerowym i tajnym agentem dla izraelskiej organizacji wywiadowczej Massad. W ośmioczęściowej serii Rabinyan wraca do swojego miejsca urodzenia w Teheranie, stolicy Iranu, z misją wyłączenia irańskiego reaktora jądrowego.

Misja Rabinyan kończy się niepowodzeniem, a ona zostaje zbuntowana. Jest zmuszona ukrywać się z irańskimi aktywistami, którzy sprzeciwiają się istniejącemu reżimowi.

Podczas pobytu w podziemiu zanurza się w swoim irańskim dziedzictwie i zakochuje się w irańskim działaczu, w którym gra Ojczyzna aktor Navid Negahban.

Kontynuując misję, musi ukryć się przed swoim wrogiem, irańskim oficerem bezpieczeństwa Farazem Mehmetem, w którym gra Człowiek z żelaza aktor Shaun Toub.

Zgodnie z terminem i różnorodnością Apple będzie koprodukować tę serię wraz z wieloma innymi firmami produkcyjnymi, w tym Donna Productions Shula Spiegel Productions i Paper Plane Productions.

Nie wiadomo, kiedy serial zadebiutuje na AppleTV +, ale prawdopodobnie wkrótce.

Z powodu pandemii koronawirusa filmowanie we wszystkich aktualnych programach telewizyjnych dobiegło końca. W rezultacie, Apple a inni producenci treści starają się wypełnić istniejące przedziały czasowe nowymi i ekscytującymi materiałami. The Apple-branded service wciąż pokazuje nowe i oryginalne treści nagrane przed przerwą koronawirusa. Firma podpisuje również umowy licencyjne, aby pokazać istniejące programy, takie jak Fraggle Rock jako sposób na rozszerzenie katalogu pokazów.

Apple TV + to płatna subskrypcja, która kosztuje $40,99 miesięcznie. Klienci mogą jednak otrzymać roczną bezpłatną subskrypcję przy zakupie wybranych Apple urządzenia.