Apple TV +: Wszystko, co musisz wiedzieć

Obecnie istnieje wiele usług przesyłania strumieniowego pochodzących z wielu różnych firm. Mamy Amazon Prime Videos, Netflix, Hulu, HBO Go i wiele innych.

Twórca iPhone'ów nie mógł zostać pominięty na tym, jakkolwiek podobna jest jego platforma, Apple TV + przyszedł dość późno w porównaniu do konkurentów. Niedawno został wypuszczony na rynek w Brazylii w bardzo przystępnej cenie, szczególnie w porównaniu z ceną jego rywali.

W tym artykule przyjrzymy się temu, co to jest, jak to działa i czy warto, abonament użytkownika, na usługi tej firmy.

1. Jaka jest usługa?

A Apple TV + to najnowsza platforma strumieniowania filmów i seriali na rynku, opracowana przez Apple. Został oficjalnie ogłoszony po miesiącach plotek 25 marca 2019 r., A jego międzynarodowa premiera odbyła się 11.01 w ponad 100 krajach, w tym w Brazylii.

„Szerokość =” 610 ”wysokość reklamy =„ 343 ”src =„ https://www.apptuts.com/wp-content/uploads/2019/11/Ad-Apple-TV.jpg "/></p>
<p>Nawet przy tak niedawnej premierze ma już miliony subskrybentów, którzy średnio spędzili ponad godzinę na każdej usłudze, co jest doskonałym znakiem dla firmy i pomaga zapewnić ciągłość oferowanej serii.</p>
<p>Kosztuje skromną cenę R $ 999 miesięcznie w naszym kraju, co jest okazją, biorąc pod uwagę, że w Stanach Zjednoczonych kosztuje $ 499 USD miesięcznie, a abonament daje dostęp do maksymalnie 5 Ludzie oprócz ciebie. Platforma oferuje również bezpłatny okres próbny wynoszący 7 dni przed dokonaniem jakichkolwiek płatności.</p>
<p>Możesz także subskrybować studentów college'u w serwisie muzycznym Apple Muzyka i zyskaj dostęp do Apple TV + bez płacenia nic więcej. A biorąc pod uwagę, że ten plan usługi muzycznej kosztuje tylko $ 8, 50, nie ma powodu, aby z tego nie korzystać.</p><div class='code-block code-block-3' style='margin: 8px auto; text-align: center; display: block; clear: both;'>
<div data-ad=

Firma ma świetną ofertę, w której kupując nowy iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV lub Mac w najnowszej wersji iOS, iPadOS, tvOS lub macOS z Apple lub autoryzowanego dystrybutora, uzyskaj bezpłatny rok dostępu do nowej usługi. Na aktywację darmowego roku masz trzy miesiące od zakupu.

2. Katalog

A Apple TV + oferuje w swoim katalogu tylko oryginalne programy, wszystkie dostępne w rozdzielczości 4K z dźwiękiem Dolby Atmos wyprodukowanym i licencjonowanym przez siebie. Apple. Obiecuje comiesięczne wydawanie nowych treści, dzięki czemu użytkownik nigdy nie pozostanie bez tego, co obejrzeć, i umożliwia pobieranie w trybie offline wszystkich oferowanych mediów.

Niektóre z oferowanych serii są wymienione poniżej wraz z ich streszczeniami.

Morning Show to prawdopodobnie program, który firma reklamowała najwięcej i nie bez powodu, ponieważ zawiera znakomitych aktorów i aktorek, takich jak Jennifer Aniston, Steven Carell i Reese Witherspoon. Opowiada o tym, jak kotwica telewizyjna radzi sobie z rezygnacją 15-letniego partnera i jak zmienia sposób pracy.

Katalog Apple TV +

See to seria osadzona w dystopijnej przyszłości, w której wirus spustoszył ludzkość i który przeżył jest ślepy przez pokolenia. Jednak w jednym plemieniu rodzą się bliźniaki, które widzą i są prześladowane przez królową innego. W obsadzie występuje Jason Momoa i Alfre Woodard.

Gdyż cała ludzkość osadzona jest w alternatywnym wszechświecie, gdzie inaczej niż tutaj, Związek Radziecki wygrał wyścig kosmiczny i jako pierwszy umieścił człowieka na Księżycu, wydarzenie zwane Czerwonym Księżycem. To pokazuje, jak by to było, gdyby USA i Związek Radziecki przeprowadziły nowy wyścig kosmiczny.

Dickinson to XIX-wieczny serial o dojrzewaniu młodej Emily Dickinson (granej przez Hailee Steinfeld) i jej walce o bycie wysłuchanym i szanowanym w bardzo humorystycznych odcinkach, trwających około pół godziny każdy.

Helpsters to seria lalek zaprojektowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, wcześnie uczących najbardziej podstawowych koncepcji programistycznych. Jest produkowany przez ten sam zespół, który stworzył Sesame Street.

Ghost Writer to ponowne uruchomienie serii o tej samej nazwie z początku lat 90. XX wieku; To przygodowa seria dla dzieci, w której gdy duch zaczyna nawiedzać lokalne księgarnie i biblioteki i wprowadzać fikcyjne postacie do prawdziwego życia, czworo dzieci zbiera się, aby rozwiązać tę tajemnicę.

Katalog Apple TV +

Oprócz nich istnieje kilka innych seriali i filmów, które są również dostępne w serwisie i inne, które są już zaplanowane do wydania: możesz obejrzeć The Elephant Queen i Snoopy in Space; Hala będzie dostępna 22 listopada, a serie Sługa i Prawda zostaną powiedziane odpowiednio 26 listopada i 12 grudnia.

Dzięki początkowej popularności serwisu istnieje kilka nieoficjalnych źródeł, które informują, że cztery seriale zostały już odnowione na nowe sezony, chociaż tylko jeden z nich wydał wszystkie swoje odcinki podczas premiery, a reszta jest wzorowana na odcinku tygodniowym, po 3 pierwsze, które pojawiły się również na premierze.

Wszystkie treści są oferowane z aktorstwem głosowym i napisami w prawie 40 różnych językach, a także z napisami dla osób niedosłyszących. Posiada również opis audio w języku 8 języki

3. Wsparcie

A Apple TV + jest dostępny przede wszystkim na platformach firmowych: iOS, iPadOS, macOS i Apple TV, wszystkie w najnowszej wersji oprogramowania, a także mają wersję przeglądarki.

Kompatybilność Apple TV +

Oprócz tego działa również na różnych telewizorach Samsung Smart TV, urządzeniach Roku, Amazon Fire TV, na niektórych telewizorach LG Smart TV i obiecuje, że wkrótce będzie obsługiwać telewizory Smart TV VIZIO.

4. Konkurencja

Istnieje wiele stron internetowych do oglądania plików i seriali online. Najwięksi konkurenci Apple TV + to Netflix i Amazon Prime Video Pierwszy uważany jest za największą na świecie platformę do przesyłania strumieniowego filmów i seriali, z tysiącami filmów i seriali w swoim katalogu oraz ponad 150 milionami subskrybentów na świecie.

Drugi to konkurent firmy Amazon, który ma duży katalog produkcji stron trzecich i produkcji własnych. Ich liczba jest jednak mniejsza, więc ma to prawie wszystko w Netflix, ale nie jest odwrotnie.

Jeśli chodzi o ceny, Netflix jest zdecydowanie najdroższym ze wszystkich, a jego najtańszy plan kosztuje ponad dwukrotnie więcej niż inne usługi. Ma trzy plany, najbardziej podstawowy za 21,90 R $, średniozaawansowany, który pozwala oglądać do 2 ekrany za 32,90 R $ i najdroższy, który ma rozdzielczość UHD i pozwala na maksymalnie 4 ekrany za 45,90 R $.

Konkurencja Apple TV +

A Amazon Prime Video kosztuje tylko $ 790 po raz pierwszy 6 miesięcy i 14,90 R $ później, z dostępem do 3 jednoczesne ekrany. Ponadto użytkownik może nadal subskrybować Amazon Prime, który przybył do naszego kraju we wrześniu, za R $ 9, 90 miesięcznie, co obejmuje kilka innych rzeczy, w tym Amazon Najlepsza muzyka, najlepsze czytanie i darmowa wysyłka.

5. Jak korzystać z Apple TV +

Zacznijmy od rozmowy o tym, co musisz zrobić, aby subskrybować usługę: musisz mieć Apple ID Jeśli jeszcze go nie masz, musisz go utworzyć, co jest bardzo prostym procesem, który omówiliśmy w tym przewodniku, jak go utworzyć. Apple ID

Jeśli masz już taki, przejdź do oficjalna strona internetowa platformę, zaloguj się za pomocą Apple ID i kliknij „Rozpocznij bezpłatny okres próbny” i postępuj zgodnie z instrukcjami dostępnymi na stronie. Jeśli usługa Ci się nie podoba, możesz bardzo łatwo anulować test, zanim się skończy, i nie dokonasz żadnej płatności.

Jeśli kupiłeś produkt Apple ostatnio, gdy nowy iPhone 11 zyskał rok Apple TV +. Po wejściu na stronę i zalogowaniu się pojawi się ekran z napisem „Ciesz się wolnym rokiem”. Kliknij Kontynuuj i potwierdź „zakup”.

Teraz, gdy masz dostęp do usługi, prawdopodobnie będziesz chciał obejrzeć coś, co oferuje. Aby to zrobić, istnieje kilka różnych sposobów, w zależności od używanego urządzenia.

Jeśli korzystasz z iPhone'a, iPada, iPoda Touch, Maca lub Apple TV, otwórz aplikację TVkliknij „Obserwowanie”gdzie pokażesz wszystkie serie, które musisz obejrzeć lub kliknąć „Co obejrzeć” lub wybierz, co chcesz obejrzeć i kliknij Zagraj w odcinek lub przejdź na dół strony i kliknij chmurę pobierania, aby obejrzeć offline.

Aby oglądać z dowolnej przeglądarki, przejdź do strona główna usługikliknij „Zaloguj się” w prawym górnym rogu ekranu zaloguj się za pomocą Apple ID i kliknij Zagraj w odcinek zacząć oglądać lub wejść „Przejdź do programu” aby zobaczyć więcej informacji o serii.

Jak korzystać Apple TV +

Usługa tworzenia iPhone'ów oferuje także możliwość kontroli rodzicielskiej, aby ograniczyć oglądanie przez maluchy. Aby to zrobić, przejdź do strony platformy, zaloguj się, kliknij swoją „Count” w prawym górnym rogu kliknij Ustawienia konta w menu, które zostanie otwarte. Następnie skonfiguruj, jak chcesz.

A Apple TV + został stworzony z myślą o tym, że możesz uzyskać dostęp do treści na dowolnym kompatybilnym urządzeniu i oglądać dokładnie tam, gdzie zostało przerwane. Aby to zrobić, trzeba „Pauza” co widzisz i na innym urządzeniu kliknij serię, która jest w opcji „Obserwowanie”.

Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji, po prostu kliknij swoje konto w prawym górnym rogu ekranu głównego. Apple TV +, w Korekty konta idź na dół strony, na której będziesz mieć „Zarządzaj”. Kliknij na to w „Anuluj subskrypcję” i potwierdź. Jeśli anulujesz rok, w którym wygrałeś za darmo, nie możesz go ponownie aktywować ani zarobić kolejnego.

6. Udostępnianie rodziny

Z Apple TV + możesz oglądać do 6 jednocześnie za pomocą znanego narzędzia do udostępniania z 6 różne połączone konta. Cena planu jest taka sama, niezależnie od tego, czy to narzędzie jest aktywne, czy nie.

Aktywacja jest dość prosta, ale pamiętaj, że możesz być tylko w grupie rodzinnej. Aby go utworzyć smartphoneskliknij „Ustawienia, w twoim imieniu, w „Udostępnianie rodziny” i w „Zacznij korzystać”; już na komputerze Mac przejdź do menu „Apple„, „Preferencje systemowe” i w „Udostępnianie rodziny”. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Udostępnianie rodziny Apple TV +

Aby dodać członków do grupy rodzinnej, musisz wykonać te same kroki powyżej, przejdź do „Udostępnianie rodziny” i kliknij na to „Dodaj znajomą”

7. Rozwiązywanie problemów

Jeśli masz problem, możesz podjąć pewne kroki, aby go rozwiązać.

Najpierw spróbuj się wylogować Apple Identyfikator i ponowne logowanie, jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z pobieraniem. Po drugie, uruchom ponownie lub sformatuj kompatybilne urządzenie, a na koniec upewnij się, że funkcja Home Sharing jest skonfigurowana poprawnie. Jeśli to nie zadziała, skontaktuj się z lokalnym Apple przez ten link.

Co myślisz o naszej analizie Apple TV +?

Mamy nadzieję, że spodobało Ci się to, co zobaczyłeś i które były dla Ciebie przydatne. Daj nam znać, co myślisz o tej nowej platformie, a jeśli uważasz, że warto wymienić obecną usługę przesyłania strumieniowego na tę lub subskrybować to, czego już używasz.